סקר: האם לסגור את הפורום

שלום יקרות שלי, חדשות וותיקות כאחת (כן, אני יודעת שאתן מציצות לכאן לפעמים...) נכון להיום, מצבו של הפורום די צולע והוא מתפקד בעיקר כלוח מודעות ופרסומים ולא כפורום וכבימה לדיונים. מאחר וגם מנהלי הפורומים המקבילים אלינו בנושאים ובאתרים השונים מכירים את הבעיה, מסתבר שלא מדובר בשינוי הניהול אלא בקידמה הוירטואלית. מאז עידן הפייסבוק והסקייפ - המקומות הוירטואליים היותר נגישים וידידותיים - שפרצו קדימה ונתנו את כל האופציות להיכרות ודיונים אונליין. לפני כשנה בדקנו את נושא סגירת הפורום והחלטנו לתת לזה צ'אנס נוסף, אולם בדיונים שמאחרי הקלעים עולה כי בעצם כל מה שנשאר מהפורום כאמור הוא לוח ההיכרויות ומאחר וכאלו יש לרוב - אין סיבה להשאיר פורום ריק מתוכן. לכן, למרות הנוסטלגיה רבת השנים שלנו והחברות שהכרנו כאן - ברור שהפורום כבר "לא כמו פעם" וייתכן שזה הזמן להגיד שלום. אשמח לשמוע את דעתכן. אן.

לסגור את הפורום רעיון גרוע

בתור מנהלת הפורום עליך למחוק את הפרסומות ואת המודעות ורצוי להגיב להודעות ענייניות. לא כל הפורומים מחליפים דף כל דקה אל תזניחי את האתר תמחקי את הפרסומות והמודעות ותגיבי לבנות ששאלות שאלות, אם נמאס לך חפשי מחליף אבל אל תסגרו את הפורום. מדי פעם בנות במיוחד צעירות, תוהות על זהותן המינית, שואלות שאלות, לעיתים יש אחרות שמוצאות ספוק נפשי בכתיבה - בנוגע לגעגועים, אהבה נכזבת וכו'. חבל לסגור אתר כזה. רוצה יותר עניין תכניסי את הגייז שזה יהיה פורום הומו לסבי של כל הקהילה ולא רק של בנות. בכל מקרה לסגור את הפורום רעיון מאוד גרוע

מסכימה עם דנה בכל מילה ראשית להיות עקבית בפורום למחוק פרסומות וכל מיני הזויים למינהם ולצרף גם גייז יתן יותר עניין

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

בוקר טוב דנה

את כותבת שבתור מנהלת פורום עלי למחוק את הפרסומות וכו', וזה בדיוק מה שאני אומרת, שזה כל מה שנשאר מהפורום: פרסומות והודעות למחיקה. וזה מה שאני עושה במשך תקופה ארוכה. הדיונים והודעות ענייניות הם די נדירים כאן, אם בכלל. ילדות שנכנסות לכאו מופנות בד"כ לפורום צעירים וגאווה. לגבי הגייז. אולי את לא מכירה את ההיסטוריה של הפורום שבעבר נקרא "גאווה" וגם הבנים היו כאן, עד שהתעוררו חילוקי דיעות ובלאגן שלם - ובהסכמת כולם והנהלת וואלה - הוחלט שהם יפתחו פורום נפרד באתר אחר. אני שמחה לנהל את הפורום, שלא תביני לא נכון, אבל לא נשאר מה לנהל! כי פורום ראוי לשמו לא יכול להתקיים רק על הודעות ודיונים אקראיים, על פרסומות והודעות שצריכים להסיר, או על גולשות שנכנסות לכאן אחת לכמה חודשים. סתם כך, נקודות למחשבה.

אני סבורה שהאמירה לא נשאר מה לנהל אינה נכונה

אני סבורה שחשוב שהפורום הזה יהיה קיים אשריך שאת לא צריכה לעבוד קשה והפורום רדום ממילא את לא מרוויחה על זה כסף אז מה אכפת לך הצעה שהיה יותר מעניין אל תמחקי הודעות הכרויות אם הן אינן מבזות ומרגיזות זה יכול להיות נחמד. הפורום רדום אך אולי יתעורר בהמשך. הפורומים של וואלה נוחים לגלישה וידידותיים למשתמש לדעתי חבל לסגור. וראיתי שהפורום מסייע ותומך בבנות צעירות ואת יודעת מה אומרים המציל נפש אחת כאילו מציל עולם ומלואו אז מה אכפת לך ? ואם פורום משותף עם הגייז עושה קצת בלאגן אז מה? עדיף מתרדמה לא? אפשר להזמין ת'בנים מקסימום אם הפורום יתעורר יותר מדי לחיים תמיד אפשר להעיף אותם שוב

