מישהו יודע מתי יוצא האלבום החדש של מאריה קארי?

בישראל

אופי הודעות בפורום מוסיקה

אני חוזר על בקשתי הכללית שוב... "פורום מוסיקה" נועד להרחיב אופקים מוסיקליים, לשתף בחוויות מוסיקליות, המלצות ועוד. הפורום איננו צ'אט. כל הודעה שמתווספת דוחקת הודעה אחרת אל מחוץ הדף. לכן אבקש לכתוב הודעות בעלות ערך מוסף כלשהו ולא הודעות סיסמתיות או שאלות קיטבג. הודעות בעלות תוכן, עניין וערך יתקבלו בברכה. זכרו שרבים קוראים את ההודעות שמתפרסמות. הפגינו כבוד כלפייהם. כתבתי על כך גם כאן. תודה רבה על ההבנה. {@ * תאריך יציאתו של אלבום אפשר למצוא בהקלקה בחנויות אוןליין, ב- All Music Guide, או פשוט ע"י הרמת טלפון לאיזו חנות דיסקים.

אני חושב שכדאי שתבדוק את פירוש המילה פורום במילון

פורום בשבילנו הגולשים זה מקום שאנחנו מביעים את דעותינו וכותבים מה שאנחנו רוצים כדאי שאנשים אחרים יגיבו על זה. אולי במקום להשליט טרור תתן לכל הודעה להופיעה? תודה

הפורום...

אכן הפורום נועד להבעת דיעות, החלפת רשמים, המלצות והרגשות. כדי שניתן יהיה לעשות כל אלה, כדי שהפורום "יזרום", כדי שתוכן הפורום יהיה מעניין ועם ערך, כדי שלא יהפוך לצ'ט סתמי, אני נוקט ב"טרור" (כהגדרתך) ולא "נותן לכל הודעה להופיע". הרי זהו ההבדל בין צ'ט לפורום. הודעות בעלות עניין וערך, הודעות שניכר כי הושקעה בכתיבתן מחשבה, יתקבלו בשמחה! תודה.

אופי הודעות בפורום מוסיקה

אני חוזר על בקשתי הכללית שוב... "פורום מוסיקה" נועד להרחיב אופקים מוסיקליים, לשתף בחוויות מוסיקליות, המלצות ועוד. הפורום איננו צ'אט. כל הודעה שמתווספת דוחקת הודעה אחרת אל מחוץ הדף. לכן אבקש לכתוב הודעות בעלות ערך מוסף כלשהו ולא הודעות סיסמתיות או שאלות קיטבג. הודעות בעלות תוכן, עניין וערך יתקבלו בברכה. זכרו שרבים קוראים את ההודעות שמתפרסמות. הפגינו כבוד כלפייהם. כתבתי על כך גם כאן. תודה רבה על ההבנה. {@ * תאריך יציאתו של אלבום אפשר למצוא בהקלקה בחנויות אוןליין, ב- All Music Guide, או פשוט ע"י הרמת טלפון לאיזו חנות דיסקים.

מר פיטר פן היקר

אני בספק שאם השאלה שנשאלה הייתה מכוונת לג'אנר מוסיקלי אחר או למבצע אחר במקום למריה קארי הייתה לך תגובה זהה, מה שגורם לי לתהות שאולי חובב מוסיקה משובחת שכמותך, רואה באנשים שמאזינים למריה קארי, כגולשים שלא מגיעה להם תגובה הולמת. במילים אחרות, מה שהפריע לך זה לא עצם השאלה כי אם תוכנה וזה בעיניי מתנשא ולא בסדר מבחינתך. זהו פורום מוסיקה כללית. אני לא אוהב את מריה קארי (בלשון מעטה) ואני סולד ממוסיקת פופ בסגנון של מיודעתינו, אולם לכל אחד כאן יש את הבמה להתבטא ולשאול שאלות בתחום המוסיקה. שנה טובה.

אופס....

עכשיו הבחנתי שאתה מנהל הפורום, אז אולי בכל זאת..... מצטער.

מר פיטר פן היקר

אני בספק שאם השאלה שנשאלה הייתה מכוונת לג'אנר מוסיקלי אחר או למבצע אחר במקום למריה קארי הייתה לך תגובה זהה, מה שגורם לי לתהות שאולי חובב מוסיקה משובחת שכמותך, רואה באנשים שמאזינים למריה קארי, כגולשים שלא מגיעה להם תגובה הולמת. במילים אחרות, מה שהפריע לך זה לא עצם השאלה כי אם תוכנה וזה בעיניי מתנשא ולא בסדר מבחינתך. זהו פורום מוסיקה כללית. אני לא אוהב את מריה קארי (בלשון מעטה) ואני סולד ממוסיקת פופ בסגנון של מיודעתינו, אולם לכל אחד כאן יש את הבמה להתבטא ולשאול שאלות בתחום המוסיקה. שנה טובה.

מאריה קארי, אנשים,מה יש לכם נגדה?

אני פשוט לא מבין את האנטי,הרוע,ההשמצות נגד מאריה קארי. בואו נתחיל עם המוזיקה: משנת 1990 מאריה משפיעה על מיליוני אנשים כולל עליי עם שירים שפשוט אין מה להגיד עליהם: הם מרגשים ועושים סבטוחה בלב. סיפור חייה של מאריה לא קל ואולי בגלל זה הרבה מהשירים שלה מאוד עצובים (למשל האלבום Butterfly ,שהוא גם האלבום הכי טוב שלה,עוסק בפרידות). הסינגל האחרון של מאריה LOVERBOY לדעתי הרס לה את הקריירה כי הוא באמת עלוב ומכוער אבל עדיין,לכל אומן יש נפילה בקריירה שלו. האלבום החדש שלה פשוט מדהים ורק LOVERBOY השיר המכוער שם. עכשיו נעבור למראה: מאריה החליטה בשנת 1996 שהיא עוברת לתדמית סקסית יותר רק חבל שכולם בלי יוצא מן הכלל חושבים שהיא נהייתה שרמוטה חסרת תקנה, חברה,עם לאישה (31!) יש ציצים, אז יאללה שתראה אותם,היא לא שטוחה כמו כריסטינה אגילרה!. שורה תחתונה: עזבו אתכם מהמראה של האמנים,תתיחסו למוזיקה ואם אתם לא אוהבים את המוזיקה של מאריה פשוט תשבו בשקט, היא לא בריטני ספירס. היא זמרת שהוציאה כבר 10 דיסקים ב-11 שנה,דבר שמדונה לא עשתה. זהו...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רוק ואלטרנטיב
בחר
בחר