תסכולים עצמיים

תסכולים עצמיים

עצוב לי ואני לא יודעת למה עצוב לי ואני עוד לא קמה יש לי דמעות, אבל משום מה אף אחד לא רואה זה בתוכי, אבל לא יוצא כל העולם סומא, רוצה לראות את מה שרואה מקשיב למה שטוב, מתעלם מהווה אחריות, יושר, ציוניות הם אומרים רק ערכים אבל אך פעם הם לא מקשיבים ולמי שקשה הם לא עוזרים ואת מי שבוכה אם זורקים ורק אותי הם משאירים ומקשיבים כי אני עצובה, אבל אני לא יודעת למה.. כי יש לי דמעות, אבל אף אחד לר רואה כמה

זהו שיר עצוב ויפייפה אבל תאמיני בעצמך והכל יהיה בסדר . גם אני הייתי במצב שלך ופשוט תאמיני בעצמך ובעתיד שלך . יהיה בסדר ! בקשר לכתיבה. היא סוחפת , מעבירה את הכאב שלך, פשוט מהמם אבל מקווה שההרגשה שלך תשתפר...

מה הקשר אליי?

אני לא מבינה למה קישרת את זה אליי...רוב השירים שאני כותבת זה דווקא לא על עצמי...אמממ..גם אני מקצינה מאוד את המצבים שאני נמצאת בהם..תודה על התגובה..היא חשובה לי מאוד...

היי.

פשוט הרגשתי כאילו את כותבת את זה על עצמך. הרגשה שהשיר מעביר. בכל מקרה אין בעד מה וסוף שבוע טוב שיהיה לך.

היי

גם לך!! למרות שאני יודעת שזה יהיה עוד סוף שבוע משעמם...אבל לא נורא.. תגיד מה איתך? אתה כותב שירים?..אם כן..תביא לי לקרוא גם!

תסכולים עצמיים

עצוב לי ואני לא יודעת למה עצוב לי ואני עוד לא קמה יש לי דמעות, אבל משום מה אף אחד לא רואה זה בתוכי, אבל לא יוצא כל העולם סומא, רוצה לראות את מה שרואה מקשיב למה שטוב, מתעלם מהווה אחריות, יושר, ציוניות הם אומרים רק ערכים אבל אך פעם הם לא מקשיבים ולמי שקשה הם לא עוזרים ואת מי שבוכה אם זורקים ורק אותי הם משאירים ומקשיבים כי אני עצובה, אבל אני לא יודעת למה.. כי יש לי דמעות, אבל אף אחד לר רואה כמה

אהבתי..

שיר יפה מאוד. יש לי רק בעייה עם "את מי שבוכה הם זורקים" קצת צרם לי.

שיר יפהפה ונוגע אבל!!

הייתה לי בעיה עם השורות הבאות: "אחריות, יושר, ציוניות הם אומרים רק ערכים אבל אך פעם הם לא מקשיבים ולמי שקשה הם לא עוזרים ואת מי שבוכה אם זורקים" מיותרים לטעמי, מוזילים מאיכות השיר, לטעמי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כתיבה
בחר
בחר