מישהו רואה איחוד של גאנס עוד 20 שנה כמו פינק פלוייד?

מתארים לעצמכם איחוד בעוד הופעה מיוחדת כשגאנס מיתאחדים ושוכחים את כל המריבות(אולי ביגלל ריבוי שתיה של אלכוהול),את אקסל עולה שמן יותר ועם שלושה שערות שנישארו לו על הראש,סלאש עם הליכון ניכנס אל הבמה,פוצח בסולו להראות שעדיין יש לו את זה ואז כשהוא מנגן עם השיניים,הוא נעצר לרגע כשהוא לא מבין מה קורה שהקהל צוחק בלי הפסקה,מיסתכל ימינה,מיסתכל לאחור,מיסתכל על הגיטרה...והופס,איזו פאדיחה,השיניים התותבות נישארו על אחד המיתרים אחרי הניסיון שלו לנגן איתם.

מצחיק...אבל מי שיהיה הכי COOL שם זה איזי סטרדלין המלך !

אחרי שאיזי עזב הלהקה איבדה את זה למרות שאני עדיין מחכה לסולו של אקסל רוז (שלצערי יקרא לזה "רובים ושושנים") שבטוח שיהיו בו שירים טובים למרות הכל.

ווי זמיר

זה מזכיר לי את תכנית ההתלוות ש VH1 עשו להופעת האיחוד של מוטלי קרו. אחד הדברים הכי פאטתים ומזעזעים שיצא לי להתקל בהם לאחרונה. למשל, ווינס ניל הולך לחדר כושר כדי לקבל גופה ראויה (נו באמת), או - ווינס ניל הולך למספרה כדי לתקן את הפריזורה במפרצים (עצוב), או - ווינס ניל מנסה להרים הופעה ביחד עם חבריו המפורצים גם הם, שמנסים בכוח לתחוב את הביר-בליז שלהם לתוך מכנסוני עור מסורתיים. בקיצור, BIG NO NO .

מתארים לעצמכם איחוד בעוד הופעה מיוחדת כשגאנס מיתאחדים ושוכחים את כל המריבות(אולי ביגלל ריבוי שתיה של אלכוהול),את אקסל עולה שמן יותר ועם שלושה שערות שנישארו לו על הראש,סלאש עם הליכון ניכנס אל הבמה,פוצח בסולו להראות שעדיין יש לו את זה ואז כשהוא מנגן עם השיניים,הוא נעצר לרגע כשהוא לא מבין מה קורה שהקהל צוחק בלי הפסקה,מיסתכל ימינה,מיסתכל לאחור,מיסתכל על הגיטרה...והופס,איזו פאדיחה,השיניים התותבות נישארו על אחד המיתרים אחרי הניסיון שלו לנגן איתם.

הלוואי

הלוואי שגאנס יתאחדו הם הכי טובים בעולם!!! זה יהיה הדבר הכי טוב שקרה בהיסטוריה אני כבר רואה את זה...גאנס מתאחדים בשביל הופעה למען השלום בישראל

אחרי שאיזי עזב הלהקה איבדה את זה למרות שאני עדיין מחכה לסולו של אקסל רוז (שלצערי יקרא לזה "רובים ושושנים") שבטוח שיהיו בו שירים טובים למרות הכל.

כן יש שם כמה פנינים כמו MADAGASCAR ובלדה THE BLUES

ווי זמיר

זה מזכיר לי את תכנית ההתלוות ש VH1 עשו להופעת האיחוד של מוטלי קרו. אחד הדברים הכי פאטתים ומזעזעים שיצא לי להתקל בהם לאחרונה. למשל, ווינס ניל הולך לחדר כושר כדי לקבל גופה ראויה (נו באמת), או - ווינס ניל הולך למספרה כדי לתקן את הפריזורה במפרצים (עצוב), או - ווינס ניל מנסה להרים הופעה ביחד עם חבריו המפורצים גם הם, שמנסים בכוח לתחוב את הביר-בליז שלהם לתוך מכנסוני עור מסורתיים. בקיצור, BIG NO NO .

כן ,גם אני ראיתי את וינס

זה היה פאטתי לראות את מי שהיה לו את זה ועכשיו כמו מחלקה גריאטרית בחדר כושר וסידור שיער -אחד מהמראות המרחמים ביותר.

בראייה היסטורית לאחור איזי היה אנוכי

הייתי נותנת הרבה בשביל לראות אותם שוב בהופעה...

עברו הרבה שנים ,היום אני כבר בת 30 אמא ל2 ילדים ועדיין הז'וק הזה של גאנז אנד רוזס לא יוצא לי מהראש ומהדיסק באוטו ,אני זוכרת שהלכתי להופעה שלהם בארץ בהתלהבות וחזרתי בלי נעליים,זאת 1 החוויות היפות שהיו לי בחיים ,אני מקווה שאי פעם הם יחשבו על כול המעריצים שהיו להם (והיו המון)ויתנו איחוד גדול מהחיים בשביל כולנו !!

סלאש קרח?

אוי, זה הולך להיות מאגניב! סלאש עם הסיגריה בזווית של הפה, כולו מקומט וקרח.... :) אבל השירים... אוי השירים.... :)

קשה לי להאמין...

אקסל די חירבן לעצמו את הקריירה, הוא הגיע לנקודה שהוא חייב מיליונים לחברות תקליטים וגם, בעקרון, מחוייב לסיים את הדיסק שלו עם ההרכב החדש של גאנס שמאז כבר לא קיים. לא נראה לי שנראה אותו יותר האמת... וגם אם כן אז אנשים כמו סלאש לא ירצו להתקרב אליו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רוק ואלטרנטיב
בחר
בחר