בקרו בחלומות הפרועים שלי... מקווה שתגיבו...

עוצמת עיניים ומרגישה אותך. מרגישה אותך נוגע בי , מנשק אותי את נשימתך החמה על העור שלי מרגישה. מרגישה כל מגע של ידך בעור שלי לא מאמינה שזה סוף כל סוף קורה אתה אתי , לידי , מנשק את שפתיי באותה רכות כמו שאני רוצה. "אני אוהבת אותך " לוחשות שפתיי "אוהב אותך בחזרה ולעד" עונות לי שפתיך הנוגעות מרגישה מרחפת אי שם בעולם שלא קשור לכאן ואז שומעת קול זה אבא שלי שאומר:"קדימה , הגיע הזמן לקום." אני קמה מסתכלת מסביב מבינה שכל זה היה חלום מחכה להיום בלילה שאני אמשיך לחלום.

וואוו

וואו..זה מדהים..עשה לי פרפרים בבטן.!!! אני גם רוצה להרגיש מאוהבת..אבל...אני לא בטוחה...לא יודעת....אני ממש רוצה להרגיש את ההרגשה שאת ממחישה בשיר..שדרך אגב את ממחישה בצורה מדהימה...בצורה מאוד חזקה..ככה אני רואה את זה

אל תדאגי אהבה תפגוש גם אותך בעוצמות שבחיים לא ידעת. שמחה שאהבת את השיר ותודה על התגובה..

בקרו בחלומות הפרועים שלי... מקווה שתגיבו...

עוצמת עיניים ומרגישה אותך. מרגישה אותך נוגע בי , מנשק אותי את נשימתך החמה על העור שלי מרגישה. מרגישה כל מגע של ידך בעור שלי לא מאמינה שזה סוף כל סוף קורה אתה אתי , לידי , מנשק את שפתיי באותה רכות כמו שאני רוצה. "אני אוהבת אותך " לוחשות שפתיי "אוהב אותך בחזרה ולעד" עונות לי שפתיך הנוגעות מרגישה מרחפת אי שם בעולם שלא קשור לכאן ואז שומעת קול זה אבא שלי שאומר:"קדימה , הגיע הזמן לקום." אני קמה מסתכלת מסביב מבינה שכל זה היה חלום מחכה להיום בלילה שאני אמשיך לחלום.

מי לא מכיר את ההרגשה הזו...

כ"כ לרצות מישהו שלא רוצה חזרה, ובחלום הוא כ"כ רוצה, הכל כ"כ מושלם ואז מתעוררים ומתאכזבים. כואב

היי

צודקת זה כואב אבל בדרך כלל לכל כאב מגיע גם הסוף...:)אני אופטימית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כתיבה
בחר
בחר