*** לוח מודעות (יחצנו"ת, פרסומות, והודעות אוף טופיק) ***

נא לשרשר לכאן: * פירסומות שקשורות לקהילה ההומו-לסבית (מסיבות, ארועים, מפגשים וכדומה) * מסרים אישיים למשתתפות) למשל "היי מותק, היה כיף אתמול. שולחת נשיקות" או "אוהבת אותך קצפת שלי" וכך הלאה). * המלצות על אתרים, שירים, סרטים, אוכל, בגדים, שחקניות וזמרות, אביזרים וכדומה. * הזמנות למסיבות/ארועים וכדומה. * הכרזות על קיום בעולם (דוגמא "אני חדשה. היי לכולן" או למשל "מהיום, במקום קערית, קוראים לי בקבוק). * הודעות היכרות (מכל הסוגים). * דרישות שלום ותודות (כולל תודות על תגובות שעברו לדף קודם וכדומה.) * שאלות טכניות (בכל הקשור למחשב, לאינטרנט, לIOL, לפורום). * שאלות על מקומות בילוי, מתי המסיבה הבאה וכדומה. * חיפוש דירות, חדרים, שותפים, שותפות, מכירת חפצים, חיות מחמד (וגם כאלו שלא. אנושיות ואחרות) וכדומה. * תמונות, קבצים למינהם וכדומה. בקיצור, כל מה שלא נופל בקטגוריות של: נושא לדיון כללי, או פרוזה ושירה מקורית - נא להציב כתגובה להודעה זו.

p_raz, בדוק אימייל.

לאן יוצאים בת"א?/ מאת: shakira_m

אני מחפשת מישהי לצאת איתה בת"א, שתראה לי מקומות שאפשר לרקוד בהם הרבה! להתפרק קצת. לא מבקשת קשר, אלא רק מישהי סבבה שאוהבת לצאת ויודעת לאן. גם הצעות למקומות יתקבלו בשמחה. ממני שמתה כבר להשתגע קצת (אני פשוט גרה במקום שאין בו כלום!) אהבה, אמת, כבוד ושמחה ת-מ-י-ד! ------- הוצב כהודעה ראשית ב- 17:58 16/06/2002 שורשר ע"י הנהלת הפורום

שבת ה- 6/7 ב-17:00 מסיבת אחה"צ ב-AYS+יומולדת לעדי!! / מאת: drumbuie

ביום שבת ה-6/7 בשעה 17:00 - מסיבת אחה"צ ב-AYS (לילנבלום 42) D.J- שחר אריאל. מרגריטה חינם בחצר! ++ עדי קייזרמן חוגגת יומולדת!!!!! it's gon'na b happy כניסה 35 ש"ח פרטים- 606607 -------- הוצב כהודעה ראשית ב- 12:39 16/06/2002 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

גאווה ברשפון:מסיבת נשים+הופעה של יהודית רביץ!!!/שישי הקרוב, 21.6/ מאת: דניאלה יעקובי

בשישי הקרוב, 21.6 תתקיים ברשפון מסיבת נשים לכבוד חודש הגאווה. האירוע המרכזי של חודש הגאווה יתקיים באווירה צבעונית במיוחד ויכלול הופעה חיה של יהודית רביץ!!! ולהקתה ואחריה מסיבה מטריפה עם אלכוהול שתייה נקניקיות, תירסים, כדורי שוקולד!!!, ארטיקים ועוד... שימו לב בבקשה: ההופעה של יהודית רביץ תתחיל ב- 22:30 בדיוק!!!! כניסה החל משעה 21:00. כולכן מוזמנות לחגוג בענק. (מי שמעוניינת להגיע אחרי ההופעה, רק למסיבה, יכולה לעשות זאת ותשלם, כמובן, מחיר מופחת) שילוט מהכניסה לרשפון. להתראות ------ הוצב כהודעה ראשית ב- 11:53 16/06/2002 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

סתם משהו (מוקדש לדייק שלקתה, כנראה, בשפעת מעבר {בין עונות. אביב עלק})

חזרתי עכשיו מהסופר. ליד הקופה הראשית (החזרתי מוצר כלשהו שלקחתי בטעות בשבוע שעבר), היה שלט גדול ועליו כתוב באותיות עבות: - עבוד כאילו שאינך צריך כסף - רקוד כאילו איש אינו מביט בך - ואהוב כאילו מעולם לא נפגעת אז הרפילקה הזו די ידועה ודי נושנה. אבל..,בהתחשב שהשלט הוצב בסופרמרקט (ועוד ליד הקופה הראשית) לא מחייב תוספת. משהו כמו: ו-'קנה כאילו אין מחר' או, במילים אחרות: 'קנה כאילו לא אתה משלם'? דייק, תרגישי טוב, (שולחת לך משאלה לבחירתך). יומטופ:)

למד כאילו אין לך מבחנים...

ביוחד לטל

נא לשרשר לכאן: * פירסומות שקשורות לקהילה ההומו-לסבית (מסיבות, ארועים, מפגשים וכדומה) * מסרים אישיים למשתתפות) למשל "היי מותק, היה כיף אתמול. שולחת נשיקות" או "אוהבת אותך קצפת שלי" וכך הלאה). * המלצות על אתרים, שירים, סרטים, אוכל, בגדים, שחקניות וזמרות, אביזרים וכדומה. * הזמנות למסיבות/ארועים וכדומה. * הכרזות על קיום בעולם (דוגמא "אני חדשה. היי לכולן" או למשל "מהיום, במקום קערית, קוראים לי בקבוק). * הודעות היכרות (מכל הסוגים). * דרישות שלום ותודות (כולל תודות על תגובות שעברו לדף קודם וכדומה.) * שאלות טכניות (בכל הקשור למחשב, לאינטרנט, לIOL, לפורום). * שאלות על מקומות בילוי, מתי המסיבה הבאה וכדומה. * חיפוש דירות, חדרים, שותפים, שותפות, מכירת חפצים, חיות מחמד (וגם כאלו שלא. אנושיות ואחרות) וכדומה. * תמונות, קבצים למינהם וכדומה. בקיצור, כל מה שלא נופל בקטגוריות של: נושא לדיון כללי, או פרוזה ושירה מקורית - נא להציב כתגובה להודעה זו.

ועכשיו לכולן:

מועתק מאיפשהו: ** "פולניה אחת פונה לפולניה שנייה ומחמיאה לה: 'איך את שזופה, מאיפה תפסת כזה צבע?' עונה לה השנייה, 'מה לעשות, יש לי הרבה לוויות וכולן בצהריים". ** (אוהבת אותך.)

אנה פרנQ - גיליון יוני

הופיע גיליון יוני של אנה פרנQ, עיתון מחתרת ללסביות שאוהבות את זה חזק. והפעם, בסימן חגיגות השנה. * מסעותיה של פרחה מזדיינת לגילוי האמת על סטרייטיות מתחזות * הטלוויזיה החינוכית - ייצוגים לסביים מסעירים או חיזוק של נורמה הטרוסקסואלית? * דייקית סופרג'יסטית על שפה חדשה, ועל מחאה לא אלימה מול עולם אלים (והיא גם מתפשטת תוך כדי) * גלורי הולז, סאונות, גנים ואורגזמות מזרחיות * ספרי חינוך מיני משנות ה-60, ללסבית המבולבלת * אריאל, דייקית קומיקס ואגדה מהלכת, בעוד קומיקס מקורי לאנה פרנQ וכרגיל, פמיניזם, דילדואים, עוצמה, ציצים, אוננות, ד"ר פרנק ב"ביאה אחורית", בוצ'יות, packing, קומיקס, דראג קינגז וסטיות סוציאליסטיות ואנרכיסטיות אחרות. אנחנו עדיין מחלקות את אנה בחינם, כי ככה טוב לה. עם זאת, אנחנו צריכות לא מעט כסף בשביל הפרויקט הזה, כך שאם תרצו לתמוך בו ולקבל את אנה עד הבית תוכלו לשלוח לנו 20 ש"ח עבור כל שני גיליונות (גם גיליונות קודמים וגם הבאים) לכתובת: אנה פרנQ ת.ד. 14474 תל אביב 61144 אל תשכחו לציין את הכתובת למשלוח ואילו גיליונות אתן רוצות. והיי, תמיד אפשר לשלוח גם יותר כסף, כתרומה נדיבה, ונעריץ את ישבנכן העסיסי לנצח נצחים (וגם תעזרו להחזיק את אנה בחיים ותזכו למצוות, אמן). חוץ מזה, אפשר להשיג את הגיליון הנוכחי בחינם במקומות הבאים: תל אביב - באגודה, בבית קל"ף, ובריינבו ירושלים - בבית הפתוח חיפה - בבית "אשה לאשה" ובקפה "הוטנטוט" באר שבע - באגודה ואפשר לקנות גיליונות שונים בשישה ש"ח בסלון מזל, מונטיפיורי 30, ת"א אם לא תמצאו אותה, כתבו לנו אימייל ונעזור. חוץ מזה, אנחנו תמיד מחכות לחומרים חדשים. תשלחו. תשלחו!

למד כאילו אין לך מבחנים...

ביוחד לטל

אל תגידי 'מבחנים'. מתחננת. הכל, רק לא 'מבחנים'

יש לי פריחה בכל הגוף רק מלשמוע את המילה הזאת. (לחץ נוראי!) (עוד שבועיים מבחן בגנטיקה, ואני כבר בחרדת בחינות)

ואיפה טל-קיד?

