מקום אחר

מקום אחר

זכרונותי ממקומות דומים מעבר לנתב"ג רכבות מחוף לחוף, יהיה מה שיהיה מאוחסנים להם עכשיו בקופסאות מלאות אבק בארונות דירה מעץ של מישהו אחר ניסיתי לשחזר אותך, אך לא היה כבר כלום את המרחק בינינו אני סופר ביבשות גם רחוב מלא ניאונים יכול להיות חשוך מיהרתי, לא זכרתי, האם אמרת שלום? אני מיותם מזכרונות כן, כן גם מקופסאות ואור אני מיותם ולא יודע להבדיל מה טוב ומה נכון

מאמי זה פשוט מהמם

השיר נוגע ללב ונכתב בצורה מקסימה! אהבתי את הבלבול שמובע בסוף השיר.. .אהבתי מאוד את השיר!

תודה

מקום אחר

זכרונותי ממקומות דומים מעבר לנתב"ג רכבות מחוף לחוף, יהיה מה שיהיה מאוחסנים להם עכשיו בקופסאות מלאות אבק בארונות דירה מעץ של מישהו אחר ניסיתי לשחזר אותך, אך לא היה כבר כלום את המרחק בינינו אני סופר ביבשות גם רחוב מלא ניאונים יכול להיות חשוך מיהרתי, לא זכרתי, האם אמרת שלום? אני מיותם מזכרונות כן, כן גם מקופסאות ואור אני מיותם ולא יודע להבדיל מה טוב ומה נכון

עדי...

המילים שלך....נוגעות,נוגות מרטיטות לב ששכח,שנשנכח המילים שלך,חזקות כמו שרק מילים יכולות להיות. לילית

ליבי החסיר פעימה

וואי, עכשיו אני כבר לא יודעת מה כותב יותר טוב. אתה או אביב גפן[לדעתי הוא כותב ממש יפה]. יש כל כך הרבה רגש. ממש אהבתי!!!!!

עדי...

המילים שלך....נוגעות,נוגות מרטיטות לב ששכח,שנשנכח המילים שלך,חזקות כמו שרק מילים יכולות להיות. לילית

תודה לילית אבל למה את מגיבה כאן ולא אצלך?

ליבי החסיר פעימה

וואי, עכשיו אני כבר לא יודעת מה כותב יותר טוב. אתה או אביב גפן[לדעתי הוא כותב ממש יפה]. יש כל כך הרבה רגש. ממש אהבתי!!!!!

אההההה הגזמת

אני לא אביב גפן אני לא גידי גוב אני לא שלמה ארצי אפילו לא קרוב אבל אני כותב מההההההההההההההההההההההלבבבבבבבבבבב ברצינות, תודה על המחמאה, אבל נסחפת קצת. אביב גפן כותב מצוין, אפילו שהוא לא יודע לשיר.

תודה לילית אבל למה את מגיבה כאן ולא אצלך?

מה זאת אומרת כאן ולא אצלי

חוששת שלא הבנתי אותך!!!

סליחה לילית חשבתי שזה מישהו אחר. תודה על התגובה.

מקום אחר

שיר יפהפה.

כתוב באופן ענוג וספק הזוי. אהבתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כתיבה
בחר
בחר