שני בחורים שמנמנים

שני בחורים שמנמנים מנצחים את השטן באמצעות "השיר הטוב ביותר בעולם" ואז שוכחים אותו. מפגר לא? האמת, בכלל לא. הומור חנונים וקלולסנס סטייל ביל אנ' טד יכולים לתת בראש ולהיות משעשעים. לשיר "TRIBUTE" שמספר על כך יש לצידו אלבום שלם ודי מגניב. הקליפ, למי שהספיק לראות, הוא אולי הקליפ הכי חמוד אי פעם, לדעתי לפחות. עכשיו זה הזמן להשיג עותק של הקליפ, ולהפוך למעריץ שרוף של TENACIOUS D. נסו ותהנו

בא לי להקיא!!!

tenacious d הם הבדיחה הכי עצובה של עולם המוסיקה......

לדעתי הפוטנציאל שלהם מבוזבז...

הייתי אוהבת אותם יותר אם הם היו לוקחים את עצמם ברצינות וכותבים שירים קצת יותר רציניים, כי ממה שראיתי הם מסוגלים לזה.

אין!!!!!

אין להם טיפת פוטנציאל!! "וויט ת'ראש" במיטבו!! איייכסססס

אנשים איבדו את חוש ההומור?

ג'ק בלאק הוא הקול של tenacious d, והוא קומיקאי אמריקאי מצחיק מאוד שהשתתף (וגם שר יפה) בין השאר ב"נאמנות גבוהה". tribute הוא שיר חביב ביותר, "פיל-גוד" חסר יומרות עם הרבה מודעות עצמית, מה שעושה אותו למשעשע. דווקא הסינגל האחרון שלהם היה פחות טוב דווקא בגלל שהם לקחו את עצמם יותר ברצינות בו. והיה ביניהם עוד שעשוע קטן בשם fuck her gently או hard, כבר לא זוכר...עוד שיר שלוקח את עצמו בקלילות, גירסה וולגרית ל"חנוכה סונג" ולשיריו המשעשעים של אדם סאנדלר וההוא מ"סאטרדיי נייט לייב". אז נכון, לאונרד כהן ו"רדיוהד" הם ממש לא, אבל יש להם את הקסם שלהם בעידן שרוב הלהקות לוקחות את עצמן מה-זה-ברצינות...

כמה שאתם טועים

מוזיקה זה אומנות, ואומנות חייבים לקחת ברצינות(לא אמרתי שהם חייבים לקחת את עצמם ברצינות...). אם הם באים רק כדי להצחיק(גם את זה הם לא מצליחים לעשות כמו שצריך) שיעשו מופעי סטנד אפ, לא מוזיקה! נ.ב. TOOL (או בשמם הרשמי:הלהקה הטובה ביותר עלי אדמות) מוכיחים שאפשר לעשות את המוזיקה הכי רצינית\עמוקה\מורכבת\בוגרת\אומנותית\מושלמת ועדיין לשלב הומור מצויין ולקחת את עצמם בקלות.

בהחלט איבדו אותו...

מה רע במוסיקה שנעשית גם מתוך מחשבה הומוריסטית? אז אולי זה לא ההומור הכי מושחז... אבל היו בדיסק כמה קטעים ששפכו אותי על הרצפה. כמו inward singing ... הדיסק מתפקד כמו אוסף קטעים היתוליים וזה מה שעושה אותו לטוב. מבחינה מוסיקלית הדיסק הוא לא מוזנח כמו שאולי היה צפוי לז'אנר. כי כישרון יש להם. הן בהלחנה המתאימה ובעיקר בביצוע.

שכחתי להוסיף

המוזיקה עצמה מחורבנת בלי קשר לתוכן, לאנשים האלה אין טיפת כשרון ואם כל מה שהם רוצים לעשות זה להצחיק אז שלא יעשו את זה כהרכב מוזיקלי אלא כסטנדאפיסטים!

כמה שאתם טועים

מוזיקה זה אומנות, ואומנות חייבים לקחת ברצינות(לא אמרתי שהם חייבים לקחת את עצמם ברצינות...). אם הם באים רק כדי להצחיק(גם את זה הם לא מצליחים לעשות כמו שצריך) שיעשו מופעי סטנד אפ, לא מוזיקה! נ.ב. TOOL (או בשמם הרשמי:הלהקה הטובה ביותר עלי אדמות) מוכיחים שאפשר לעשות את המוזיקה הכי רצינית\עמוקה\מורכבת\בוגרת\אומנותית\מושלמת ועדיין לשלב הומור מצויין ולקחת את עצמם בקלות.

לא נכון בעליל

בכל סוג של אומנות, יש מקום להומור. גם ציירים דגולים ציירו קאריקטורות לצד יצירות מופת, זמרים כתבו סאטירות ופארודיות לצד שירים עמוקים וחמורי סבר, סופרים כתבו יצירות הומוריסטיות בלתי נגמרות שתקעו יתד בעולם התרבותי, וסרטים נוצרו לשם ההנאה שבצחוק. הגישה שלך שגויה מיסודה - באף מקום לא כתוב שאומנות צריכה לקחת את עצמה ברצינות כל הזמן. יש הומור ויש הומור, והעובדה שהומור יחסית נמוך לא עושה לך את זה (דווקא TRIBUTE הוא לשיר עם הומור נמוך, ולדעתי הוא יכול לתפקד כסאטירה נחמדה על להקות הניו-מטאל) - לא אומר שהוא לא לגיטימי. (חוצמזה שאומנות שמלגלגת על עצמה או על דברים אחרים יכולה להיות רצינית למדי). למה שאתה קורא מוסיקה טובה - אני קורא כנראה מוסיקה מלנכולית (ואין רע בזה, זאת המוסיקה האהובה עלי), אבל יש מקום גם לדברים אחרים שעובדים על רגשות אחרים.

לא הבנת אותי נכון

לא אמרתי שאין מקום להומור באומנות. אמרתי שצריך לדעת באיזה מינון לשלב אותו....צריך לקחת הכל בפרופורציה....ויכול להיות ששני ההפכים הם לא טובים וצריך להתפשר, הבעיה היא ששני המפגרים מהווים את ההיפך השני שהוא אפילו יותר גרוע "מהדעה הקיצונית" בה אני דוגל....רוצים הומור? סבבה, קוראים לעצמכם מוזיקאים? בכיף עכשיו תוכיחו לנו שזה נכון!

לא הבנתי נכון, אבל אתה עדיין טועה לדעתי

מינון נכון הוא עניין של טעם. גם אני מעדיף שנינויות נוסח אוסקר ווילד, אבל יש מקום בעולם גם להומור יותר נמוך ופחות מתוחכם, שמיועד לקהל יעד אחר. בגלל זה אני פחות גורף ב"ירידה" על tenacious d, כי לדעתי אין סיבה לכך. אני חוזר ואומר - הם לא "רדיוהד", אבל מה שעושה אותם נסבלים היא העובדה שהם גם לא מנסים להיות (בניגוד להרבה להקות אחרות שפועלות כיום בשוק, ודווקא הן נהפכות יותר ויותר לבלתי נסבלות). לג'ק בלאק אגב, יש קול בכלל לא רע, ואם ראית את "נאמנות גבוהה" גם יכולת להווכח בכך בסוף הסרט כשהוא ביצע שם שיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רוק ואלטרנטיב
בחר
בחר