למה את כבר לא כותבת ביומן יותר? אם את פה, או אם יש מישהי שמכירה אותה- נא למסור שאני מחכה לעידכון נוסף.

אנה פרנQ - גיליון יוני

הופיע גיליון יוני של אנה פרנQ, עיתון מחתרת ללסביות שאוהבות את זה חזק. והפעם, בסימן חגיגות השנה. * מסעותיה של פרחה מזדיינת לגילוי האמת על סטרייטיות מתחזות * הטלוויזיה החינוכית - ייצוגים לסביים מסעירים או חיזוק של נורמה הטרוסקסואלית? * דייקית סופרג'יסטית על שפה חדשה, ועל מחאה לא אלימה מול עולם אלים (והיא גם מתפשטת תוך כדי) * גלורי הולז, סאונות, גנים ואורגזמות מזרחיות * ספרי חינוך מיני משנות ה-60, ללסבית המבולבלת * אריאל, דייקית קומיקס ואגדה מהלכת, בעוד קומיקס מקורי לאנה פרנQ וכרגיל, פמיניזם, דילדואים, עוצמה, ציצים, אוננות, ד"ר פרנק ב"ביאה אחורית", בוצ'יות, packing, קומיקס, דראג קינגז וסטיות סוציאליסטיות ואנרכיסטיות אחרות. אנחנו עדיין מחלקות את אנה בחינם, כי ככה טוב לה. עם זאת, אנחנו צריכות לא מעט כסף בשביל הפרויקט הזה, כך שאם תרצו לתמוך בו ולקבל את אנה עד הבית תוכלו לשלוח לנו 20 ש"ח עבור כל שני גיליונות (גם גיליונות קודמים וגם הבאים) לכתובת: אנה פרנQ ת.ד. 14474 תל אביב 61144 אל תשכחו לציין את הכתובת למשלוח ואילו גיליונות אתן רוצות. והיי, תמיד אפשר לשלוח גם יותר כסף, כתרומה נדיבה, ונעריץ את ישבנכן העסיסי לנצח נצחים (וגם תעזרו להחזיק את אנה בחיים ותזכו למצוות, אמן). חוץ מזה, אפשר להשיג את הגיליון הנוכחי בחינם במקומות הבאים: תל אביב - באגודה, בבית קל"ף, ובריינבו ירושלים - בבית הפתוח חיפה - בבית "אשה לאשה" ובקפה "הוטנטוט" באר שבע - באגודה ואפשר לקנות גיליונות שונים בשישה ש"ח בסלון מזל, מונטיפיורי 30, ת"א אם לא תמצאו אותה, כתבו לנו אימייל ונעזור. חוץ מזה, אנחנו תמיד מחכות לחומרים חדשים. תשלחו. תשלחו!

קראתי. היה מעולה.

במיוחד אהבתי את הטקסטים מהספרים הישנים. צחקתי כמו שלא צחקתי כבר הרבה זמן. מחמאותי לכותבת (מלקטת? עורכת?)

מסיבתWנשים 5.7.02 SHADOW ת"א

מסיבתWנשים 5.7.02 SHADOW אלנבי 14 ת"א אלכוהול חופשי קרטיבים חופשי אבטחה מוגברת רחבת ריקודים, פינות זולה, חדר חושך הגרלות... מחיר כניסה: 75 הנחה עם הזמנה לפרטים נוספים: גלית 053936113 בחסות: OD מעצבי שיער PLANET TATTOO פיסינג וקעקועים

no-men party

מסיבת מוזיקה מ-ט-ו-ר-פ-ת !!!! יום שישי 12.07.02 המסגר 1 ( LIZARD ) D.J X 2 , V.J , מופע קונגסים, קלאב טראנס !!! לפרטים : 054-647078 עפרי.

קראתי. היה מעולה.

במיוחד אהבתי את הטקסטים מהספרים הישנים. צחקתי כמו שלא צחקתי כבר הרבה זמן. מחמאותי לכותבת (מלקטת? עורכת?)

תודה תודה

הטקסטים שהובאו מן הספרים הישנים אמיתיים לחלוטין, שני הספרים נמצאים בידינו כהוכחה. לא שינינו כלום, פשוט צילמנו את המקור. את הספר של דייויד רובין קל יותר להשיג, נסי לברר בחנויות ספרים משומשים. כמובן שאין פרק מיוחד ללסביות, אבל לסביות מופיעות בהרחבה בפרק על זונות (כן כן). את ספר של ד"ר קאפריו קשה יותר להשיג, אבל הוא היה בספריה של ה"מנרווה", אולי זה כיוון שיעזור. ספר מרתק ומופלא. לא היינו יכולות להמציא דברים כאלה. אנחנו לא משעשעות כמו המקור.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר