הגעתן...

הגעתן...

איזו הקלה.. עם כל האיומים האלו על מעבר, ופורום חדש חששתי לרגע שאולי לא נצליח כולנו לשחזר גם כאן את ההוויה הרוחשת והגועשת של קהילת הלסביות הוירטואלית שלנו, זו הלכאורה קיימת, הלכאורה תוססת, הלכאורה אמיתית. והנה - הגעתן. כולכן כאן, על הניקים הטיפשיים של החיות הקטנות והניקים המתוחכמים, והשמות ושוב אפשר לחכך ידיים בהנאה ולדעת שיצירה לסבית מקומית ומקורית אכן קיימת. כל הכבוד לכן, באמת. ניפגש בקפקא להרמת כוסית? :-) (מ' אני לא בטוחה לגמרי לגבי פיל לבן אבל נראה לי שבעקבות השינוי+ה"תאונה" יש תקווה אמיתית שלא נשמע ממנו יותר...)

מועדון יקר

מתי נזכה לראות את שלל הצבעים והניקים בהם נרשמתן???

ועד מועדון החמש החליט להתנדב לביצוע משימה חשובה בפורום החדש, והיא: בדיקת אורך שורת הנושא. למרות שיש החושבות כי האורך לא קובע, הועד סבור כי יש להעמיד עניין זה למבחן. אז הנה. מבחן!

אני חוששת שלא הבנת יקירתי...

יקירתי, אני חוששת שלא הבנת. את חושבת שיש לנו ניקים מיוחדים לצורך איזה דיונים בעניין הוועד? והרי הסברנו חזור והסבר שכל הניקים כאן בדף *ובקודמים* הם למעשה שלנו. שהרי אנחנו ורק אנחנו משתתפות למעשה בפורום - כותבות, מתלהבות, מגיבות ונעלבות... ובינינו, נמאס לי כבר לשמוע את השאלות האלו. במיוחד ממך, שדי הגית את הרעיון כולו כמדומני. (עייפה)

הגעתן...

איזו הקלה.. עם כל האיומים האלו על מעבר, ופורום חדש חששתי לרגע שאולי לא נצליח כולנו לשחזר גם כאן את ההוויה הרוחשת והגועשת של קהילת הלסביות הוירטואלית שלנו, זו הלכאורה קיימת, הלכאורה תוססת, הלכאורה אמיתית. והנה - הגעתן. כולכן כאן, על הניקים הטיפשיים של החיות הקטנות והניקים המתוחכמים, והשמות ושוב אפשר לחכך ידיים בהנאה ולדעת שיצירה לסבית מקומית ומקורית אכן קיימת. כל הכבוד לכן, באמת. ניפגש בקפקא להרמת כוסית? :-) (מ' אני לא בטוחה לגמרי לגבי פיל לבן אבל נראה לי שבעקבות השינוי+ה"תאונה" יש תקווה אמיתית שלא נשמע ממנו יותר...)

מ' - אני חוששת שעלו עלינו

כלומר יש רמזים שהדברים אינם בדיוק כפי שהם נראים. לא שאפשר לדבר על זה כאן ועכשיו, ממש לא. ובכל זאת, מידה של זהירות היא יותר מצו השעה. הולכת לבשל קלחי תירס. בשביל הפיל ובכלל. אם את מבינה למה כוונתי...

אני חוששת שלא הבנת יקירתי...

יקירתי, אני חוששת שלא הבנת. את חושבת שיש לנו ניקים מיוחדים לצורך איזה דיונים בעניין הוועד? והרי הסברנו חזור והסבר שכל הניקים כאן בדף *ובקודמים* הם למעשה שלנו. שהרי אנחנו ורק אנחנו משתתפות למעשה בפורום - כותבות, מתלהבות, מגיבות ונעלבות... ובינינו, נמאס לי כבר לשמוע את השאלות האלו. במיוחד ממך, שדי הגית את הרעיון כולו כמדומני. (עייפה)

פרה אדומה - היא מתחזה

ועד נכבד, אצלכן (אצלנו) הטעות

לא יודעת אם זכור לכן אבל לפי סעיף 3.220D בספר הועד כתוב כי הישות luliki מתאפיינת בבלונדיניות ובחוסר חיבור לקרקע, ו ל כ ן הופתענו לראות את הפתעתכן מנוכחותנו הבלונדינית. כל העניין הזה מבלבל אותי.. מי אני? מה אני? מי אני? מה? מה? מה?

ועד מועדון החמש החליט להתנדב לביצוע משימה חשובה בפורום החדש, והיא: בדיקת אורך שורת הנושא. למרות שיש החושבות כי האורך לא קובע, הועד סבור כי יש להעמיד עניין זה למבחן. אז הנה. מבחן!

וללא כותרת?

ועד נכבד, אצלכן (אצלנו) הטעות

לא יודעת אם זכור לכן אבל לפי סעיף 3.220D בספר הועד כתוב כי הישות luliki מתאפיינת בבלונדיניות ובחוסר חיבור לקרקע, ו ל כ ן הופתענו לראות את הפתעתכן מנוכחותנו הבלונדינית. כל העניין הזה מבלבל אותי.. מי אני? מה אני? מי אני? מה? מה? מה?

תיקון והבהרה

ראשית סעיף 3.220D לתקנון בוטל וזאת עוד ברביזיה השלוש מאות ושתיים של התקנון ("תיקון פלוטינסקי") ובמילא הפרק כולו נדחה לתחילת החומש הבא. ומה לך ולזהויות הבלונדיניות? גם ככה עבודתך בניקים המטופשים של החיות הקטנות, לוקה לאחרונה בחסר. לשימת לבך.

הי ועד!

בין אם זכור לכן או לאו, הטיפול בשמות חיות טפשיות אינו מעניינה של הרביעית האוחזת הניק הבלונדיני. אלא בידי השלישית. (וזאת על פי ניסוח מחודש לנוהל בסיס 7.120A) ודי הפורום הזה דוחה! מגעיל דוחה מזויע ישבן שעיר של גבר שיערות כתפיים של קיבוצניק ג'וק הפוך על גב ומפרפר ברגליים

הגעתן...

סתם. ניסיון. 1.2.3. ניסיון

אני היא פיל לבן. כך שאל לך להשלות את עצמך כי נפטרת מנוכחותי.

מיט סממית, הוא שם קוד שנועד להטעות אתכן. חיחיחי.... נראה שזה די קל. עושה רושם שאני דווקא אהנה פה... כל המרובעים..ועכשיו אחרי שמילאתי את כל הבית במים מינרליים ושברתי את הגב בלסחוב אותם, מעדכנים אותי שמותר לשתות מהברז, אבל להרתיח. ממש עם היד על הדופק. יופי. התחדשתי. תודה. ולמינהלת העוגות - בהצלחה רבה~! ועבודה נעימה!

מיט סממימיט

אם יש דבר אחד טוב בפורום המכוער הזה כאן הוא שאי אפשר יותר להתחזות בו. הכל מוגן עם סיסמאות וכאלה. "שם קוד" עלאק... נראה שאפשר למכור ללסביות האיכותיות שכאן כל שטות??? תזהרי להבא מנסיונות ההתחזות הפאטתיים האלו. אם לא - אאלץ להתלונן במסגרות המתאימות. פיל לבן.

ונמלה אדומה...

אני מקווה שכל החומר הגיע אלייך לבסוף שלם ונקי. תודיעי לי בכל דרך. אין חשיבות כל כך לזמן. פיל לבן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר