מין הורס

מין הורס

יש לי התמקרות למין עם אצמי, זה מפריע באורך החיים, יש דרך, להפסיק עם זה.

שלום לך.

נראה ל י שיש  דרכים בהם תוכל להיעזר ולקבל הכוונה/ייעוץ וטיפול. ושיפור באיכות החיים.

אולם מאחר ופנית דרך הפורום, מציע לך להיעזר גם בדרך זו. (במקביל תוכל לפנות לייעוץ וטיפול אצל מטפלים המתמחים בהתמכרות למין, תוכל לקבל הכוונה מדפנה מנהלת הפורום)

בינתיים אולי תוכל לפתח כאן דיון, שבו תקבל המלצות והצעות מאנשים שונים.      חלק מהן אולי תמצא כיעילות ומתאימות לך.

עכשיו, כדי שלא אצא סתם כותב שלא נותן עצות, ממליץ לך לנסות יום אחד ללא מין עם עצמך. נסה רק להיום לא לעשות זאת. כתוב איך אתה מרגיש ומשם נמשיך.

בברכה

אלכס ביאלוסטוצקי         

מתאם צוות מרכזי אחווה/תכלית                                                        http://www.alexyeutz.com/

היי

אני חבר בתוכנית SA ואני יכול לספר לך על הנסיון האישי שלי והחויה האישית שלי בכל תקופת ההתמכרות הארוכה שלי, וההרס העצמי שגרמתי לעצמי כל החיים בצורה כפייתית, ועל הפיתרון שמצאתי.

במשך 15 שנה אני מכור למין, כשישבתי עם דף ועט לכתוב את קורות חיי מבחינה מינית ואת המצב שלי, זהיתי שהוא רק הידרדר מפעם לפעם, מין עם עצמי, מין עם עיתונים ומגזינים פורוגרפיה, סרטים אירוטיים וכו' וכו'.

למרות ההחלטות שלי כל פעם מחדש, שהפעם זה נגמר מעולם לא הצלחתי להחזיק מעמד בהחלטות אלו, ושום גורם חיצוני לא מנע ממני להמשיך בהרס העצמי, כולל בתי משפט, תקופת מעצר, הוצאות כספיות בסכומים של מאות אלפי שקלים,

הלכתי לטיפול למשך שנתיים, ראיתי הרבה התקדמות אבל עדיין הייתי במצב רחוק מאוד מלהגיד שאני שולט בהתנהגות המינית שלי, 

המטפל שלי המליץ לי על תוכנית 12 צעדים, וגיליתי המון אנשים בארץ שמתמודדים עם אותה בעיה שלי, עם אותו כאב, וחוסר השליטה בתחום הזה, נכנסתי לתוכנית ואני עובד את שנים עשר הצעדים, ואני מרגיש הרבה יותר טוב בהרבה מאוד תחומים בחיים שלי. ובעיקר בתחום המין, אני נקי מאוננות ופורנגרפיה ויחסים מינים כמעט שנה שלימה, למרות שבעבר לא הייתי מצליח להחזיק שבוע!!!!

מאחל לך הצלחה בתהליך ..... 

הקו החם 0527640209

היי

אני חבר בתוכנית SA ואני יכול לספר לך על הנסיון האישי שלי והחויה האישית שלי בכל תקופת ההתמכרות הארוכה שלי, וההרס העצמי שגרמתי לעצמי כל החיים בצורה כפייתית, ועל הפיתרון שמצאתי.

במשך 15 שנה אני מכור למין, כשישבתי עם דף ועט לכתוב את קורות חיי מבחינה מינית ואת המצב שלי, זהיתי שהוא רק הידרדר מפעם לפעם, מין עם עצמי, מין עם עיתונים ומגזינים פורוגרפיה, סרטים אירוטיים וכו' וכו'.

למרות ההחלטות שלי כל פעם מחדש, שהפעם זה נגמר מעולם לא הצלחתי להחזיק מעמד בהחלטות אלו, ושום גורם חיצוני לא מנע ממני להמשיך בהרס העצמי, כולל בתי משפט, תקופת מעצר, הוצאות כספיות בסכומים של מאות אלפי שקלים,

הלכתי לטיפול למשך שנתיים, ראיתי הרבה התקדמות אבל עדיין הייתי במצב רחוק מאוד מלהגיד שאני שולט בהתנהגות המינית שלי, 

המטפל שלי המליץ לי על תוכנית 12 צעדים, וגיליתי המון אנשים בארץ שמתמודדים עם אותה בעיה שלי, עם אותו כאב, וחוסר השליטה בתחום הזה, נכנסתי לתוכנית ואני עובד את שנים עשר הצעדים, ואני מרגיש הרבה יותר טוב בהרבה מאוד תחומים בחיים שלי. ובעיקר בתחום המין, אני נקי מאוננות ופורנגרפיה ויחסים מינים כמעט שנה שלימה, למרות שבעבר לא הייתי מצליח להחזיק שבוע!!!!

מאחל לך הצלחה בתהליך ..... 

הקו החם 0527640209

רק להוסיף, יש להם גם אתר אינטרנט, www.sa-israel.org

בברכה, חבר שהחלים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר