סיגריה אלקטרונית - זה טוב או רע?

המשווקים כמובן טוענים שהמוצר בטוח ובריא לחלוטין. "הוא אינו מכיל חומרים כימיים, אין בו ניקוטין, אין פעולת בעירה שמייצרת דו תחמוצת הפחמן, יש רק אדים קרים.
מנהל התרופות האמריקאי עוד לא גיבש דיעה נחרצת בסוגיית הסיגריות האלקטרוניות. באוסטרליה השימוש בהן נאסר לחלוטין. בישראל, נכון להיום, אין איסור על שימוש, מכירה או הפצה, כל עוד הן אינן מכילות ניקוטין. גם האיסור על עישון במקומות ציבוריים, לא חל על התחליף האלקטרוני.
משרד הבריאות טוען שזה פוגע במסר החברתי שלנו ומחזיר את העישון לתודעה
.
ומה אתם אומרים? האם זו התמכרות לכל דבר?
מישהו ניסה את הסיגריה האלקטרונית הזו?

הכי טוב לא לעשן בכלל. לא סיגריות אמיתיות ולא תחליפים שבטוח גם הם מזיקים איכשהו

לא ניסיתי אבל זה ממש עוזר לחברים שלי להגמל

אני מעשן אותה,וזה ממש כיף :)

אני עדיין מעשן גם טבק רגיל,

אבל ראיתי אנשים מעשנים "כבדים" שניגמלו לגמרי!!!!!!!

אף פעם לא חשבתי שיונים שליליים יכולים להיות כ"כ חיוביים emo_04.png ת'נקס גוד!!

http://ionature.co.il/

אני שמעתי המון דברים טובים על הסיגריה האלקטרונית - גם מבחינת התדירות של השימוש בה וגם מבחינת הצורך בניקוטין, שבינינו - זה בדיוק העניין: לקטוע את הצורך בניקוטין, שזו ההתמכרות בעצם. אני חושב שזה צריך להיות צעד ראשון בדרך להפסקה לגמרי, כי בכל מקרה לעשן זה לא טוב, לא משנה מה. אני לא צריך להזכיר לכם את התמונות של ריאות בריאות וריאות מפוייחות כדי להבין כמה זה נוראי. את בטח יודעים להמ אני מתכוון.

בקיצור, מי שהסיגריה לא גורמת לו להפסיק לגמרי, צריך לדעתי ללכת למכונים לגמילה (חבר שלי טוען בעקשנות שאלן קר זה מקום טוב, ושהוא מכיר כמה חברים שכבר נגמלו בעזרתו. מכירים? מה דעתכם עליו?), כי רק בהם זה באמת ייפסק. הם עובדים על ההתמכרות עצמה ולא על מציאת תחליפים, לכן אני חושב שזה עדיף. בכל מקרה, אני מקווה שברור לכם שמדובר בתהליך הדרגתי, כן? שמעתי על לא מעט מקרים של אנשים שפשוט נשברו באמצע. חייבים להיות חזקים.

אני מחזיק אצבעות לכולנו - שנהייה נקיים מעישון, מכל סוג שהוא.. אמן!

אני הייתי באלן קאר לפני חודשיים ולא הפסקתי לעשן. למרות שמכירה המון אנשים שכן הפסיקו.

עכשיו אני שוקלת לנסות סיגריה אלקטרונית, במיוחד עכשיו שהבחור אומר שזה עזר לו.

מדריכת יוגה מוסמכת בוגרת קורסי יוגה של מכללת משכן היוגה.

מטריף אותי שיש לי שני חברים ששניהם הפסיקו לעשן ביום אחד ככה בבום וכבר שלוש שנים שאף אחד מהם לא מעשן וגם לא רוצה לעשן ואני אם אני לא מעשון סיגריה שש שעות אני משתגע המוח שלי לא עובד אני עצבני ואני לא חושב על כלום חוץ מהצורך המטורף הזה לסיגריה . אני כבר לא קונה קופסאות ואני מעשן בערך חמש שש סיגריות ביום ואם באמצע הלילה אני מת לסיגריה אני מסוגל אפילו לנבור במאפרה ולחפש בדל שיש בו שכטה או שניים רק בישביל להרגיע את הקריז . ואני באמת חושב שאם אני אקנה סיגריה אלקטרונית זה יקל עלי מעט אבל שמעתי שהיא מכניסה אדים ומים בריאות וזה עושה בצקות בריאות יש למישהו מידע יותר מדויק או מקיף על הנושא הזה ? 

להיגמל לגמרי! גם סיגריה אלקטרונית זה התמכרות לכל דבר...

מציעה לך להתייעץ גם באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר נפלא שעזר לי המון, יש שם אנשים מדהימים!

http://www.askpeople.co.il/

ממליצה עליו בחום! יש שם גם קטעים מאוד מעניינים שאנשים כותבים על החיים...

בהצלחה לך, נטלי.

נרשמתי רק כדי להגיב לשאלות האלו, אני עישנתי מגיל צעיר ומצאתי את הסיגריה האלקטרונית לפני שנתיים וחצי. התלהבתי מהעניין ואני מעשן אלקטרונית מאז אני משתמש בו כתחליף לסיגריה, לא נגמלתי ואני עדיין מעשן את האלקטרונית. כבר לאחר חודש של השימוש בסיגריה אלקטרונית העולם השתנה לי, חזר לי החוש ריח חזר לי חוש הטעם הרגשתי שהריאות שלי נקיות יותר שהאף כבר לא סתום שאין ליחה בגרון.

שמעתי את השמועות שזה מזיק וכל זה, אך חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי שום מחקר שקובע כי זה מזיק, לא בצקת לא סרטן ולא נעליים.

בחומר המשמש לאדים ישנם רק 3,4 חומרים. טעם ניקוטין וPG או VG.

אפילו אם הסיגריה האלקטרונית מזיקה, כפי שאמרתי יש רק 4 חומרים, תעשו שכולם מזיקים, בסיגריה רגילה יש לכם 42 חומרים מסרטנים ו4000 כמיקלים!, כעת המדינה היפה שלנו רוצה להגביל את הסיגריה האלקטרונית בטענה שהיא מזיקה כאשר היא אישרה עישון סיגריות רגילות.

הבעיה היא שהחברות הטבק והמדינה חוששות מאי הכנסות מסים במקרה שהם מאשרים את האלקטרוני כי הם לא יצליחו למסות אותם. החומר אותו משתמשים לאדות משמש ליצור גבינות, אין להם סיכוי להגביל את זה.

בתחילה המעבר מסיגריה רגילה לאלקטרונית קצת קשה, זה לא אותו דבר אך לאחר כמה זמן אתה כבר מתחיל להעדיף את האלקטרונית על סיגריה רגילה, כיום אני לא מצליח להריח סיגריה רגילה זה כבר מגעיל אותי.

בסוף קניתי ערכת מתחילים של ego ונהינת מכל רגע - חח אפילו יצא לי חרוז :)

מדריכת יוגה מוסמכת בוגרת קורסי יוגה של מכללת משכן היוגה.

יש אתר סיגריה אלקטרונית של קיו סמוק אני אישית ממליץ. לא האמנתי שאצליח להגמל מעישון אבל בזכות ego ce5 הצלחתי

אני הזמנתי נוזל לסיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין באתר הזה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר