סיגריה? זה מגעיל אותי

באוסטרליה החליטו ללכת צעד נוסף בניסיון לצמצם את המעשנים.
בית המשפט העליון אישר חוק הקובע כי כל חפיסות הסיגריות ייראו אותו הדבר, ללא לוגו או פרסומת, ועל החפיסה תהיה תמונת זוועה גדולה של נזקי העישון. שם מותג הסיגריות יופיע רק בפונט קטן בתחתית האריזה

רעיון טוב או מי שמעשן לא ממש שם לב להפחדות האלו?
חושבים שבישראל אפשר להוציא גם חוק כזה או שלמעשנים יש לובי חזק יותר?

נו באמת... מה זה השטויות האלו?

קצת מזעזע אבל לא נראה לי שזה ישפיע על המעשנים

מי בכלל מסתכל על התמונות ? ישר מוציאים סיגריה...

אכן מזעזע ! אם כי ידוע לי שיש מחקרים בתחום הפרסום על רמת ההפחדה. מרמה מסויימת זה פחות אפקטיבי ואולי אף גורם לאנשים להתעלם. מצד שני אולי אריזה פחות אטרקטיבית כן תפחית את הרצון לרכוש אותה. אז אני לא יודעת היכן עומד הפרסום על קופסת הסיגריות במקרה זה...ימים יגידו.... 

דפנה שושני-אשכנזי, מנהלת אתר נגמלים - מרכז מידע לגמילה וטיפול בהתמכרויות, כולל מאגר מטפלים.
עו"ס, M.S.W. - טיפול משפחתי, טיפול בהתמכרויות. להכוונה טלפונית - 0528.776916 04-9532001

זה משפיע וחודר וזה מוכח אני הפסקתי לעשן כשראיתי את צילומי הריאות על החפישות כבר שנה בלי סיגריות

זה משפיע וחודר וזה מוכח אני הפסקתי לעשן כשראיתי את צילומי הריאות על החפישות כבר שנה בלי סיגריות

מי שמעשן לא רואה את הסיגריה כמוצר שגורם נזק הוא רואה הנאה אגו כול כמו אחד מהחברה בוגר כי גם מבוגרים מעשנים אז התמונות לא יעשו הרבה זה יגרום את ההפך כי הוא חיי באשליה שלו זה לא יקרה כי אין בזה נזק.

ומי שרוצה להפסיק לעשן אפשר ובשיטה קלה

לא  הסגריה גורמת לעיוורון . העיוורון גורם להתחיל לעשן . 

אני מעשנת כבר מגיל 10 ואני עכשיו בת 16 ולא קרה לי כלום ואינלי בעיות בריאותיות ולכן זה שטויות!!!אל תאמינו לכול מה שאומרים לכםemo_06.png

אני מעשן כבד מאז הצבא מעשן 2 חפיסות סיגריות ביום וכיום אני כמעט בן 40 ולא נראה לי שאני מתכוון להפסיק לעשן בזמן הקרוב.

באוסטרליה החליטו ללכת צעד נוסף בניסיון לצמצם את המעשנים.
בית המשפט העליון אישר חוק הקובע כי כל חפיסות הסיגריות ייראו אותו הדבר, ללא לוגו או פרסומת, ועל החפיסה תהיה תמונת זוועה גדולה של נזקי העישון. שם מותג הסיגריות יופיע רק בפונט קטן בתחתית האריזה

רעיון טוב או מי שמעשן לא ממש שם לב להפחדות האלו?
חושבים שבישראל אפשר להוציא גם חוק כזה או שלמעשנים יש לובי חזק יותר?

וואו!!! גדול!!!

כל הכבוד צריך לעשות אותו הדבר גם בישראל זה ישפיע ובגדול

אפשר גם להעלות את מחיר הסיגריןת ל100 שקל לחפיסה אני בטוח שכולם יפסיקו לעשן. 

סיגריות גורמים לאיפוטנציה זה בדוק מניסיון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר