שלום לכולכן

שלום לכולכן

בוקר טוב. פעם ראשונה בפורום (התרגשות של ממש...) לא לסבית, אולי דו מינית (אם קיים כזה דבר...שאלה של התבוננות) אבל ללא ספק נמשכת (גם) לנשים. סקרנית מאוד לגבי המון דברים. ומה זו המסיבה ברשפון? רק קבועות בפורום יכולות לבוא? ובכלל, איפה אני יכולה להכיר בחורות שתהיה להן סבלנות לאחת כמוני? (חסרת ניסיון, למרות שהיתה לי "חברה" תקופה קצרצרה אבל מבחינה מינית אני יודעת שלא עשינו הרבה ועדין יש בי טעם של עוד...) אשמח לתשובות, חופשיה ואבודה סקרנית מאוד... :-)

שלום גם לך :))

ראשית כיף לחוש קצת התרגשות, לא? :)) (אפילו שזה רק כתיבה בפורום). הממממ... אולי לסבית אולי דו מינית, זה בעצם לא חשוב כרגע . בואי לא נגדיר מה את כרגע. ישנן כאן בנות שהן נמצאות כמעט באותה סיטואציה שאת נמצאת בה כיום, אני בטוחה שתמצאי לפחות כרגע אוזן קשבת, הרבה חום ואהבה כי כאלה אנחנו כאן :) . אז ילדונת אני מאחלת לך בהצלחה ותכתבי עוד, קצת על עצמך. (לא חובה כמובן). אל תרגישי אבודה בשביל זה אנחנו כאן. לגבי רשפון, ממש לא לקבועות בלבד (הצחיק אותי נורא), תבואי תחושי את העוצמה הרבה כשיש כל כך הרבה בנות סביבך, מדהים !

תודה

ממש כייף לקבל כזה welcome.... מה יש לכתוב על עצמי? בת 24 וקצת, מהמרכז, זהו. זה נשמע נורא יבש ככה. אנישמחה לדעת שיש עוד בנות כמוני. לגבי רשפון, יש לך פרטים ללת לי ? מתי זה? או כל פרט שיכול לעזור? אני בטוחה שזה עוצמתי...נשים. אין לי שום ספק בכך. מה הולך בדיוק להיות שם? ושוב תודה על ההתחלה המקסימה שנתת לי.

שמחה שאני יכולה לעזור ו...

לגבי רשפון, המסיבות של דניאלה :)) פרטים שהיא מפרסמת בפורום : "מסיבת פתיחת הקיץ ברשפון/שישי הקרוב, 31.5!!!!! הי בנות, בשישי הקרוב- 31.5 תתקיים ברשפון מסיבת פתיחת הקיץ. רחבת ריקודים מעוצבת, פינות ישיבה, וגם חצר מדהימה. אלכוהול ושתייה חופשי כל הלילה, ארטיקים, תירסים, נקניקיות ועוד... שילוט מהכניסה לרשפון, כולכן מוזמנות!!! " אגב 75 ש"ח כניסה. בגדול כמעט הכל חופשי ישנם משקאות שצריך לשלם עבורם אבל אווירה כייפית. ישנן בנות שמגיעות לשם לבד כך שגם את יכולה ומי יודע מה תעלי בחכתך באותו לילה? הלוואי שזוהי תהיה אהבה :)). עכשיו בנות יראו קצת פרטים עליך :)). בהצלחה ותבואיייייי.. (לרשפון). ותכתבי עוד כמובן. **

מממממ נשמע מדליק

את עוזרת ועוד איך.... יש ממוצע גילים לכזו מסיבה? לא רוצה להיות הילדה במסיבה..... נשמע ממש מעניין אולי יהיה לי מוזר לבוא לבד... ואיך יודעים מי זו מי? או שלא יודעים? נשמע ממש מסקרן. יש כאן בעבודה שלי בחורה לסבית שאני מתה לשאול אותה, אולי היא תבוא אבל מביך אותי צת לדבר איתה על זה כי כולם עשו פה מזה שהיא לסבית כזה סוד גדול, ניראה לי מטופש. לא משנה. תכתבי לי עוד... :-) אני.

