מה לעזאזל הבולשיט שכתבת כאן?

טחנתם לנו את המח

דוגמה קלאסית למדיניות ההשמעה יש לשי עמר שיר מאוד נחמד באושר ובעוני אבל די די די הגעתי למצב שכאשר אני שומע את השיר הזה אני מחליף תחנה קצת שינוי בבקשה

הרדיו היחיד שאפשר לשמוע בישראל !!! בלי החרא של הדאנס-פופ- ועוד מוסיקה לילדות בנות 8 וערסים!

אין מה לעשות הרדיו בארץ כל-כך ממוסחר , שהדבר היחיד שנשאר אמיתי בעל מוסיקה איכותית זה גלגל"צ , וזה הדבר היחיד שאני מאזינה לו, מבלי גלגל"צ לא הייתי בכלל פותחת את הרדיו יחי גלגל"צ וישר כוח!!!!!!!!!!!!!

ישנה שם בעיה בשם עמרי רונן

שלאחרונה נוהג האיש להשמיע את דעותיו באמצע התוכנית. אני שומע את גלגלץ לא בשביל לשמוע דעות של אנשים, ובודאי לא של עמרי רונן!

למרות אהבת הגלגל"צ שלי - תחליטו מה שבא לכם, רק אל תלכלכו!

תקשיבו, אין לי בעיה עם דעות של אנשים. יש אנשים שחושבים גלגל"צ אחלה תחנה (בכללם אני, למרות היותו מודעת לפגם המיחזור... אין מה לעשות - אני חושבת שרוב הזמן יש מוסיקה איכותית שמפצה על העניין) וסבבה - יש גם אנשים ששונאים את התחנה. הקטע הוא שלא ראיתי עוד תחנה שיש עליה כל כך הרבה מחלוקות, ורוב ההודעות כל כך קיצוניות שזה מזוויע. תקשיבו לעצמכם! סה"כ מוזיקה - אוהבים? יופי. שונאים? חפשו תחנה אחרת. רק אל תקחו כל כך ללב! ותרדו מהשדרנים... אחלה אנשים שסה"כ החליטו לשרת שם.

בפעם האלף (על מדיניות ההשמעה של גלגל"צ)

רבות דובר על המדיניות הנוקשה של גלגל"צ בנוגע לבחירת השירים שישודרו בתחנה. הטענות מדברות על כך שאלדד קובלנץ, על פיו יישק סינגל בתחנה, בוחר רשימה של שירים מסוימים מאוד שנעים בגבולות ברורים מאוד, ומריץ אותם להישחק לעייפה. קולות מתוך התחנה מרמזים שכל רשימת שירים שעורך מכין לתוכנית מסוימת חייבת לעבור דרך אותו הקובלנץ, שמשפץ אותה כראות עיניו. לדעת אלה שחשים את עצמם פגועים ממדיניותה של גלגל"צ הפלייליסט יוצר מצב של ואקום, כאשר כל בחירה מוסיקלית שאינה מתיישבת עם זו של התחנה נשארת בחוץ. ראוי לציין כי גלגל"צ היא ברירת המחדל של רבים ממאזיני הרדיו בבתים או בפקקים, וזאת בשל היעדר הפרסומות שבה וכמות המלל הנמוכה (אם כי נתון זה מועמד לסתירה, אם מחשבים את כמות התשדירים המזעזעים למניעת תאונות דרכים). הפגיעה אם כך, טוענים המוחים, היא לא רק בצרכני המוסיקה שמחונכים בכפייה לשמוע רק סוג אחד של מוסיקה, אלא גם ביצרני המוסיקה - קרי האומנים - שנשארים בחוץ בשל סירובם להתכופף ל"דרישות השוק" שנקבעו ע"י גלגל"צ, או יותר חמור מכך ובשלב האחר של שרשרת המזון - חברות התקליטים, שתעוזה היא מילה זרה להן. המדיניות של גלגל"צ, לשיטתם של מתנגדיה, אינה משליכה רק על עצמה ומאזיניה. הקשר לחברות התקליטים כבר הוזכר, ואולם שכנותיה לסקאלה של גלגל"צ, תחנות הרדיו האחרות, מושפעות גם הן מאחותן הגדולה והמצליחה. כך נוצרת עקביות בין תחנות הרדיו וחברות התקליטים, עקביות שמעצבת את הרגלי ההאזנה של צרכני המוסיקה, ומתאימה אותם להלך הרוח של אמצע הדרך, והידוע מראש, בין שיר שהוא להיט רגוע מתוק ושחוק, לשיר שהוא מוסכמה אייטיזאית בפעם האלף. ופעם ביומיים, בשביל הנועזות איזה "סטיירווי טו הבן".

המוזיקה ביום חמישי בערב

בכל תחנות הרדיו המוזיקה ביום חמישי בערב היא כל כך גרוע שזה פשוט לא יאמן היום שבו המוני אנשים יוצאים לבלות ומבלים זמן רב ברכבים שלהם וצריכים לסבול את הטעם הגרוע של עורכי המוזיקה בכל תחנות הרדיו הדגש כאן הוא על יום חמישי בערב בלבד לדוגמה: התוכנית עסק שחור של גלגלצ פשוט סבל לעם ישראל הדבר היחיד שנותר לעשות הוא לקנות מערכת לרכב ולשמוע את המוזיקה שכל אחד אהב לעצמו

תגובה

אני אוהבת את המוזיקה של גלגל"צ בדר"כ, אבל הטעם שלה קצת לוקה בחסר.יש לה לפעמים את השירים הקבועיםלעומת השירים שלעולם לא נשמעים כמו מוזיקות רוק שלעיתים רחוקות עד מאוד נשמעות...(ראוי להוסיף אותן לתפריט ההשמעות)

אין בגלגל"ץ שעות של מטאל בכלל... וזה חבל

אבל באינטרנט יש את "מטאל פלוס" כל סוג של חומר על המטאל http://www.MetalPlus.up.co.il

לא שרשת ג יותר טובים.

חידוש-wish u were here

אני בדר"כ דיי אוהבת את המוזיקה בגלגל"צ, היא כיפית לשעת הבוקר וכו' אל למה הם משמיעים את החידוש של וויקליף ז'אן ל-wish you were here? השיר הזה הוא שחיטת פרה קדושה וצריך לצנזר אותו ולאסור על השמעתו. אני מאוד התאכזבתי מגלגל"צ כששמעתי אותו בפעם הראשונה.

אתם חייבים לקרוא

גלגל"צ זו התחנה מספר אחד במדינת ישראל תחיו עם זה

גלגלצ........? אחלה!

טוב אז ככה......ת'אמת לי אין ממש בעיה ספציפית עם מוסיקה כלשהי (מלבד מזרחית כמובן שזה לא ממש נחשב כי .....זה פשוט לא מוסיקה) אז אני שומעת את ל התחנות (אלא שאפשר לשמוע ברשת כי אני בארה"ב) עכשיו...גלגצ זו אחלה תחנה.תמיד אהבתי אותה..יש אחלה שירים...מרגיעים יפים קיצר אחלה!!! אז זהו בקשר לעניין....ולפי דעתי ממש לא צריך לשנות כלום בתחנה...מה שיש עכשיו זה טוב מאוד! ביי ביי ....יעל

פתחו את הראש, האוזניים והלב

למה להשתמש במיטת הסדום הצרה של ה"פליי ליסט"? יש עשרות שעות שידור ביממה, יש מגוון רחב של שירים שיכולים לעמוד בטעמם האנין של העורכים המוסיקליים. יש המון שירים נפלאים שיכולים להעשיר את היוצרים, המבצעים וגלגל"צ , בלי לגרוע כהוא זה מאיכות השידורים ומשיעורי ההאזנה. גלגל"צים יקרים, אלדד נכבד, פתחו את השער, נכון, לא הכל צריך ויכול לעבור אבל יש עוד הרבה הרבה שירים יפים, מרגשים, יחודיים, יצירתיים, מקוריים,שירי רדיו, משלנו בעיקר, שתוכלו לשדר ולהישאר בחיים. אנחנו כבר באלף השלישי. היפתחו למוסיקה.

חידוש-wish u were here

אני בדר"כ דיי אוהבת את המוזיקה בגלגל"צ, היא כיפית לשעת הבוקר וכו' אל למה הם משמיעים את החידוש של וויקליף ז'אן ל-wish you were here? השיר הזה הוא שחיטת פרה קדושה וצריך לצנזר אותו ולאסור על השמעתו. אני מאוד התאכזבתי מגלגל"צ כששמעתי אותו בפעם הראשונה.

גלגל"צ וכל השאר

גלגל"צ היא כיום תחנה סבירה ולא יותר מכך : התמקדות בשירים פופולריים עד שיוצאים מהאף, יותר מידי קדימונים משונים ותשדירי שרות (שכחו שבעידן הרדיו הדיגיטלי לחיצה קטנה ואני במקום אחר) . אני חושב שצריך להחזיר אותם לתלם הישן ע"י הודעות, פקסים וכד'. לא זוכר מתי השמיעו פעם אחרונה את לד זפלין או להקת רנסנס למשל. בנוסף אני מצטרף לקריאה להשמיע רק שירים מקוריים ולא גירסאות מחודשות. למה צריך לתת יד למיחזור? מי שלא מסוגל ליצור לא שווה השמעה. תמיד עדיף לשמוע את היצירה המקורית. בברכת שירים שמחים אסיים.

לא שרשת ג יותר טובים.

רשת ג' מחוץ לתחום

אני והרבה כמוני כף ידנו ואוזננו לא יסיטו את הסקלה לכיוון רשת ג'. תחנה שמחרימה שירים תוחרם בעצמה. נא העבירו את המסר . לא נסכים למדיניות חרם.

בפעם האלף (על מדיניות ההשמעה של גלגל"צ)

רבות דובר על המדיניות הנוקשה של גלגל"צ בנוגע לבחירת השירים שישודרו בתחנה. הטענות מדברות על כך שאלדד קובלנץ, על פיו יישק סינגל בתחנה, בוחר רשימה של שירים מסוימים מאוד שנעים בגבולות ברורים מאוד, ומריץ אותם להישחק לעייפה. קולות מתוך התחנה מרמזים שכל רשימת שירים שעורך מכין לתוכנית מסוימת חייבת לעבור דרך אותו הקובלנץ, שמשפץ אותה כראות עיניו. לדעת אלה שחשים את עצמם פגועים ממדיניותה של גלגל"צ הפלייליסט יוצר מצב של ואקום, כאשר כל בחירה מוסיקלית שאינה מתיישבת עם זו של התחנה נשארת בחוץ. ראוי לציין כי גלגל"צ היא ברירת המחדל של רבים ממאזיני הרדיו בבתים או בפקקים, וזאת בשל היעדר הפרסומות שבה וכמות המלל הנמוכה (אם כי נתון זה מועמד לסתירה, אם מחשבים את כמות התשדירים המזעזעים למניעת תאונות דרכים). הפגיעה אם כך, טוענים המוחים, היא לא רק בצרכני המוסיקה שמחונכים בכפייה לשמוע רק סוג אחד של מוסיקה, אלא גם ביצרני המוסיקה - קרי האומנים - שנשארים בחוץ בשל סירובם להתכופף ל"דרישות השוק" שנקבעו ע"י גלגל"צ, או יותר חמור מכך ובשלב האחר של שרשרת המזון - חברות התקליטים, שתעוזה היא מילה זרה להן. המדיניות של גלגל"צ, לשיטתם של מתנגדיה, אינה משליכה רק על עצמה ומאזיניה. הקשר לחברות התקליטים כבר הוזכר, ואולם שכנותיה לסקאלה של גלגל"צ, תחנות הרדיו האחרות, מושפעות גם הן מאחותן הגדולה והמצליחה. כך נוצרת עקביות בין תחנות הרדיו וחברות התקליטים, עקביות שמעצבת את הרגלי ההאזנה של צרכני המוסיקה, ומתאימה אותם להלך הרוח של אמצע הדרך, והידוע מראש, בין שיר שהוא להיט רגוע מתוק ושחוק, לשיר שהוא מוסכמה אייטיזאית בפעם האלף. ופעם ביומיים, בשביל הנועזות איזה "סטיירווי טו הבן".

כחלק מתרבות ההמונים

גלגל"צ היא חלק קטן מתרבות שלמה ופסולה שצמחה בארץ. הצריכה היחידה של מיינסטרים ושום דבר חוץ ממנו, ברדיו, בטלויזיה ובכל מקום בעצם. או שתראה / תשמע / תחיה כמו שכולם רוצים ( או שפשוט לא נחשפים לאפשרויות אחרות ) או ש"חפש את החברים שלך" - כי האלטרנטיבה לא קיימת. בסה"כ פשוט להאשים את גלגל"צ - אבל כמו בכל תחום אחר - הרייטינג מוכר. אז מטמטמים את הציבור בבינוניות - דוחפים לו לוריד את אותו שיר חדש ( והרבה פעמים יפה ) בערך פעם בשעה למשך שבוע - עד שכבר אף אחד לא מסוגל לשמוע אותו. אני אישית סבור שלאף אחד אין סיכוי בצורה כזו - הדרך היחידה היא להצביע ע"י בחירת תחנה אחרת - והאופציה היחידה כיום ( לעניות דעתי ) היא 88 fm .תצביעו גם בשלט - תכניות עלובות לא יישתנו אלא אם הרייטינג שלהן יירד. תרבות ההמונים תובס רק אם יורגש שלהמון נמאס! ( ובינינו - להמון נמאס - אבל הוא שותק! )
עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רוק ואלטרנטיב
בחר
בחר