עוד סיבה לחגיגה: ג'נסיס הישנה, האמיתית, קמה לתחייה

ההודעה הרשמית תהיה רק ביום שלישי, אבל ג'נסיס עם פיטר גבריאל בחזית ופיל קולינס על התופים, חוזרת ההרכב, שהיה רוק-פרוג איכותי ומסקרן, חוזר להקליט יחד וגם להופיע. נכון שגם גבריאל וגם קולניס הם כבר לא אבירי פרוג אמיתיים, אבל מי יודע, אולי יחד נקבל מהם משהו משופר

איזה כיף,אני מצפה לישמוע מה יביא האיחוד ביניהם.

אם יש להקה מטורפת,חמודה ומפתיעה חוץ מפינק פלויד,אלו הם ג'נסיס. חבל שהם הפכו יותר מידי להקת פיל קולינס ופחות ג'נסיס. לדעתי החיבור עם פיטר גבריאל יביא משהו טוב,מספיק לישמוע את האלבום האיכותי שהוציא גבריאל ליפני כשנתיים כדי להבין איזה כישרון עדיין יש בו בתוך ים שירי היפ הופ ואמינם. מעניין אותי איך הם יופיעו אם קולינס טען שסיבוב ההופעות השנה הוא האחרון שלו ביגלל החשש שלו מפגיעה באוזן השניה שלו כשאחת ניפגעה ולחשוב שהוא בעיקר גם ישב על התופים.כי קולינס אמר שהוא ינגן רק באולפנים ויפסיק להופיע באיצטדיונים.

מהם באמת לא ציפיתי

סבבה לגמרי, יש משהו מעניין לצפות לו, תחיית הפרוג ומצעד הדמויות המוזרות עלי אדמות!

מעניין מאוד

מעניין איזו מוסיקה הם יעשו ממרחק זמן ויצירה גדולים כל כך. במיוחד מאחר וקולינס וגבריאל הלכו כל אחד לכיוונים שונים לגמרי.

איזה כיף,אני מצפה לישמוע מה יביא האיחוד ביניהם.

אם יש להקה מטורפת,חמודה ומפתיעה חוץ מפינק פלויד,אלו הם ג'נסיס. חבל שהם הפכו יותר מידי להקת פיל קולינס ופחות ג'נסיס. לדעתי החיבור עם פיטר גבריאל יביא משהו טוב,מספיק לישמוע את האלבום האיכותי שהוציא גבריאל ליפני כשנתיים כדי להבין איזה כישרון עדיין יש בו בתוך ים שירי היפ הופ ואמינם. מעניין אותי איך הם יופיעו אם קולינס טען שסיבוב ההופעות השנה הוא האחרון שלו ביגלל החשש שלו מפגיעה באוזן השניה שלו כשאחת ניפגעה ולחשוב שהוא בעיקר גם ישב על התופים.כי קולינס אמר שהוא ינגן רק באולפנים ויפסיק להופיע באיצטדיונים.

מחפש שיר מסויים שלהם...

אני יודע שזה לא כ"כ קשור, כי זה לא הפורום הנכון, אבל בתור מעריצי ג'נסיס אתם בטח יודעים: ראיתי קליפ שלהם לפני הרבה זמן, שהסולן שלהם לא היה קולינס אלא מישהו אחר עם שיער שחור חלק ומלא. הוידאו שלו היה ברקע כחול כשהסולם הולך הבדרך/ רחוב ומסביבו יש אנשים מתים/ נופלים ומתים. אם אני לא טועה, הוא בסגנון של רוק- בלדה. אם מישהו מכיר, אודה לו מאוד, תודה

לא מכיר את הקליפ

אבל אם זה באמת ג'נסיס, אז מן הסתם מדובר בפיטר גבריאל כסולן. בכל תולדותיה של ג'נסיס היו שני סולנים. פיטר גבריאל עם 77' ופיל קולינס עד הפירוק לפני שנתיים בערך

עוד סיבה לחגיגה: ג'נסיס הישנה, האמיתית, קמה לתחייה

ההודעה הרשמית תהיה רק ביום שלישי, אבל ג'נסיס עם פיטר גבריאל בחזית ופיל קולינס על התופים, חוזרת ההרכב, שהיה רוק-פרוג איכותי ומסקרן, חוזר להקליט יחד וגם להופיע. נכון שגם גבריאל וגם קולניס הם כבר לא אבירי פרוג אמיתיים, אבל מי יודע, אולי יחד נקבל מהם משהו משופר

genesis!!!!!!

selling england by the pound ו-wind and wuthering שניים מהאלבומים שהשפיעו עליי עמוקות והדהימו אותי בכל הזמנים!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רוק ואלטרנטיב
בחר
בחר