:))))) ... אכן נשמע מדליק

אבל תתארי לעצמך איך זה להרגיש בתוך כל זה ולא רק לשמוע :).. ילדה? ממש לא, ישנן בנות בכל הגילאים; נע בין 17 (כן) ל - 40 ואפילו יותר כך שישנו גיוון רב של נשיםםםםםםםםם :) מממממממממ.. לבוא לבד זה אולי מוזר אבל שוב אף פעם אי אפשר לדעת אולי לא תצאי משם לבד ? ולא כולן יודעות מי זאת מי, את יודעת מכירים וכו'. לגבי אותה בחורה מהמשרד, תנסי לגשש קצת, אם זה ממש מפריע לך שיחשדו בך את יכולה לבקש ממנה שתכבד אותך ולא תאמר שם לאיש, מעניין אולי יצא משהו בסופו של דבר. חוץ מהמסיבה הזאת יש כל מיני ערבים ב"קלף". כדאי לך לעבור כאן בפורום לגבי הודעות מסוג זה, ישנם ערבים גם לחדשות, אם זה מעניין אותך.

מסיבות לחדשות...?

יש אחת כזו בקרוב? בכל אופן, אין לי שום בעיה משמועות שירוצו במשרד לגביי אבל ניראה לי שלאנשים פה במשרד יש פה בעיה...כולםנורא סודיים לגבי זה שהיא לסבית וזה ניראה לי מטופש. (אני פשוט חושבת שזו מבוכה של פחדנים) בכל אופן, איתה בטוח לא ייצא לי כלום כי היא גדולה עליי בכמה וכמה שנים טובות ויש לה חברה כבר מלאאאאא זמן.. אבל תודה בכל אופן :-) אולי אבוא בשישי...

שלום לכולכן

בוקר טוב. פעם ראשונה בפורום (התרגשות של ממש...) לא לסבית, אולי דו מינית (אם קיים כזה דבר...שאלה של התבוננות) אבל ללא ספק נמשכת (גם) לנשים. סקרנית מאוד לגבי המון דברים. ומה זו המסיבה ברשפון? רק קבועות בפורום יכולות לבוא? ובכלל, איפה אני יכולה להכיר בחורות שתהיה להן סבלנות לאחת כמוני? (חסרת ניסיון, למרות שהיתה לי "חברה" תקופה קצרצרה אבל מבחינה מינית אני יודעת שלא עשינו הרבה ועדין יש בי טעם של עוד...) אשמח לתשובות, חופשיה ואבודה סקרנית מאוד... :-)

יש לך דוא"ל (או אי-מייל בעברית צחה..)?

מסיבות לחדשות...?

יש אחת כזו בקרוב? בכל אופן, אין לי שום בעיה משמועות שירוצו במשרד לגביי אבל ניראה לי שלאנשים פה במשרד יש פה בעיה...כולםנורא סודיים לגבי זה שהיא לסבית וזה ניראה לי מטופש. (אני פשוט חושבת שזו מבוכה של פחדנים) בכל אופן, איתה בטוח לא ייצא לי כלום כי היא גדולה עליי בכמה וכמה שנים טובות ויש לה חברה כבר מלאאאאא זמן.. אבל תודה בכל אופן :-) אולי אבוא בשישי...

לא מסיבות, ערבים חברתיים כאלה

ותבואיייי, אחותי יהיה סבבה. :)))

ok

say when say where את מדברת על יום שישי או משהו אחר?

לא מדברת ספציפי על יום כלשהו

מדברת בכללי, את צריכה לעקוב אחרי הנעשה כאן, תראי מתי בדיוק מתקיימות הפגישות הללו.

היי מצאתי משהו בשבילך :)))

פורסם באתר של gogay. תנסי! :)) וכמובן תספרי איך היה. "מפגש בקל"ף לנשים חדשות בקהילה יתקיים בתאריך: 5/6/2002 "ברוכה הבאה-הגעת הביתה": מפגש מיוחד לנשים חדשות מכל הגילאים אשר מבקשות קליטה קלה יותר בקהילה. מומלץ! לפרטים: 679741-055."

יש גם מפגשים של נשים בבית האגודה בימי ששי, כמו שתראי למטה....

ובמקרה יש מפגש השבוע- 31.5 אז את יכולה להגיע לשם ב- 2100 ומשם להמשיך עם מישהי למסיבה.... נו, איך אני בתור מי שמארגנת לך את החיים ?!?!?! דרך אגב, ראי למטה את השרשור של li

יופי של מארגנת את

ויש לך לינק בלוח קישורים לאתר של קל"ף

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר