לב שבור- אם יש כאן מישהי שתוכל להזדהות עם המצב..

היי, עד לפני שנתיים הייתי סטרייטית לחלוטין. עד שנכנסה לי לחיים חברה חדשה שהיא דו (תחילה לא ידעתי את זה). בהתחלה חשבתי שזה משהו רגעי והייתי בטוחה שזה אוטוטו יחלוף אבל זה לא קרה. נכנסנו למערכת יחסים העמוקה ביותר שהיתה לי. בחיים לא חשבתי שאני יכולה לאהוב כמו שאהבתי ואני אוהבת אותה. חיינו חיים כפולים במשך שנתיים שלמות, אני בחודשים הראשונים הייתי מאושרת אבל אז הבנתי שקרה לי הדבר הנורא ביותר שיכול לקרות. אני לא רוצה לחיות את החיים האלה באופן חד משמעי אבל מצד שני אני מטורפת עליה. ככה שנתיים שלמות אנחנו חיות חיים עם הרבה תסכול וכאב, אהבה ושנאה. היא הדבר הכי טוב לב שהכרתי. היאהתיחסה אליי כמו שבחיים לא התייחסו, היא נתנה לי את הכל, פינקה אותי בלי סוף, העריצה,אהבה אותי בלי גבולות, מי שיזכה בה יהיה מאושר עד סוף חייו. לפני שבוע החלטנו בלי לדבר על זה שזה נגמר. כבר 8 ימים שלא ראיתי אותה, דיברנו קצת היא לחצה עליי להיפגש אבל לא נכנעתי. אחרי כל כך הרבה ניסיונות פרידה הבנו שהדרך היחידה היא להתנתק וזה מה שניסינו לעשות. אני שבורה לגמרי, היא האדם הכי קרוב אליי בחיים, אני מרגישה שבחיים לא אמצא משהו שמשתווה לה. הפסדתי גם חברה וגם בת זוג. אני לא מתפקדת,לא מסוגלת להפסיק לבכות ולכאוב. אין לי כמעט עם מי לדבר על זה כי זה הסוד שלנו, בגלל זה החלטתי לרשום פה ולקבל תמיכה מאנשים שאולי היו באותה סיטואציה. אניה.  

היי אניה

קראתי את מה שכתבת והזדהתי מאוד. לאחרונה סיימתי מערכת יחסים עם אישה אחרי מספר שנים יחד.

אני לא יודעת בת כמה את, אבל נשמע שאת מאוד צעירה. אני כנראה יותר מבוגרת ממך וגם נשואה עם ילדים. בכל זאת, הכאב והריק שנוצרים אחרי סיום קשר עם אישה שהיוותה חלק כל כך מהותי בחיים וביום-יום שלי, מוכרים לי בהחלט.

אם תרצי קצת לחלוק, את יכולה לכתוב לי (לא רוצה שום דבר מעבר לזה..)

artishok113@gmail.com

ובכל מקרה, אין לי ספק שהזמן יקל מאוד. צריך לתת לו לעבור..

יום נפלא

אני מכירה את הכאב. כשאני והאקסית שלי נפרדנו הייתי בדיוק באותו מצב שלך.
ההבדל היחיד היה שאני הייתי הלסבית והיא הסטרייטית.
הכאב גדול ועמוק. אני יודעת. הייתי שם.
הדבר היחיד שאני יכולה לומר הוא שזה עובר, עם הזמן. ובזמן הנכון גם תגיע אהבה חדשה ותוכלי לאהוב כמו פעם, כמו שהיום לא נראה לך שאת מסוגלת.

תייהי חזקה. תשקלי אפילו לספר לסביבה הקרובה שלך ותשאבי כוחות מהם.

היי אניה 

כל כך מזדהה עימך מוזמנת לכתוב מבטיחה להקשיב ולתמוך

silvi_rt@walla.co.il

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

בטח מבינה....

מוכר...

העיקר אל תשברי החיים ממשכים

ועוד תמצאי אהבהemo_50.png

מזדהההה היום נפרדתי מבת זוגתי בחמש שנים האחרונות יש לנו 3 ילדים משותפים ,אני שבורה לגמרי ,לא רואה את האור ,הילדים בוכים וכל זה בגלל שהיא אדם דיכאוני ,פתאום שכחתי את כל הרע שהיה ונזכרת רק בטוב,היא נפרדה ממני בטלפון וגם לא אמרה מתי היא באה לקחת את הדברים.כל מה שנתתי לה את כל כולי היא החליטה שזו לא הזוגיות שהיא רוצה (או שבעצם המשפחה שלה החליטה בשבילה ואנחנו מדברים על בחורה בת 44)

לא יודעת מה לעשות ,לאן לפנות,מה לחשוב ....והיא גם דאגה לעשות איתי סקס יומיים לפני.

אניה יקרה,

מצטערת לשמוע שעוד לב נשבר... הלב שלי כבר שבור יותר מדי זמן ומסרב להתאחות... אני מאמינה, כרגע עוד לא ממש מיישמת, שהתנתקות מוחלטת בהחלט יכולה (על אף הקושי הגדול) לסמן שינוי ואף התקדמות אל האור, דהיינו, אהבה חדשה, הרגשה טובה יותר, התחדשות וזו לא קלישאה : שכשדלת נסגרת, נפתחות במקומה חדשות...

קשה לי לנחם, כי אני באותו מצב כמוך... צריך חוזק פנימי והרבה סבלנות וכנראה בסוף זה משתלם...

קצת אופטימיות ותקווה עבורך,  אם זאת האהבה וזו הזוגיות שאמורה להיות שלך , אז זה יקרה , את צריכה לתת לזמן לעשות את שלו , בסוף הכל מתיישר (והעקוב היה למישור).

ואם לא, תגיע אהבה אחרת , גבר/אישה , שהוא/היא ימלאו את תפקיד החבר/ה והבן/ בת זוג שלך.

רק טוב , יקירתיemo_43.png

נראה לי שעשית את טעות חייך בגלל הפחדים שלך

את תשלמי על זה בעתיד

חבל

אפ יש אפשרות לתקן תקני עכשיו כי אח"כ יהיה מאוחר

בהצלחה חמודה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר