דרך ללא מילים

דרך ללא מילים

בס"ד קוים משוכים בחן לאורך הדף צבעי ארץ ושרשים לצד צבעי האתמול אין זכרון לכול אלו,כי אם דרך,שקוופה בערפל,דרך ללא כול צל,אותה תראה בברור כי לה אין שום גבול דרך בה תדע עצמך,רגע שקט מלווה מנוחה ושוב,הרגע האחרון לפני שצללת אל תוך הערפל וגילית שהיא אינה כי אם תעתוע האמן במה שליבך יודע לומר על הכול,קולך הקטן שהינך שומע בקושי,הוא קול האמת לאמיתה. דע,יקירי והאמן שתוכל,תמיד תוכל לתקן.

תודה רבה!

האם את כותבת גם למגירהאו מפיצה , מה הסגנון שלך , האם את בקבוצה ללימוד כתיבה , מהיכן את? קרן

שלום קרן

בס"ד כמה שאלות יש לך, גברתי החוקרת המדופלמת עשירת הנימוסים(נא לא לקחת-לרבות ללב לריאות לכליות או לרגליים- ? קר עכשיו!!! שלום לך. אני כותבת לכול מיני מגרות...

לקרן היקרה

בס"ד אני מקוה שלא פגעתי בך,אם כן אז סליחה כנה. אני רק צוחקת. תכלת.

חלילה , זה בסדר גמור ..כמו שאמרת קר עכשיו בחוץ ולכן התעטפתי שכבות ..

דרך ללא מילים

בס"ד קוים משוכים בחן לאורך הדף צבעי ארץ ושרשים לצד צבעי האתמול אין זכרון לכול אלו,כי אם דרך,שקוופה בערפל,דרך ללא כול צל,אותה תראה בברור כי לה אין שום גבול דרך בה תדע עצמך,רגע שקט מלווה מנוחה ושוב,הרגע האחרון לפני שצללת אל תוך הערפל וגילית שהיא אינה כי אם תעתוע האמן במה שליבך יודע לומר על הכול,קולך הקטן שהינך שומע בקושי,הוא קול האמת לאמיתה. דע,יקירי והאמן שתוכל,תמיד תוכל לתקן.

מקסים ונפלא. תכלת מור יקירה!

מה שלומך מתוקה? מזמן לא 'נפגשנו' כאן... כתבת מאוד יפה! וזה הזכיר לי את דברי ר' נחמן מברסלב: "אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן"........ -גדול ר' נחמן...אין כמוהו לדורנו..... שבת שלום לך, תכלת מור יקרה.(מוקסמת מהשם שלך. יפיפה!) צליל.......

תודה רבה צליל מיתר

בס"ד תזכי לשמח! תזכי לפרוח! כבר זמן רב אני חושבת לעצמי היאך העזת לשכחני מליבך... שבת שלום תכלת.

תכלת נשמה!

אנשים יפים, באמצע הדרך, לא שוכחים... (: ..... תהיתי מדוע אינך כאן.... אני בעיקר כותבת בפורום חברים 40 פלוס. את מוזמנת לשם לראות ולכתוב, אם תרצי. אל תשכחי שאני חד הורית... ולהכנס לפורומים, זה פינה חמה עבורי... שבת שלום מתוקה. תמשיכי לכתוב כאן. אני נהנית לקרוא כתיבתך היפה. איתך. צליל.......

צליל

בס"ד יש לך שיר לכבודה של הצניעות?

תכלת יקרה, כעצם השמים לטוהר...

לא. אין לי שיר על צניעות. יש לי רק, על הנשמה.על אהבה. על הבורא. ועוד, בסיגנונות שונים... -תכלת. את חרדית?.... אני הייתי לשעבר...לפני כ 21 שנה חזרתי בתשובה... כיום דתיה אך לא חרדית, ולא שייכת לשום מגזר... ואת מה? אשמח אם תשתפי...שבת שלום! צליל.......

שלום צליל

בס"ד גם אני לא שייכת לשום מגזר,אני מחוברת לזרם של חברת החשמל הראשית (אבא שלנו בשמיים) בבקשה כתבי שיר על הצניעות...בבקשה

תכלת...

-בקשתך, גדולה עלי....... לא חושבת שאוכל להענות לבקשתך...... מה דעתך, שאת תכתבי? אתן לך חומר לשיר: הצניעות-אבן הבוחן לבת ישראל... הצניעות היא, בקול, בלבוש, ובמראה....כל כבודה, בת מלך פנימה, ממשבצות זהב לבושה..... וכו'... -מסיבה אישית, לא אוכל לכתוב... קבלי התנצלותי... מאמינה שתטיבי לכתוב, יותר ממני...... איתך, צליל.......

שירת הלל -מוקדש לבנות המלך

בס"ד אל הגיא ירדתי לרעות את נחל אבן אשר תרשישים נוצצים בענווה,ממלאים תוכנו בעדנה פרחי זכריני תכולים,משובצים בתבונת הספיר,עומדים בינות הסביונים-שולחים לובן עד בשמי אמונה צלולים עצי ארז נושאים ראשם אל האחד-שהכול נהיה בדברו ובמרכזו של גיא,במקום הנמוך בו,נשלם אוצר שאינו בעל ערך, כי נדיר ואיכותי הוא מכול יפי מראה,שאינו יוצא החוצה,אלא פנימה,אל קול ההקשבה,אל ראיית התבוננות,אל תוך ליבת האמת לאמיתה,הדר עצמתי הנישא אל מעבר להר האש הבוקע בפרץ של אור ולהבה,כולה טהרה וחן,יראתה בתוכה,יפת תואר ויפת מראה -פארה הנצחי של צניעותך.

וואו!

יוצא דופן , ושוב וואו! תדעי לך שלי קצת קשה אם הנושא אבל גרמת לי לחשוב ..

קרן שמש ליו שלום ושבוע טוב

בס"ד תודה רבה לך על התגובה.זה מרגש לדעת שהיצירה שלי מצאה חן האמת היא שכתבתי את זה מכול הנשמה שלי,ודעי לך שאשה צנועה היא יהלום יקר מכול יקר אצל כתרו של הקדוש ברולךהוא,כי אשה היא בונה והיא הורסת.לאשה יש כוח רוחני רב מאוד,ואת,שקבלת התעוררות,זה הנשמה שיודעת כמה היא יקרה אצל ה',ואין זה אומר שעלייך ללכת כמו סמרטוט,אלא,בלבוש מכובד,כנסיכה,שלעולם לא תחשוב אפילו ללכת בבגדים פשוטים,או צמודים וזולים,פשוט כי הם לא מתאימים את מעמדה הרם. ואם תלבש בגדים של רחוב,היא תחוש הרבה עלבון וחוסר שייכות לכלל,כי היא לא שייכת לכלל,היא מורמת מעם,היא יהודיה-הי אומר שכול אחת היא בת מלך ממש,וזכותה בשמירת הצניעות היא הבסיס לבניית בית שכולו רוגע שמחה והצלחה במישורים שונים בחיים.האשה היא הנפש החיה של העם היהודי. חזקי ואמצי,את בת חיל! שמחת אותי מאוד מאוד!!! חמים ואוהבים שבוע טוב ומבורך,קרן שמש לוי תכלת.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כתיבה
בחר
בחר