רוצה מאוד להיות אם אשה

אני אשה נשואה מהמרכז שמאוד רוצה להיות אם אשה ההיתי פעם פעמיים אבל לא היה ממש רציני אני מחפשת מישהיא רצינית 

שתדליק אותי מאוד אני צופה בסירטי לסביות ואפילו ההיתי אם בעלי במועדון חשפנות וקיבלתי כמה פעמים ריקוד בירכיים שמאוד הידליק אותי אני מחפשת מישהיא שתהיה איתי בכיף כשבעלי צופה בנו ונהנה ואולי היצתרף בהמשך .

בבקשה בנות מאוד רוצה להגשים את הפטנזיה הזאת שתהפוך אותי רישמית לדו מינית .

שלום לכותבת

מדבריך מובן שזה בידיעת בעלך.

לא רע גבר עם שתי נשים האמת לפני שנה בערך הייתי בסרט הזה אני מודה שהיה מדהים

בהצלחה

כן ברור , אם יש לך טלפון למישהיא שיכולה לעזור או להצתרף אשמח מאוד קשה לי למצו מישהיא להצתרף אשמח אם תוכלי לעזור .emo_04.png

עד שתמצאי לך פרטנרית ראויה את יכולה לבדוק את האתר "מנסים ואוהבים"

חנות און ליין לכל המשחקים שידליקו אותך את בעלך והחברה החדשה שלכם ;) בהצלחה

www.onlinesexshop.co.il

אם כל הכבוד שמוצרי סקס זה כיף זה לא יכול להחליף אשה נוספת זה גם לי וגם לו אביזרי מין הם לא תחליף .

אני סטרייט ופעם נכנסתי למיטה עם אחת שהיא היתה לסבית והשניה דו מינית חוויה אלוהית ומחשמלת לשמוע ולראות איך בחורות מתנשקות ומתעלסות זה גן עדן.

אני סטרייט ופעם נכנסתי למיטה עם אחת שהיא היתה לסבית והשניה דו מינית חוויה אלוהית ומחשמלת לשמוע ולראות איך בחורות מתנשקות ומתעלסות זה גן עדן.

emo_126.png אם אתה ממליץ אז שיכנעת emo_02.png

למה שלא תנסו דרך אתרי היכרויות דיסקרטיים ? שם המאגר גדול, עם אפשרות לאיפיון,והתמקדות בחיפוש, זאת בנוסף לתמונות הרשומים שם.

בהצלחה במציאת המיוחלת

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

למה שלא תנסו דרך אתרי היכרויות דיסקרטיים ? שם המאגר גדול, עם אפשרות לאיפיון,והתמקדות בחיפוש, זאת בנוסף לתמונות הרשומים שם.

בהצלחה במציאת המיוחלת

בהצלחה במציאת המיוחלת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר