משהו שיצא ממש עכשיו...

יש כוכב שם בשמיים מאיר בלילות ובימים שומר את הזכרונות בתיבה נעולה עם עצבות יש אותך שהלכת שם הרחק לשם... לשמיים למרחק ושם הדלקת את הכוכב שלך שישאר לנו לזכרון לתמיד שתדע, שאתה תמיד שם בליבנו לא נעלמת, לא הלכת לי נשארת, זורח, בין כוכבים שנראים בין גלסיות שמגלים בין מילים וזכרונות שאנו שומרים. אי שם בגרמי השמים, אתה שם עלינו שומר תמשיכו הלאה, תחייכו, כך אתה אומר ואנו לך תמיד שומעים כי אנחנו יודעים ששם הדלקת את הכוכב שלך שישאר בליבנו לעד גלעד.

חם מהתנור אה??:)... כנסי שנייה

שיר מקסים ביותר... מצד אחד עצוב ומצד שני אופטימי. ממש אהבתי

זה בהשראת ההזכרה? יפה.

חם מהתנור אה??:)... כנסי שנייה

שיר מקסים ביותר... מצד אחד עצוב ומצד שני אופטימי. ממש אהבתי

נעלמתי לאחרונה כי ההשראה לא מבקרת אצלי הרבה

בזמן האחרון... לא יודעת למה... עסוקים... מאד מאד מאד. אבל מתה לכתוב... אני עוד אחזור.

משהו שיצא ממש עכשיו...

יש כוכב שם בשמיים מאיר בלילות ובימים שומר את הזכרונות בתיבה נעולה עם עצבות יש אותך שהלכת שם הרחק לשם... לשמיים למרחק ושם הדלקת את הכוכב שלך שישאר לנו לזכרון לתמיד שתדע, שאתה תמיד שם בליבנו לא נעלמת, לא הלכת לי נשארת, זורח, בין כוכבים שנראים בין גלסיות שמגלים בין מילים וזכרונות שאנו שומרים. אי שם בגרמי השמים, אתה שם עלינו שומר תמשיכו הלאה, תחייכו, כך אתה אומר ואנו לך תמיד שומעים כי אנחנו יודעים ששם הדלקת את הכוכב שלך שישאר בליבנו לעד גלעד.

אחד משירי השכול המרגשים ביותר.

תודה...

יש עוד שירים שכתבתי לאחרונה, די הרבה, משום מה ההשראה קופצת עלי פתאום. אני פשוט נאלצת לקום בלילה מפעם לפעם אז עדיף להרגיע את הנפש במקום להתעצבן על הזאטוט. שימי לב לשעות...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כתיבה
בחר
בחר