אלוהות ומדע? אני לא מסכימה לערבוב! זה כמו שמן ומיים... אך זו דעתי... ושיריך יפיפיים..

אלוהות ומדע? אני לא מסכימה לערבוב! זה כמו שמן ומיים... אך זו דעתי... ושיריך יפיפיים..

דווקא משמן ומים יחדיו נוצרים דברים מאד טעימים

חלב- באופן כללי ניתן לתארו במערכת של מיצלות שמן מעורבבות במים. ההפכך היא חמאה (מיצלות מים מעורבבות בשמן).. ;)

שאלה והערה...

השאלה: האם שני השירים היפיפיים הללו שלך? הם כתובים נהדר! השיר "צועני" אהוב עלי יותר, ומכאן ניגש להערה... ההערה: לא... אני לא מאמינה שאלוהים ישן או עייף... אני גם לא מאמינה שלנו ניתנה הרשות להדביק לישות חסרת גבולות רוחיניים (!!) גבולות ארציים וגשמיים כ"כ. חוסר ההסכמה שלי לתוכן השיר אינו עומד בסתירה ליופי שבו הוא כתוב, אך לעיתים אני נוטה לחשוב שאולי אנשים שמפילים את העול על אלוהים פוחדים לשים אותו על עצמם.. מניסיון... זו סתם היתה הערה שחשוב היה לי לכתוב, כי אם לא תאמין בזה שמישהו איפשהו שומע אותך, במה כן תוכל להאמין? או ככה לפחות אני מרגישה... אשמח לשמוע את דעתך בנושא! שלך, מיה

אני חדש אזזזזזז

אולי

ואולי ישן עכשיו, עייף מעמל יומו. ועת יתעורר יטיל חרון אפו? כי סרח עמו, נהייה כגויים, כי נקרע מלבבו ועשה חטאים. ואולי הוא נטש את עמו הבודד, ואימץ אל ליבו הלך נודד? כי שבע ממנחות, עולות ושלמים, כי ניסו לכפר על דברים אסורים. אך אולי מעולם לא היה? לא הוא ששלט במעשה הבריאה. ותפילות שפונות אל האל במרומים, אשר נאמרו כבר מקדם ימים, עוד עושות את דרכן בנתיבים עלומים.

היי דורון

אתה חוזר בשאלה?

צועני

אל תרעד, ילד אל תפחד. בלבך עמוד האש עוד זורח. אם תביט עכשיו בכף היד - קו חייך, שורשיו גבעת ירח. וסוסך דוהר אל ההרים, עגלתך פרוצה היא אל הרוח. ובדרך שודדים! - את גופך ונשמתך הם מבקשים, כי אתה בן גזע צוענים.

ואו!!

התחברתי! אהבתי את הדמויים... פשוט מדהים!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כתיבה
בחר
בחר