בנוגע להפסקת עישון..

אני יודע שנפתחו על הנושא הרבה הודעות, אבל רציתי לרכז איתכם את הדרכים הכי טובות להפסקת עישון אני כבר מעשן 22 שנה ובגיל שאני נמצא בו הבריאות מדרדרת ורציתי להפסיק עכשיו לפני שיהיה מאוחר מידי. מהן השיטות הכי טובות להפסיק לעשן ? גיסי הפסיק לעשן הכל בזכות לעיסת מסטיקים שונים, האם גם זו נחשבת לשיטה מצליחה ?? יש לכם המלצות למסטיקים שמחזיקים הרבה זמן שיהיה אפשר להפסיק לעשן בזכותם ?

יכול להמליץ איפה לקנות סיגריות אלקטרוניות וכל מה שצריך לדעת בנושע לגבי נוזלי מילוי ומאמרים

אני רוצה לעודד את הדיון בנושא החשוב של הפסקת העישון, ולקבל תגובות מהגולשים אשר נגמלו ומנסיונם. וכן ממטפלים המעוניינים לספר על שיטות הטיפול באמצעותם הם מסייעים לגמילה מהסיגריות. באופן אישי אני יכולה לספר על אנשים קרובים שנגמלו דרך דיקור, דרך החלטה בלבד להפסיק לעשן, יש מי שהלך לטיפול אנרגטי...בכל מקרה החשיבות היא להכיר בנזקים של העישון ולרצות להפסיקו ! 

דפנה שושני-אשכנזי, מנהלת אתר נגמלים - מרכז מידע לגמילה וטיפול בהתמכרויות, כולל מאגר מטפלים.
עו"ס, M.S.W. - טיפול משפחתי, טיפול בהתמכרויות. להכוונה טלפונית - 0528.776916 04-9532001

כל השיטות קישקוש בלבוש זה עוד אמצעי לקחת ממך כסף  תפתח טוב את העניים שלך ותראה מה זה עושה תסתכל על הילדים האומללים שמתחילים לעשן ואיזה סבל הם הולכים לסבול  דמיין אותם כמו עבדים לחברה שתהיה מוכנה להרעיל את כולם בשביל ההון הכספי שלה ואחרי כל זאת בא לך לעשן???? איפה השכל תגיד !!!!!

הפסקתי לעשן לפני כשנה, (ללא שום שיטה) והמסקנה היחידה שלי היא שפשוט צריך לקבל החלטה, לא מעשן יותר!

לדעתי כל השיטות הן עובדות בפן הפסיכולוגי, ואף אחת מהן לא תעבוד ללא קבלת החלטה חד משמעית מצדך להפסקת עישון.

שיהיה בהצלחה

בני ג'ורג'י סוכן ביטוח והשקעות.

ביטוח חיים, בריאות, סיעוד, משכנתא, דירה, עסק ופנסייה.

פיננסים וחיסכון לטווח ארוך

נייד: 0544-532503

אימייל: benny.george80@gmail.com

יכול להמליץ איפה לקנות סיגריות אלקטרוניות וכל מה שצריך לדעת בנושע לגבי נוזלי מילוי ומאמרים

אני יכול לחזק את הרצון שלך בזה שאני הפסקתי ואין תענוג יותר גדול מיזה!!

מאחלת לך בהצלחה :)

מצרפת לינק, תכנס אליו ותוכל לקבל את ההצעות הכי טובות לגמילה מעישון... מחזיקה אצבעות :)

http://www.pelozen.co.il//campaign/view_campaign/eshon/452660

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר