למצוא לזאב נחמה? או במיקרה שלו למצוא לו איזה נחום...חחחחחחחחח emo_14.png

זכות הדיבור וחופש החשיבה נתונה רק למי שאוהב ואוהד את הקהילה ההמולסבית עפ"י שיטתם של חברי הקהילה , זה הקונספט אותו אימצו גם אבירי חופש הדיבור מהשמאל ועל כן החיבור בניהם הוא טבעי ומתרחש במציאות.

געעעעעעעל נפשששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני בכלל לא מאמין שהוא התנסה עם גבר,הוא פשוט צריך למכור דיסק,ואמרו לו תגיד משהו חריף וחזק,ואז הוא אמר משהו שהוא חצי,התנסתי עם גברים אבל אני לא הומו,גם אני התנסתי עם גברים כשהייתי ילד אוננתי עם חבריי לכיתה(זה נחשב התנסות עם גברים?)

הסלבים עובדים עלינו בעניים,כל מה שהם רוצים זה פירסום ועוד פירסום,שאולי בסוף יביא להם עוד כסף,אתניקס בעניי הייתה כבר מזמן סוס מת,איך מחיים אותה,בסיפורי הומואים או במכות בילדות

בתור אחד שאימו הינה חברת ילדות של זאב נחמה,אז הנה הבהרה,זאב נחמה אכן הומו,אבל לא זה העיניין,זאב נחמה הוא אחד האומנים המוכשרים היותר בארץ,אשר לא רק מבצע,אלא גם כותה ומלחין ללהקתו ולאחרים(מי עזר לאייל גולן לפרוץ ןלהגיע לאן שהגיע?),כך שהעיסוק בהעדפותיו הוא שולי,יש נם הרבה אומנים הומואים או לסביות אשר יצאו ולא יצאו מהארון,הגיע הזמן להפסיק להתעסק בטפל ולהתעסק במוזיקה ולא במי או עם מה הם נכנסים למיטה,אחרי הכל גם הם בני אדם וזו וזכותם לעשות מה שהם רוצים(כל עוד זה לא פוגע באיש)עם מי שהם רוצים.

אנחנו לא התעסקנו בהעדפות המיניות שלו,הוא זה שעשה זאת,ולדעתי כמו שאמרתי קודם כדי למכור תקליט,אגם אין וויכוח לא הכישרון המוסיקלי שלו

אני חושבת שאתה צודק בהחלט. כל הקטע הזה שאדם חייב להגדיר מהו ומיהו נראה לי חסר טעם. אני בטוחה שזאב נחמה לא מתבייש בניסיונותיו המיניים עם גברים שכן אם לא כך לא היה מספר לכל העולם על כך. זכותו של אדם להגדיר ( או לא להגדיר) את עצמו כפי שהוא רואה לנכון בלי שאף אחד יקבע עבורו מהי זהותו ויכניס אותו למסגרות. מפתיע שדוווקא הקהילה ההומו לסבית שדורשת  ( ובצדק)  סובלנות כלפיהם אינה נוהגת באחרים כך

די כבר להתחסד, מותר לכל קורא להגיב אפילו בעוקצנות לדבריו של אמן שמתראיין.

אין ספק שנחמה הוא אמן מוזיקאי מוערך מאד. שנים שמסתובבות עליו שמועות שהוא גיי וככה זה נשאר.

ועם זאת קצת מבדח לקרוא שמישהו מספר שהיו לא מספר התנסויות עם גברים והוא לא מגדיא את את עצמו כהומו או כביסקסואל.

נחמה יקירי, תהיה מה שבא, תזדיין עם מי שבא לך, אף אחד לא סופר לך את מספר הזיונים והרכבם,

והעיקר העיקר, תמשיך לעשות מוזיקה טובה, אני מקווה שעם ההגדרה מוזיקאי, אין לך בעיה.

שלומי, לקחת לי את המילים מהפה!!!

בכל פעם אני נדהמת מחדש, שדווקא הקהילה ההומו-לסבית שכביכול אמורה להיות הכי נאורה ופתוחה, היא זאת החשוכה יותר מכולנו עם הלחצים שהיא מפעילה על אנשים!

מה זה משנה מה זאב נחמה אוהב, גברים או נשים? הוא מוסיקאי מצויין שתרם המון למוסיקה הישראלית וזה מה שצריך לעניין אותנו!

פשוט קהילה הזויה ופאתטית.

אני מרחם עלכם סוטי מין אין לילה אחד שההורים שלכם ישנים ללא דימעה עד יומם האחרון

אני לא מבין, איך דווקא קהילת הלהטבי"ת, לא הצליחה להבין מבין השורות שזאב היה שותף לאורגיה?! אילו היה הומו/ בי סקסואל, הוא לא היה מסתיר את זה. נורא קל לבנות סטיגמות על חשבונו רק משום גילו ומעצם התעקשותו לשמור בקפדנות על חייו הפרטיים...

בקיצור, הוא סרייט.

מתי יוצא תאריך הלועזי אצל ההומאים ,זה יוצא שני בשני ובתאריך הלועזי  זין בישבן

די מספיק להתעסק אם יצא מארון לא יצא זה לא חשוב

חשוב איך מוסיקה שלו

שמוליק

מתי יוצא תאריך הלועזי אצל ההומאים ,זה יוצא שני בשני ובתאריך הלועזי  זין בישבן

די מספיק להתעסק אם יצא מארון לא יצא זה לא חשוב

חשוב איך מוסיקה שלו

שמוליק

מתי כבר תרסנו את עצמכם לחטט בחייו הפרטיים של הזולת אפילו גם אם הוא סלב. הפוסל במומו פוסל.

עוד הומו הצטרף לעולם ההומויים זה באמת כבר בעיה רצינית כי מה שלא יהיה זה לא נורמלי  טבע העולם הוא גבר נמשך לאישה ברגע שהדיסק מקולקל זאת בעיה רפואית נפשית שחייבים לטפל בה הרי מה שמנוגד לטבע הוא דבר לא טיבעי ודבר לא טיבעי צריך טיפול או נפשי או פיזיולוגי  מה קורא לאנשים האלו מה הם לא יודעים מה זאת אישה משיכה לאישה זה הדבר הכי טוב והכי אמיתי  מאחל לו רפואה שלמה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר