דרך ללא מילים

תכלת...

-בקשתך, גדולה עלי....... לא חושבת שאוכל להענות לבקשתך...... מה דעתך, שאת תכתבי? אתן לך חומר לשיר: הצניעות-אבן הבוחן לבת ישראל... הצניעות היא, בקול, בלבוש, ובמראה....כל כבודה, בת מלך פנימה, ממשבצות זהב לבושה..... וכו'... -מסיבה אישית, לא אוכל לכתוב... קבלי התנצלותי... מאמינה שתטיבי לכתוב, יותר ממני...... איתך, צליל.......

-תכלת.את מדהימה!!!

-יצירת פאר! לרמה כזו, אינני מגיעה... שמחה מאוד, שכתבת זאת... רבות קראתי, שירים על צניעות במדיה הכתובה של הציבור החרדי. ביצירה מלאת הדר כמו שלך, עוד לא נתקלתי. ישר כחך!!! האם חשבת לפרסם זאת? שבוע טוב ונפלא,לך, בעשיה רוחנית... תזכי למצוות! אמן. שלך, צליל......

צליל

בס"ד תודה רבה לך,יקירה שלי,רגשת אותי מאוד מאוד! את מרחיבה לי את הלב. תזכי למצוות גם את. אם יש לך רעיון להוצאה קלה אל האור,אני אפרסם ואשלח אלייך עותק במתנה!

תכלת, נשמה מיוחדת!

נסי לברר כתובתם של העיתונים/שבועונים, החרדים/דתיים. שלחי להם עותק. נסי ותראי. מכל הלב, מאחלת בהצלחה, לך נשמה יקרה! שלך, צליל.......(אם לא תצליחי, אשיג בעבורך...).

צליל מיתר

בס"ד רעיון טוב. תודה לך. תצליחי גם את. תכלצ'ו.

רמונה

בס"ד רמונתי הטובה במערבולת כאב היכרתיה שיכחת כאביי טפטפת דבש על פצעיי מלאת ליבי ברחמים היו כה חסרים נעלמים בערפל של חוסר מודעות כה רבו מחשבותיי על הקול הנפלא קורא את מהותי קורע קרום תרדמת ליבי עומד גבוה על מצוק וזועק ניגון עתיק בעל זיק של אור מעיר את התוכן שרש האמת-שלי שלך כולנו רמונתי-כך קראתי לאשה לזהב ויהלומים שלא ישוו לגודל מעלתה כי היא בשבילי רמון אמונה אשת חיל יקרה רמונתי!

קרן שמש ליו שלום ושבוע טוב

בס"ד תודה רבה לך על התגובה.זה מרגש לדעת שהיצירה שלי מצאה חן האמת היא שכתבתי את זה מכול הנשמה שלי,ודעי לך שאשה צנועה היא יהלום יקר מכול יקר אצל כתרו של הקדוש ברולךהוא,כי אשה היא בונה והיא הורסת.לאשה יש כוח רוחני רב מאוד,ואת,שקבלת התעוררות,זה הנשמה שיודעת כמה היא יקרה אצל ה',ואין זה אומר שעלייך ללכת כמו סמרטוט,אלא,בלבוש מכובד,כנסיכה,שלעולם לא תחשוב אפילו ללכת בבגדים פשוטים,או צמודים וזולים,פשוט כי הם לא מתאימים את מעמדה הרם. ואם תלבש בגדים של רחוב,היא תחוש הרבה עלבון וחוסר שייכות לכלל,כי היא לא שייכת לכלל,היא מורמת מעם,היא יהודיה-הי אומר שכול אחת היא בת מלך ממש,וזכותה בשמירת הצניעות היא הבסיס לבניית בית שכולו רוגע שמחה והצלחה במישורים שונים בחיים.האשה היא הנפש החיה של העם היהודי. חזקי ואמצי,את בת חיל! שמחת אותי מאוד מאוד!!! חמים ואוהבים שבוע טוב ומבורך,קרן שמש לוי תכלת.

קשת אש

בס"ד זרם בכפות ידי ממשיך עולה עד זרועותיי מלמד עת רצון לקבוע ביתי בנחלת ארצי חום ידיים מתעצם אדרנלין ועוד כוח ורצון וים של חיים לא מפה קשת אש תדריך להגיע ליעד נקבע לפני פרידה מאור זך ועליון שם... בדרכי אצעד אליה חיק פרי אמונתי בייזע ודמעות בתקוות ותפילות תשובה טובה נעלה עדייך דרך קשת אש תדריכך ייעדך

וואו!

יוצא דופן , ושוב וואו! תדעי לך שלי קצת קשה אם הנושא אבל גרמת לי לחשוב ..

שיבולים בהרי יהודה

בס"ד קנקן קמח מונח על עדן חלוני ניחוח לחם מתוך תנורי בחוץ שדה,שיבולים צומחות שם גדלות מתמלאת זרעי חיים לחם בסיס עליו מונח הכוח בהרי יהודה עומד ביתי שם אמכור מאפי לחם חיותי שקיעה עת רדת ליל ירח ער,מזהר חמה אז שולחת מבט קרוב עומדת וצופה מלאת אהבה על שיבולים בהרי יהודה

רמונה

בס"ד רמונתי הטובה במערבולת כאב היכרתיה שיכחת כאביי טפטפת דבש על פצעיי מלאת ליבי ברחמים היו כה חסרים נעלמים בערפל של חוסר מודעות כה רבו מחשבותיי על הקול הנפלא קורא את מהותי קורע קרום תרדמת ליבי עומד גבוה על מצוק וזועק ניגון עתיק בעל זיק של אור מעיר את התוכן שרש האמת-שלי שלך כולנו רמונתי-כך קראתי לאשה לזהב ויהלומים שלא ישוו לגודל מעלתה כי היא בשבילי רמון אמונה אשת חיל יקרה רמונתי!

תכלצ'ו נשמה!

את מדהימה אותי, בכל פעם מחדש..... חייבת להכירך, ולא יודעת איך..... כתיבתך סוחפת את נשמתי.....בוסתנך מלא פרי מגדים. ריחם כמור ואהלים. מרווים צמאוני, כתירוש צלול, אדמוני. דימיתי לשמוע קולך כשירת מלאכים..... שלך, צליל......

צליל

בס"ד קראת גם את "קשת אש" ו"שיבולים בהרי יהודה"?

שיבולים בהרי יהודה

בס"ד קנקן קמח מונח על עדן חלוני ניחוח לחם מתוך תנורי בחוץ שדה,שיבולים צומחות שם גדלות מתמלאת זרעי חיים לחם בסיס עליו מונח הכוח בהרי יהודה עומד ביתי שם אמכור מאפי לחם חיותי שקיעה עת רדת ליל ירח ער,מזהר חמה אז שולחת מבט קרוב עומדת וצופה מלאת אהבה על שיבולים בהרי יהודה

-תכלת שמים, מור בוסתני....

-חידה את לי. חידה לא פתורה.... ככל שמתעמקת בשירייך...מסתמנת בליבי, תמיהה עמוקה... משהו בכתיבתך, מזכיר עבר והווה.... משהו משותף ויחודי.... ולא אדע מהו בבירור, עד שאאזין לרחשי ליבך... עד כה, כאבן הישפה בארץ בנימין...אליו נשקפים, הרי מלכות תכולים בערפל, נשאים אציליים.... בשרעפי, כשמיר אבקיע, חותם-רז צורייך... את לי חידה.... עלמה עלומה....גם אם אכס בתדהמה....ויהי מה.... שלך באהבת הנשמה, צליל.....

קשת אש

בס"ד זרם בכפות ידי ממשיך עולה עד זרועותיי מלמד עת רצון לקבוע ביתי בנחלת ארצי חום ידיים מתעצם אדרנלין ועוד כוח ורצון וים של חיים לא מפה קשת אש תדריך להגיע ליעד נקבע לפני פרידה מאור זך ועליון שם... בדרכי אצעד אליה חיק פרי אמונתי בייזע ודמעות בתקוות ותפילות תשובה טובה נעלה עדייך דרך קשת אש תדריכך ייעדך

תכלת שמים....

-הרייך בערפל... כה מוזר, אך מוכר.... שאלתי אליך, מדוע אינך כותבת שירייך המדהימים, בשירשורים נפרדים?... שלך, צליל.....

-תכלת שמים, מור בוסתני....

-חידה את לי. חידה לא פתורה.... ככל שמתעמקת בשירייך...מסתמנת בליבי, תמיהה עמוקה... משהו בכתיבתך, מזכיר עבר והווה.... משהו משותף ויחודי.... ולא אדע מהו בבירור, עד שאאזין לרחשי ליבך... עד כה, כאבן הישפה בארץ בנימין...אליו נשקפים, הרי מלכות תכולים בערפל, נשאים אציליים.... בשרעפי, כשמיר אבקיע, חותם-רז צורייך... את לי חידה.... עלמה עלומה....גם אם אכס בתדהמה....ויהי מה.... שלך באהבת הנשמה, צליל.....

צליל מיתר הנפש ,קול ערב לאוזן הלב...

בס"ד מזמרת מהות עלומה גם כן, מאדירה את פנימיותה האיתנה כיהלום, חוזק בלא גבולות לוחשת במנהרות,בהם זורם נוזל הנפש מחייה ומתחדש כול רגע ורגע הקיום.... שם הכול הוא זמן אמת קולה דממה דקה,נשמעת הדמות חסרת גבולות של זמן ומקום הכול אחד הוא עורי נשמה,בתי עורי כלה מהוללה,בואי חזרי אליי כי רק אוצך בחרתי לי לזוג אשת נעורים האמת לאמיתה נשמתך, ישראל!

תכלת, רחמי עלי...(: ....

פיזרת אותי ביובלייך.... (: ..... קראתי והגבתי. כעת אתור אחרייך... צליל.....

צליל-את השאלה כתבתי לפני שהגבת לי על השירים האחרים...אני בהחלט מרחמת..

אני בהחלט מרחמת...

צליל

בס"ד קראת גם את "קשת אש" ו"שיבולים בהרי יהודה"?

תכלת, רחמי עלי...(: ....

פיזרת אותי ביובלייך.... (: ..... קראתי והגבתי. כעת אתור אחרייך... צליל.....
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כתיבה
בחר
בחר