האם אני לסבית???????

אני אישה בת 40+ נשואה שלאחרונה פשוט נדלקת מנשים,במחשבה ,בדמיון,נהנית לראות כחולים של נשים,במיטה כדי להגיע לספוק אני מדמיינת שאני עם אישה,אני מעולם ניסיתי"על רטוב" להיות עם נשים,יש לי חברה טובה שגרמה לי לפתע לחשוב על זה,כי היא רומזת לי בכל מיני דרכים (נגיעות בציצי ,ליטופים ,חיבוקים)מעבר למה שבדרך כלל "בנורמה" האאם יכול להיות שאני לסבית??????. מפחדת לעשות מעד עם אישה בכלל ןמעולם לא בגדתי,חיי מין שלי עם הגבר שלי מספקים לחלוטין ואיפלו כייפים יכול להיות שאני לסבית ?דו מינית???. או שאמרה שבכל אישה קיימת גם לסבית חבויה , לא יודעת והמתלבטת בן הכן ללא.....

וגם אם כן אז...

הי הכל בסדר, תירגעי, ונגיד שאת לסבית אז מה?! מעולם לא חביתי סקס או אפילו משהו שקשור לזה אם בני מיני, אבל אם זה "עשה לך את זה" לכי על זה, לאט בעדינות בקצב שלך, בלי לחץ. מי יודע אולי אפילו תחליטי ש "זה הדבר האמיתי " עבורך, בכל מיקרה המון הצלחה!!!!

למה להיכנס להגדרות?

יש המון נשים נשואות שאוהבות נשים אפילו במחשבה כמו שיש אנשים שאוהבים אוכל מסויים אז מה? כל ההגדרות הללו לסבית, דו מינית הן סתם מבלבלות. את זו את ואם יש מחשבות אין מה לפחד מהן אלא לזרום איתן לאן שרוצים. אם תכנסי ללחץ מהמחשבות והשאיפות הכמוסות מה ייצא לך מזה? קבלי את עצמך כמו שאת זה חלק ממך אולי.ואולי לא.

הפחד מהגדרות...

שנים לא העזתי להעלות על בדל שפתיי את המילה לסבית, או אפילו לחשוב שאני איפה שהוא בכיוון...סיפקתי לעצמי את התשובה שאני אוהבת גם נשים ובזה נגמר הסיפור, לא התעמתיתי עם עצמי... אבל חוסר ההגדרות לא גרם לי להפסיק לפנטז על נשים, או להמשך לנשים או...לבגוד בבעלי עם נשים... היום אחרי תהליך ארוך שעברתי אני אומרת את המילה לסבית על עצמי בקלות רבה למרות שבתוך תוכי אני יודעת שלא גיבשתי סופית את הזהות המינית שלי...אבל שוב, אני לא מנסה להכניס את עצמי לתוך הגדרה כזו או אחרת...כלפי המשפחה והחברים אני לסבית, וככה אני מציגה את עצמי, אבל מה שחשוב יותר מכל הוא מה שאת אומרת לעצמך... מאמינה שאם את מפנטזת על נשים, אז את בטח לא סטרייטית...ואולי כדאי לך לנסות (גם אם זו בגידה חד פעמית...)ולבחון את עצמך לפני שאת מגיעה להחלטה כזו או אחרת. ובקשר ל"כל הנשים לסביות"...אז יש בזה משהו, גם אני חושבת ש-90% מהנשים הן לסביות ובמידה וזה לא היה כל כך "חריג" ולא מקובל, נשים היו מעדיפות לחיות ולהיות עם נשים ולא עם גברים...ויש דוגמאות לצורות חיים כאלה בעולם (למרות שמדובר על מדינות העולם השלישי, שאולי החיים שלהם יותר קלים בזה שאין להם חוקים חברתיים, או "מקובלויות" חברתיות) שנשים חיות יחד ומגיעות אל הגברים אך ורק כדי להתרבות...מעבר לזה הן לא צריכות אותם...:-) גמורה מעייפות אז לילה טוב והצלחה!

דיבור מתוך מעט נסיון

יקירתי, עברתי את גיל הארבעים כסטרייטית לכל דבר. אמא לילדים, קרייריסטית, עצמאית. מעולם לא חשבתי אפילו שיש לי נטיה קלה שבקלות לכיוון, עד שפתאום מישהי נגעה בי ומאז אני איתה. שנתיים של אהבה סוחפת, מרגשת שונה לגמרי, ועדיין לא יכולה להגדיר את עצמי כלסבית/סטרייטית לא מרגישה שעושה משהו רע, לא לעצמי ולא לאחרים. לא מבטיחה שכשזה יגמר (אם בכלל) אמשיך לצאת עם נשים או גברים, חיה את הרגע, אוהבת את מה שאני ולא עושה תכניות לעתיד. פתאום מסתכלת על נשים אחרת, לפעמים אפילו מדמיינת, דברים שמעולם לא עשיתי כשהייתי עם גברים. זה קורה, וזה טוב, לא תמיד יש הסבר לכל דבר. צריך לזרום עם הדברים ולראות לאן יתפתחו. בנושא הבגידה, בעלי תמיד אמר לי שאם יתפוס אותי עם אשה זה לא יהיה נורא כל כך. היום אני אומרת לבת זוגתי, שאם אתפוס אותה עם גבר זה לא יהיה נורא...חסר לה. איך העולם מתהפך. שיהיה יום נפלא

נגמרו ההתלבטיות נכנסים לאקשן

חמודה שלי אם עד עכשיו לא ניסית אז הגיע הזמן קדימה למטרה

למה את מדרדרת אותה???

להכנס בגיל כמו שלך ללבטים כאלו זה נראה לי די מיותר כלומר כבר נכנסת וזה מאוחר מידי ואת נשואה,נהנית מגברים ועצם כל הרמיזות והמתח הזה גורם לך להתעניין אכן,הנושא מסקרן ומושך אליו אבל להכנס אליו עכשיו?... ועוד למצוא בחורה...שזה חלק לא פשוט...

האם אני לסבית???????

אני אישה בת 40+ נשואה שלאחרונה פשוט נדלקת מנשים,במחשבה ,בדמיון,נהנית לראות כחולים של נשים,במיטה כדי להגיע לספוק אני מדמיינת שאני עם אישה,אני מעולם ניסיתי"על רטוב" להיות עם נשים,יש לי חברה טובה שגרמה לי לפתע לחשוב על זה,כי היא רומזת לי בכל מיני דרכים (נגיעות בציצי ,ליטופים ,חיבוקים)מעבר למה שבדרך כלל "בנורמה" האאם יכול להיות שאני לסבית??????. מפחדת לעשות מעד עם אישה בכלל ןמעולם לא בגדתי,חיי מין שלי עם הגבר שלי מספקים לחלוטין ואיפלו כייפים יכול להיות שאני לסבית ?דו מינית???. או שאמרה שבכל אישה קיימת גם לסבית חבויה , לא יודעת והמתלבטת בן הכן ללא.....

את לא חייבת

להגדיר א ת עצמך כלסבית אלא כדו מינית שנמשכת לנשים וגברים ושום צד לא סותר את השניאלא מעשיר אני בעצמי אישה נשואה מסורתית בת 26 +1 שלא מזמן גיליתי את המשיכה שלי לנשים ואפילו מימשתי אותה וזה היה מצויין אז עיצה לי אלייך: להקשיב לגוף לרגש להגיון ולצרכים שלנו כנשים ולא לפחד

מחזקת...

למי משנה ההגדרה? ומה זו בכלל אומר לגבייך?או לגבי כל אדם אחר? לכי עם מה שאת מרגישה...רוצה להיום עם אשה? זה עושה לך את זה? זה מה שנכון בשבילך עכשיו, תהני מזה.... יש מיליון נשים שלא מעיזות אפילו לתת למחשבות שלהן דרור - תודי שהגעת להבנה הזו עם עצמך - זה כבר משהו.... אל תכניסי עצמך לשום מסגרת... תפרצי אותן.... אני איפה שהוא במצב דומה מאד לשלך...וזה מה שכולן מציעות לי... מנסה, משתדלת... לכי עם עצמך... אל תהרסי את חיי הנישואין- בינתיים, תבדקי אם מה שאת חשה זו הרפתקה חולפת... פנטזיה... או מהות...תתנסי... תרגישי אם זה חזק...ומנסיון - זה הרבה יותר חזק מלהיות עם גבר.. מכל מקום, לא כזו מנוסה אבל רוצה לומר... תתנסי, וכשתגיעי למסקנה הנכונה ולא משנה מה יהיה המחיר הסופי... לכי עם עצמך... ותעשי הכל כדי להיות במקום הנכון... מחזקת.. טל

דיבור מתוך מעט נסיון

יקירתי, עברתי את גיל הארבעים כסטרייטית לכל דבר. אמא לילדים, קרייריסטית, עצמאית. מעולם לא חשבתי אפילו שיש לי נטיה קלה שבקלות לכיוון, עד שפתאום מישהי נגעה בי ומאז אני איתה. שנתיים של אהבה סוחפת, מרגשת שונה לגמרי, ועדיין לא יכולה להגדיר את עצמי כלסבית/סטרייטית לא מרגישה שעושה משהו רע, לא לעצמי ולא לאחרים. לא מבטיחה שכשזה יגמר (אם בכלל) אמשיך לצאת עם נשים או גברים, חיה את הרגע, אוהבת את מה שאני ולא עושה תכניות לעתיד. פתאום מסתכלת על נשים אחרת, לפעמים אפילו מדמיינת, דברים שמעולם לא עשיתי כשהייתי עם גברים. זה קורה, וזה טוב, לא תמיד יש הסבר לכל דבר. צריך לזרום עם הדברים ולראות לאן יתפתחו. בנושא הבגידה, בעלי תמיד אמר לי שאם יתפוס אותי עם אשה זה לא יהיה נורא כל כך. היום אני אומרת לבת זוגתי, שאם אתפוס אותה עם גבר זה לא יהיה נורא...חסר לה. איך העולם מתהפך. שיהיה יום נפלא

לא פחדת?

מה עם המשפחה ?הבנתי שיש משפחה,בעל,מסגרת מה עם כל המסביב?זה לא קל אפילו שקיים רצון העז לנסות,איך בעלך קיבל זאת? מסוקרנת וחוששת...

מחזקת...

למי משנה ההגדרה? ומה זו בכלל אומר לגבייך?או לגבי כל אדם אחר? לכי עם מה שאת מרגישה...רוצה להיום עם אשה? זה עושה לך את זה? זה מה שנכון בשבילך עכשיו, תהני מזה.... יש מיליון נשים שלא מעיזות אפילו לתת למחשבות שלהן דרור - תודי שהגעת להבנה הזו עם עצמך - זה כבר משהו.... אל תכניסי עצמך לשום מסגרת... תפרצי אותן.... אני איפה שהוא במצב דומה מאד לשלך...וזה מה שכולן מציעות לי... מנסה, משתדלת... לכי עם עצמך... אל תהרסי את חיי הנישואין- בינתיים, תבדקי אם מה שאת חשה זו הרפתקה חולפת... פנטזיה... או מהות...תתנסי... תרגישי אם זה חזק...ומנסיון - זה הרבה יותר חזק מלהיות עם גבר.. מכל מקום, לא כזו מנוסה אבל רוצה לומר... תתנסי, וכשתגיעי למסקנה הנכונה ולא משנה מה יהיה המחיר הסופי... לכי עם עצמך... ותעשי הכל כדי להיות במקום הנכון... מחזקת.. טל

ותהיי מוכנה לשאת בתוצאות...

הייתי שם, ומזה שנתיים אני גרושה כבר. כבר התאהבתי באישה והגעתי למקומות שלא חשבתי שאגיע, וגם נפגעתי מזה, ומה שאני בעצם רוצה לומר, שמלבד ההרפתקה והריגושים, יכול להיות לדברים מחיר. ולא רק מחיר מעשי של בחירה בלפרק משפחה וזוגיות עם גבר, אלא גם מחיר רגשי מאוד כבד, כי קשר עם אישה הוא בעל עוצמות הרבה יותר חזקות מאשר עם גבר, או לפחות, כך תעיד אולי כל אחת שניסתה את מזלה עם שני המינים. קחי את הזמן ואת הרגע, ותשמרי על עצמך!

מחזקת אותך איה

העוצמות הן הרבה יותר חזקות במערכות היחסים עם נשים, לטוב ולרע... ותאמיני לי, הרע יכול להיות הרבה יותר רע ממה שאפשר לדמיין... חוץ מיזה תחשבי על עצמך כמה ימים לפני המחזור, הרי אנחנו בלתי נסבלות... אז שתיים כאלה ביחד... ובדרך כלל המחזור מגיע יחד... אבל גם בזה יש טוב, לפחות זה נגמר במכה וזהו, לא נמשך על פני שבועיים נפרדים... אבל כמובן, לא הכל שחור, ההפך הוא הנכון!

האם אני לסבית???????

זה לא אומר שאת לסבית

לדעתי התעוררה אצלך סוג של פנטזיה והיא להיות עם נשים. לכל אדם יש פנטזיה מינית שמדליקה אותו ואולי הוא בבוא היום יגשים את הפנטזיה. אם את באמת עם ראש פתוח אז שתפי בזה את בעלך ואולי בהסכמה תוכלי להגשים את הפנטזיה. לסבית ? אני לא בטוחה שאת כזאת כי את נמצאת ביחסים סטרייטים לחלוטין ואפילו טוב לך עם זה, אל תעסקי בהגדרות שרק יבלבלו אותך. אולי אין כאן עניין של גיל אבל אני בת 24 ומאז ומתמיד חשתי משיכה אל המין הנשי, תמיד ראיתי את עצמי בסופו של דבר חיה עם אישה ומקימה משפחה עם אישה, מעבר להיבט המיני. מעולם לא דמיינתי, חשקתי או פינטזתי על מערכת יחסים עם גבר. אני יודעת שזה לא הדבר הנכון עבורי. פשוט לא עושה לי את זה. אבל אם לך פתאום מתעוררות מחשבות בכיוון אני חושבת שעלייך לשתף את בן זוגך ולא לעשות דבר שעלול לפרק את מערכת היחסים שלך או לפגוע בפרטנר שלך. בהצלחה לך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר