נפילה אחרי גמילה

פשוט עצוב על החיים נפילה אחרי 3 חודש קהילה טיפולית ועוד חודש שהיתי בבית יוצא נופל בחג לסמים  אני לא יודע איך להתמודד אם הנפילה אני מאוכזב מעצמי הנפילה פשוט הרסה אותי קשה לי אני שבור אני פשוט שוב נכנס לתוך החרא אני פשוט לא מסוגללללל

פשוט עצוב על החיים נפילה אחרי 3 חודש קהילה טיפולית ועוד חודש שהיתי בבית יוצא נופל בחג לסמים  אני לא יודע איך להתמודד אם הנפילה אני מאוכזב מעצמי הנפילה פשוט הרסה אותי קשה לי אני שבור אני פשוט שוב נכנס לתוך החרא אני פשוט לא מסוגללללל

אולי תנסה ללכת לאנ איי?

היי , מצטרף להמלצה שנתנו לך ללכת לאן.אי. 

כמו כן כך נסה להזכיר לעצמך שאתה לא הראשון שמועד לאחר תקופת ניקיון. רבים מהנקיים לאורך זמן של שנים, חוו בהתחלת דרכם נפילות לאחר תקופות נקיון.     יחד עם זאת ברור שהתקופה בה אתה נמצא היא חרא של תקופה, מייאשת ומדכאת.

אבל, אין מה לעשות, אלא לחפש את היום הנקי, לנסות לסחוב אותו לעוד יום, להתעלם מכל החשיבה השלילית שבאה בגלים ומנסה לשכנע שלא להתחיל לטפס לדרך חזרה.

הלוואי והיה לי איזה פטנט קסם, או משפט קסם. מה שאני בטוח זה שאם תאסוף בשיניים יום ועוד יום ועוד יום, רק להיום.

כעבור זמן לא ארוך תתחיל לפחות קצת תקווה. ואם תמשיך בטוח שבעוד חצי שנה תהיה במקום שהמעידה והנפילה, הם חלום רע אבל מרוחק.

כמו כן אם יש לך בסביבה מרכז יום של העיריה, כדאי שתנסה להיעזר בהם, לא רק מבחינת השיחות, אלא גם מבחינת ההימצאות עם עוד חברה נקיים שישמחו לתמוך בך.

יאללה , אם עוד לא התחלת, תתחיל היום, ותעדכן כאן איך הולך.

מחזיק אצבעות וברכות הצלחה

מאלכס

מצטרפת לאלכס ולגולשים הנוספים, מציעה גם להיעזר בתמיכה מהסביבה, טיפול, חברים נקיים, NA וכל הפעולות שיסייעו לחזור ליום הנקי ולהתחיל לצבור תקופה בריאה וללא חומרים.
וכמובן מחשבות שליליות והלקאה עצמית לא יעזרו, אלא להפך. יחלישו ויורידו ביטחון עצמי. איפה שנשים את המוקד - יהיה ממנו יותר. אז זה הזמן לחשוב חיובי, לחזור לתלם, לבקש עזרה אם צריך, לרענן את כל מה שלמדת. גם אחרי הנפילה לא מתחילים מ"אפס" כי הרי את הכלים והתובנות כבר למדת וכעת לחזור וליישם.
נראה לי מתאים לכתוב את אחד הציטוטים של מייקל ג'ורדן: "החטאתי מעל 9000 זריקות בקריירה שלי. הפסדתי כמעט 300 משחקים. ב- 26 הזדמנויות סמכו עליי לקחת את הזריקה המכרעת במשחק...ופספסתי. נכשלתי שוב ושוב ושוב בחיי, וזו בדיוק הסיבה להצלחתי" !!!!! 

דפנה שושני-אשכנזי, מנהלת אתר נגמלים - מרכז מידע לגמילה וטיפול בהתמכרויות, כולל מאגר מטפלים.
עו"ס, M.S.W. - טיפול משפחתי, טיפול בהתמכרויות. להכוונה טלפונית - 0528.776916 04-9532001

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר