מלכודת הרגש והלסביות - גם אני נפלתי...

גם אני נפלתי במלכודת הרגש והאהבה הלסבית...

גם אני הייתי פעם סטרייטית , תמיד עם בנים והרבה וכשהשתעממתי וחיפשתי לי מקור ריגוש קצת אחר, נתקלתי בה, באהבת חיי.

חווינו רגעים מקסימים, מיוחדים, מרגשים, מטורפים ... בחיים לא ידעתי תחושה ממכרת ומשכרת כאחת... בחיים לא האמנתי שארגיש אהבה כזו כל כך מיוחדת ומחייה.

לעולם, לצערי לא חווינו זוגיות, כזאת שמתעוררים כמעט כל יום זו לצד זו ואוהבים וצמודים לאורך זמן.. היא היתה במצבי שלי סטרייטית, גרושה עם ילדה ועם סיפור חיים מלא ומורכב.

והכי מורכבת זזו הבחירה שלה, לקיים חיי משפחה נורמלים עם בן זוג , כי היא רוצה משפחה גדולה עם ילדים ורק אבא, גבר יכול לתת לה את זה. עשרות פעמים היא ניסתה לדבר לליבי , שאשחרר אותה ואתן לה ללכת אחר משאלת ליבה, כי היא לא מסוגלת להיות במקום הזה איתי ולא ממקום אישי, אלא חוסר מסוגלות לחיות עם אישה. מבחינתה, אם היו לה ילדים נוספים, בחירתה היתה קלה והיינו ביחד, אך במצב הקיים היא אינה שלמה ותהיה אומללה באם תבחר בי ולכן לא יהיו לה ילדים נוספים..

כמובן, לא היינו מסוגלות להפרד, גם לא ממש היינו ביחד, כל הזמן לתקופות קצובות, בשל געגועים מטורפים , חיינו על הקצה.. קצה השגעון והטירוף.

וככה עברו הימים , החודשים, השנים ..היום כשלוש וחצי שנים ואנחנו עדיין בתסבוך הזה.. מלאות אהבה, תשוקה וכל הבא ליד אך פרודות וסובלות מזה ברמות מטורפות.

לזה התווסף לאחרונה ,מצבי הרפואי, חליתי בסרטן השד (יחסית גילוי מוקדם).. היא כמובן, נשברה מזה , אך לא נשברה מהבחירה בבן זוג ולא בי.

ההתמודדות עם מחלה מזורגגת ולב שבור היא קשה מנשוא... אהבת חיי, מחפשת את הגבר שלה ויוצאת לדייטים כדי לממש את בחירתה ואני יושבת מהצד ופשוט מתחרפנת לי, שוב אחרי שיחה קשה שבה היא מסבירה לי שהיא אוהבת אותי וליבה יוצא אלי, אבל היא חייבת למצוא מהר את האחד, כי שעון החול מתחיל להגמר בשבילה

איך אוכל להמשיך הלאה? מה אני אמורה לעשות כדי שאשחרר ואשתחרר ממנה? מאיפה שואבים כוחות? איך מוציאים אותה ממני?

HELP

היי.

מכל מה שקראתי, הבנתי שהיא לא בריאה לך בכלל ואת צריכה להבין את זה, שהיא רק מזיקה לך בגדול.

אבל להבין את זה קשה הרבה פעמים בלי איש מקצוע

אני מיצעה לך לפנות לפסיכולוגית או תרפיסטית שתעבוד איתך על הגישה ולעל המודעות לשך לעצמך, כי הרבה פעמים אנחנו מתבלבלים מרוב המצאות בסיטואציה וקשה לנו לראות אובייקטיבית.

כי את יודעת שרע לך פשוט אין לך מספיק כוחות לצאת מזה

תתחילי מזה, וכן, את צריכה להיפרד ממנה

מגיע לך יותר טוב מזה

בהצלחה וגמר חתמיה טובה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר