לוח מודעות/שרשרת כללית.

נא לשרשר לכאן: * פירסומות שקשורות לקהילה ההומו-לסבית (מסיבות, ארועים, מפגשים וכדומה) * מסרים אישיים למשתתפות) למשל "היי מותק, היה כיף אתמול. שולחת נשיקות" או "אוהבת אותך קצפת שלי" וכך הלאה). * המלצות על אתרים, שירים, סרטים, אוכל, בגדים, שחקניות וזמרות, אביזרים וכדומה. * הזמנות למסיבות/ארועים וכדומה. * הכרזות על קיום בעולם (דוגמא "אני חדשה. היי לכולן" או למשל "מהיום, במקום קערית, קוראים לי בקבוק). * הודעות היכרות (מכל הסוגים). * דרישות שלום ותודות (כולל תודות על תגובות שעברו לדף קודם וכדומה.) * שאלות טכניות (בכל הקשור למחשב, לאינטרנט, לIOL, לפורום). * שאלות על מקומות בילוי, מתי המסיבה הבאה וכדומה. * שירים ו/או פרוזה לא מקורית (ובכל מקרה, יש להציב קרדיט למחבר/ת). * חיפוש דירות, חדרים, שותפים, שותפות, מכירת חפצים, חיות מחמד (וגם כאלו שלא. אנושיות ואחרות) וכדומה. * תמונות, קבצים למינהם וכדומה. בקיצור, כל מה שלא נופל בקטגוריות של: נושא לדיון כללי, או פרוזה ושירה מקורית - נא להציב כתגובה להודעה זו. תודה (-:

מאת ההולכת בשדות. בתאריך 19/08/01, 22:10. תחרויות שש בש...

כל המעוניינת לשחק שש בש, תחרויות וטורנירים מוזמנת להשתתף... לקבלת פרטים נא לכתוב ל: feildwalker@hotmail.com הטורניר הראשון יתקיים ביום ראשון הבא, בתאריך ה- 26/8/01 עדיפות לבנות שלא סופרות עם האצבעות על הלוח לאן הן צריכות להגיע....

מאת friendli. בתאריך 19/08/2001, 22:56. twipi לאן נעלמת?

את נשמעת נחמדה,אל תתיאשי מהפורום, הוא עוד ישתפר מבטיחה. מקווה לשמוע ממך. friendli (בת 23,כבר לא ילדה)

שתדעי...

הבוקר הזה חסרת לי הבוקר הזה הבנתי הבוקר הזה אני מאד אוהבת הבוקר הזה לך שייכת ובכל בוקר ובוקר ובוקר אני כל כך אוהבת יפתי את הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים וגם אם יבוא יום ולא אומר אני אוהבת אותך מי יתן ולא יבוא רגע מבלי שאת תדעי זאת... יום נפלא שיעבור עלייך מחכה לך בסופו. אני. י

יפה שלי!

כמה נפלא להכנס ולראות את שכתבת. חשה בדיוק כמוך ומחכה שיעבור כבר היום הזה! אני אוהבת אותך המון מיכל (-:

לוח מודעות/שרשרת כללית.

נא לשרשר לכאן: * פירסומות שקשורות לקהילה ההומו-לסבית (מסיבות, ארועים, מפגשים וכדומה) * מסרים אישיים למשתתפות) למשל "היי מותק, היה כיף אתמול. שולחת נשיקות" או "אוהבת אותך קצפת שלי" וכך הלאה). * המלצות על אתרים, שירים, סרטים, אוכל, בגדים, שחקניות וזמרות, אביזרים וכדומה. * הזמנות למסיבות/ארועים וכדומה. * הכרזות על קיום בעולם (דוגמא "אני חדשה. היי לכולן" או למשל "מהיום, במקום קערית, קוראים לי בקבוק). * הודעות היכרות (מכל הסוגים). * דרישות שלום ותודות (כולל תודות על תגובות שעברו לדף קודם וכדומה.) * שאלות טכניות (בכל הקשור למחשב, לאינטרנט, לIOL, לפורום). * שאלות על מקומות בילוי, מתי המסיבה הבאה וכדומה. * שירים ו/או פרוזה לא מקורית (ובכל מקרה, יש להציב קרדיט למחבר/ת). * חיפוש דירות, חדרים, שותפים, שותפות, מכירת חפצים, חיות מחמד (וגם כאלו שלא. אנושיות ואחרות) וכדומה. * תמונות, קבצים למינהם וכדומה. בקיצור, כל מה שלא נופל בקטגוריות של: נושא לדיון כללי, או פרוזה ושירה מקורית - נא להציב כתגובה להודעה זו. תודה (-:

למיקי והנהלת הקהילות שלום רב

מאז שעברנו לפורום החדש אני קוראת כאן הרבה תלונות על איך שהפורום הזה נראה. לי דווקא אין בעיה עם זה, לדעתי כל מה שחשוב זה התכנים והמשתתפות שיוצרים את האווירה המיוחדת בפורום. הבעיה שלי היא עם השמות, מאוד חבל לי שאי אפשר לכתוב בכמות בלתי מוגבלת של שמות ולעשות זאת בצורה ספונטנית. לדעתי האפשרות להחליף שמות יוצרת קסם מיוחד ומעודדת כתיבה.אני יודעת שטכנית אפשר לעשות זאת, אבל זה מאוד מסורבל וצורך זמן רב. אשמח מאוד אם תשקלו את הנושא ותסכימו עם דעתי ושנו את הפורמט הקיים לפורמט דומה לאיי או אל אודה לכם על התייחסותכם הרצינית בוגי (-: חוץ מזה, אהובתי הרדיופונית חזרה מהחופש שלה ועכשיו היא משדרת בצורה סדירה ואני כמובן רגועה (-:

קיקי!

לא יצא לי לדבר איתך בסופ"ש. אז..

אנה פרנzine, Q קווירי אלטרנטיבי - יצא גיליון אוגוסט

הופיע גיליון אוגוסט של אנה פרנQ, עיתון מחתרת ללסביות עם אופי. והפעם: *פורנוגרפיה דייקית כפעולה פוליטית ישירה *מיקי מ על כופיה (כאפיה) בצבעי הקשת - שאלות של זהות והיסטוריה (מזרחית, פלסטינית, לסבית, קווירית) *המלפפון: ידידה הטוב של השרמוטה הלסבית *ציפורה לובריקנט מ"הזמן הורוד" חושפת את עצמה ואת שדיה *אריאל, דייקית קומיקס מצוינת במיוחד, בקומיקס מקורי לאנה פרנQ וכרגיל, פמיניזם, דילדואים, דייק פאוור, ציצים, ד"ר פרנQ, בוצ'יות, קומיקס, אדריאן ריץ' וסטיות סוציאליסטיות ואנרכיסטיות אחרות. אנחנו עדיין מחלקות את אנה בחינם, כי ככה טוב לה. עם זאת, אנחנו צריכות לא מעט כסף בשביל הפרויקט הזה, כך שאם תרצו לתמוך בו ולקבל את אנה עד הבית תוכלו לשלוח לנו 20 ש"ח עבור כל שני גיליונות (גם גיליונות קודמים וגם הבאים) לכתובת: אנה פרנQ ת.ד. 3479 תל אביב 61034 אל תשכחו לציין את הכתובת למשלוח ואילו גיליונות אתן רוצות. והיי, תמיד אפשר לשלוח גם יותר כסף, כתרומה נדיבה, ונעריץ את ישבנכן העסיסי לנצח נצחים (וגם תעזרו להחזיק את אנה בחיים ותזכו למצוות, אמן). חוץ מזה, אפשר להשיג את הגיליון הנוכחי בחינם במקומות הבאים: תל אביב - באגודה, בבית קל"ף, ב"תיאו" וב"מינרווה" ירושלים - בבית הפתוח חיפה - בבית "אשה לאשה" ובקפה "בינינו" באר שבע - באגודה ואם לא תמצאו אותה, כתבו לנו אימייל ונעזור.

מאת ! !. בתאריך 21/08/2001, 00:13. דרושה בסיסטית........

הרכב רוק רציני ומעניין, (עם אוריינטציה לסבית) מחפש בסיסטית. ההודעות יגיעו לאי-מייל (בתקוה שאכן יגיע)...

אני לא מבינה מה את רוצה

את מוכנה,בבקשה, להסביר לי

לקרן ניצן, עם געגוע...

אני יודעת שנעלמתי, ולא רק לך. זו תקופה לחוצה, בין היתר מבחנים, את שאר הדברים לא יכולה לפרט פה. כשאני חושבת על כל החברות שהשארתי מאחור, את בהחלט נמצאת במקום מכובד ועליון ברשימה. אולי זה לא מתבטא אצלי בקשר מסיבי כשאני צריכה להיות עם עצמי, אבל את אצלי בלב במקום מאוד מיוחד, ודיר-באלק להתייחס למשפט הזה בהינף יד. אני סומכת עליך, חושבת עליך המון, וממש ממש מתגעגעת. בשבוע הבא בע"ה אני שוב במרכז, ואשמח אם נתראה. אשמח אם תגיעי להיכן שאני שוהה, יש שם מישהי שרוצה להכירך, ושמעה עליך כ"כ הרבה.... אני ממש רוצה לחבק אותך ולחוש שוב שאנחנו חברות. חברה שלי - את יקרה לי, ותמיד תהיי, ושלא תעיזי לחשוב אחרת, או להחזיר לי מכתב עוקצני חזרה. אגב, מס' הפלא' שלך שמור לי בפלאפון, ששכחתי במרכז. בבקשה תתקשרי אלי לדרום, נשוחח קצת. אוהבת ומתגעגעת.

יעלי*

תכתבי לי למייל המצורף. רמי מרטן.

לסגולה החושנית שהשארתי מאחור....

קסם שלי, מתגעגעת לריח הצוואר שלך, למגע הבטן הרכה וליקוק על הכתף... אוהבת וחסרה אותך כל נשימה. את והפיצית טבועות ביעמוק משחשבתי שתצליחו.... והצלחתן. בגדול. קולך שצוחק לי באוזן, רגע שאסור לגעת או לזוז, רוצה להיות שם, לנשק, להסניף אותך, ולבלוע הכל לתוכי... אוהבת אותך. ותהיי חזקה, בשביל כולנו. אוהבת, שוב.

חושנית???

אאחחח כמה זמן שלא שמעתי את המילה הזאת... בואי למיטה. בואי כבר כבר מתגעגעת אליך. אוהבות אותך.

יעלי*

תכתבי לי למייל המצורף. רמי מרטן.

יעלי*

האם התפנצ'ר האוטו האדום?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר