זקוקה לעצה

זקוקה לעצה

אני נמצאת בסיטואציה מאוד כואבת: אני מאוהבת במישהי, כבר המון זמן, ולא מצליחה להמשיך ממנה הלאה. יש לי חברה מאוד טובה- היא כאילו הנשמה שלי, קשה לתאר. בכל אופן היא הכירה את זאת שאני אוהבת דרכי, ומהתחלה ידעה הכל על איך נפגשנו וכו והיא מעורבת בכל הריבים,הויכוחים החיכוכים וכל מה שקורה בינינו והכל היא יודעת מנקודת המבט שלי. העניין הוא שאני מאוד מאוד נפגעתי מההיא ואני עדיין ממשיכה להפגע ולכאוב אותה כל הזמן. אני עדיין אוהבת אותה ובגלל זה היא מכאיבה כל פעם שאנחנו נפגשות. למרות שהיא לא תמיד מתכוונת. השאלה שלי האם אני יכולה לצפות מחברה שלי לא להיות איתה בקשר של חברות טובות? היא יודעת שהיא הבנאדם שהכי פוגע בי אבל טוענת שאני לא יכולה להחליט בשבילה עם מי להתראות. מה שנכון. אז מה אתן אומרות? יעזור לי לשמוע דעה של מישהי שלא מעורבת אישית בעניין.. אני ממש מרגישה שחברה שלי בוגדת בי כשהיא נמצאת עם ההיא. למה?..

הלו..

מה זה? איפה כולן? הפורום כזה ריק.. התגעגעתי.. ועצוב לי לבד, עם הבעיה בגודל בית שיש לי.. מה עם כל התגובות? מה יש משהו ולא ידעתי? לאן כולן הלכו?

את צריכה להחליט מהי בדיוק הבעיה

למה זה מפריע לך? מה לעשות עם זה? האם יש לך בכלל את הזכות להחליט לחברה עם מי להתראות? לפי מה שהבנתי העניין בהחלט מעיק, על זה אנחנו מסכימות? יפה! מכאן והלאה נותר לך רק להחליט מה לעשות עם החברה שלך : את יכולה לנשוך שפתיים ולהתבשל עם עצמך, לכאוב, לקנא, לסבול בשקט ולקוות שזה יעבור (הקשר \ הרגשתך) או.. שתשבי עם החברה באיזה בית קפה נחמד, תסבירי לה שהקשר שלה עם *** נורא מפריע לך, ושאת מודעת לכך שאין לך זכות להחליט בשבילה עם מי להתראות, אבל בתור חברה את בהחלט מקווה ואולי אף מצפה שהיא תפגין רגישות ותנתק איתה את הקשר. אני לא רואה כל רע בלנסות ולדבר איתה על העניין, אין לך מה להפסיד. אולי היא תנתק.. אולי לא.. אולי את תחליטי פתאום להתרחק משתיהן.. ואולי.. ואולי.. בהצלחה, הכל תלוי בך.

איילת,הקשיבי,זה מאוד פשוט.

אמא שלי תמיד אומרת,אל תיהי היכן שלא טוב לך. מה שזה אומר לגביך,שאת צריכה לשאול את עצמך מי האנשים שמזיקים לך. עם כל הכאב והקושי את חייבת לנתק עצמך מהם ולהמשיך הלאה. מזו שאת מאוהבת בה, אין ספק שאת צריכה להתנתק ומייד.והרבה יסכימו איתי. בררור שזה קשה נורא,אבל רק בהתחלה,ואחר"כ תסתכלי אחורה ותודי לעצמך. ועכשיו לעניין חברתך הקרובה,זה נכון שזכותה להתראות עם מי שהיא רוצה,מצד שני היא גם יכולה להתחשב במצב ולשמור על אש נמוכה,או לא לספר לך על הפגישות\קשר\שיחות עם ההיא. אני במקומה היתי שומרת מההיא מרחק עד שירגעו הרוחות,ע"מ שלחברה הטובה שלי לא יכאב הלב. בכל אופן,חשבי על זה,אני מקוה שתגיעי למסקנה,שאיפה שלא טוב לא צריך להיות תאמיני לי, יש עוד המון מקומות טובים שמחכים לך.... תרגישי טוב.

מסכימה איתך, בטטה

שבקום שלא טוב, לא נשארים! אבל הניתוק הוא קשה מאוד, ואני יכולה להבין את איילת... איילת, כמו בטטה אני חושבת שעלייך לנתק במיידית את הקשר עם אותה בחורה שכל כך פוגעת בך, גם אם זה לא במזיד. לגבי חברתך הטובה, כאן אני לא מסכימה... בהחלט את יכולה לצפות מחברייך הטובים שיגלו לוייאליות כלפייך ולא כלפי האחרים, בשביל זה הם חברים שלנו, לא? לדעתי את צריכה לדבר עם חברתך, ולהביע בפניה את הציפיה שלך ממנה, במידה ותשובתה היא, שאין את יכולה לקבוע עבורה עם מי היא תהיה ועם מי לא... עדיף לך להתרחק גם ממנה ולחפש חברים אחרים. זו דעתי בכל אופן, ויכולה להגיד לך שאני בהחלט עשיתי זאת, ולא התאכזבתי.

היו היה

פעם הייתי במצב דומה רק הרבה יותר גרוע כולם היו מאוהבים בכולם ואני סבלתי מזה הכי הרבה(באותה תקופה לפחות, אחרי זה הגלגל התהפך) וכל מי שדיברתי איתו על זה אמר לי להתנתק מכל מי שעושה לי רע ואני לא עשיתי את זה כי זה ממש לא מה שהאינסטיקטים אמרו לי וצדקתי עכשיו הן החברות הכי טובות שלי למרות שהן לא סובלות אחת את השניה והכל הסתדר אם את אוהבת אנשים אין סיבה שתעיפי אותם מהחיים שלך כי המצב קצת מסובך אם זה לא מסובך זה לא לסביות. אנחנו עם מסובך! אם היא חברה שלך והיא חשובה לך קצת בעיה לא צריכה להפריע לך חברויות זה לא דבר של מה בכך ואין סיבה לפרק חברות אם היא אמיתית.

מסכימה איתך, בטטה

שבקום שלא טוב, לא נשארים! אבל הניתוק הוא קשה מאוד, ואני יכולה להבין את איילת... איילת, כמו בטטה אני חושבת שעלייך לנתק במיידית את הקשר עם אותה בחורה שכל כך פוגעת בך, גם אם זה לא במזיד. לגבי חברתך הטובה, כאן אני לא מסכימה... בהחלט את יכולה לצפות מחברייך הטובים שיגלו לוייאליות כלפייך ולא כלפי האחרים, בשביל זה הם חברים שלנו, לא? לדעתי את צריכה לדבר עם חברתך, ולהביע בפניה את הציפיה שלך ממנה, במידה ותשובתה היא, שאין את יכולה לקבוע עבורה עם מי היא תהיה ועם מי לא... עדיף לך להתרחק גם ממנה ולחפש חברים אחרים. זו דעתי בכל אופן, ויכולה להגיד לך שאני בהחלט עשיתי זאת, ולא התאכזבתי.

'לנתק במיידית'...........מאד צבאי לא?

סתם הארה בא' על סמנטיקה של כתיבת תגובות.

בהחלט, מאוד צבאי!

אני מקווה שאין לך עוד "הארות" סמנטיות לגבי ההודעות שלי... לילה טוב!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר