גם הפיקסיז המאוחדים עושים אלבום חדש! (מחקים את משינה )

ונשאלת השאלה האם אי פעם זה יצא טוב ולא מאכזב ? האם יצא אלבום חדש ללהקה מתאחדת שלא בייש את נעוריהם ??? JANES ADDICTION האחרון היה לא רע מה אתם חושבים ? PIXIES TO MAKE FIRST ALBUM IN 14 YEARS Reformed alt-rock legends PIXIES are planning to record their first album in 14 years. The band’s frontman Black Francis has confirmed the band, who got back together last year to huge acclaim, are preparing to make their first studio album since 1991’s ’Trompe Le Monde’. He told The Sun: “It's all hugs and kisses, I'm pleased to report. "We have been discussing recording a new album lately. As happy as we are with the success of the reunion tour, we really want to make a record for the right reasons, whether it is successful commercially or not." He added: "We would be satisfied if it played like our other records, never chart-topping but always in print." Since the band got back together they have recorded two songs - ’Bam Thwok’ - which was rejected for the ’Shrek 2’ soundtrack and then released as a download-only single, and a cover of Warren Zevon’s ’Ain’t That Pretty At All’, which appeared on ’Enjoy Every Sandwich’, a tribute album to the late singer. Pixies headline this year’s Carling Weekend: Reading and Leeds Festivals between August 27 and 29. Black Francis releases a new solo album under the name Frank Black next week (July 18). ’Honeycomb’ is the first record he’s done alone since 1996’s ’The Cult Of Ray’.

מעניין....להקה שהתאחדה והוציאה אלבום חדש וטוב ?

נראה שאין חיה כזאת ...חבל שאין. הדוגמא שלך היתה לא רעה כי באמת STRAYS של JANE'S ADDICTION היה אלבום מעולה אבל רחוק ממה שהכרנו מהם.

אממממ....

אני באמת מקווה שהם לא יאכזבו.... ד"א הם מופיעים הקיץ בגרמניה, בכמה פסטיבלים, ביחד עם ה - Foo Fighters, מישהו מצטרף אליי?

mission of burma

מישן אוף בורמה התאחדו והוציאו תקליט מעולה! של וולווט אנדרגראונד היה טוב, אבל פחות טוב מהמקוריים. לפי דעתי הלהקה שהתאחדה והשתפרה היתה הפול אאוטס (the fall-outs)ץ מישן אוף בורמה לא השתפרו, הם נשארו באותה רמה של גאוניות.

וגם HELMET מתאחדים !

הסינגל הראשון שלהם מהאלבום החדש נשמע מאד "חזרה למקורות" הארדקור רוק/מטאל אורבני וניו יורקי, מה שהפך להיות טריידמארק שלהם במשך השנים (ולמען האמת הם היוו חלק חשוב מעיצוב הסאונד הזה). למרות קו מנחה מוזיקלי מחוספס משהו, הם עדיין מצליחים לשמר מעט מלודיה בצד. אולי היום הם כבר לא ממש מחדשים ועושים משהו שכבר מזמן פרץ את גבולות האנדרגראונד אבל - היי - עדיין יש להם כבוד ראשונים. אני אישית מחכה בקוצר רוח לאלבום החדש.

למי אכפת אם זה לא מקורי

למי אכפת- הלמט מגניבים ועושים את זה עם כל כך הרבה אנרגיות ועצבים, אם הם לא היו מפורצי הדרך זה עדיין היה טוב, הם עושים את הכל עם כל כך הרבה כנות וכעס- פשוט טוב!!

הרגע הקשבתי לשיר

חרא של שיר! פעם הם היו טובים יותר- עכשיו זה רפה בהרבה ויותר מדי מלודי, מה קרה לכל הברייקים ולשירה שלהם? מצטער- הם פשוט יותר מדי וויתרו לזרם

אולי הזרם וויתר להם?

השיר נשמע כמו-כלום כאילו נשלף מתקופת Betty ואני אישית אהבתי. ובדיוק כפי שציינתי, היום זה נשמע הרבה פחות מיוחד ו/או מלהיב היות והרבה מאד להקות נשמעות דומה פחות או יותר.

...

ב BETTY הכל כעס הרבה יותר, הכל היה הרבה יותר חד, ב BETTY השירה לא היתה בצורה שכזו, ואני לא מדבר על זה שצריך לקפוא על השמרים, אבל זה לא מפתח את הקונספט אפילו, הם פשוט לקחו צד אחר. עכשיו זה הרבה יותר הפקתי. גם זה קורה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רוק ואלטרנטיב
בחר
בחר