מסכימה עם דנה בכל מילה ראשית להיות עקבית בפורום למחוק פרסומות וכל מיני הזויים למינהם ולצרף גם גייז יתן יותר עניין

הייתי רוצה להוסף שבתוך מישהי נשואה אשר רוצה להשאר חסויה לא פעם נתקלתי בזוגות ולא בלסביות. אני חושבת שהאתר צריך להתארגן על הסינון...

סקר: האם לסגור את הפורום

שלום יקרות שלי, חדשות וותיקות כאחת (כן, אני יודעת שאתן מציצות לכאן לפעמים...) נכון להיום, מצבו של הפורום די צולע והוא מתפקד בעיקר כלוח מודעות ופרסומים ולא כפורום וכבימה לדיונים. מאחר וגם מנהלי הפורומים המקבילים אלינו בנושאים ובאתרים השונים מכירים את הבעיה, מסתבר שלא מדובר בשינוי הניהול אלא בקידמה הוירטואלית. מאז עידן הפייסבוק והסקייפ - המקומות הוירטואליים היותר נגישים וידידותיים - שפרצו קדימה ונתנו את כל האופציות להיכרות ודיונים אונליין. לפני כשנה בדקנו את נושא סגירת הפורום והחלטנו לתת לזה צ'אנס נוסף, אולם בדיונים שמאחרי הקלעים עולה כי בעצם כל מה שנשאר מהפורום כאמור הוא לוח ההיכרויות ומאחר וכאלו יש לרוב - אין סיבה להשאיר פורום ריק מתוכן. לכן, למרות הנוסטלגיה רבת השנים שלנו והחברות שהכרנו כאן - ברור שהפורום כבר "לא כמו פעם" וייתכן שזה הזמן להגיד שלום. אשמח לשמוע את דעתכן. אן.

לא לסגור!

להחליף מנהלת, אשמח להחליף אותך. אני רואה שקשה לך לתת לי את זה בגלל משחקי אגו חבל

אכן מנהל פורום שרוצה את הפורום שלו חי ותוסס

יכול להשיג את מטרתו בכך שיתייחס לכל הודעה שמפורסמת בפורום או כמעט לכל הודעה, אפילו בע"מ זה יש מספר הודעות שניתן היה להתייחס אליהן כמנהלת פורום ולא יתייחס, ניתן ורצוי להגיב אף בהומור ובבדיחות הדעת ומדי פעם להעלות נושאים לדיון. אכן אפשר להחליף מנהל, למה ללכת על האופציה של לסגור את הפורום ?

למשל מה לא התייחסת ל D

שבע"מ זה של הפורום פרסמה את ההודעה הבאה D שלום , אני חייבת עזרה , ורק אתן יכולות לעזור לי! :( אמ , היי אני בת 14..... אפילו לא . רק עוד 3 חודשים , והדבר הזה לא יוצא לי מהראש! ישלי חברה ..שאולי אני קצת קצת מרגישה אליה משהו ואני לא רוצה אני אמרתי לעצמי שאם אני כזאת [לסבית] אני מתאבדת לא מעניין אותי כלום . אנלא יכולה לחיות אתזה :’( אני שואלת את עצמי אם המחשבות האלו הם סתם , אולי בגלל גיל ההתבגרות ואני מבולבלת .. כי אני תמיד נימשכתי לבנים והייתי מאוהבת כמו לא יודעת מה !! מה קורה לי ? :’(

לא לסגור!

להחליף מנהלת, אשמח להחליף אותך. אני רואה שקשה לך לתת לי את זה בגלל משחקי אגו חבל

mami98, את יודעת יפה מאד

שלא מדובר במשחקי אגו. אם תסתכלי טוב מסביב, תראי שהבעיה היא לא רק בפורום שלנו אלא בכלל הפורומים בוואלה. כך שהבעיה, היא לא הניהול, או המנהלת כלשונך. אלא מעבר לכך.

אכן מנהל פורום שרוצה את הפורום שלו חי ותוסס

יכול להשיג את מטרתו בכך שיתייחס לכל הודעה שמפורסמת בפורום או כמעט לכל הודעה, אפילו בע"מ זה יש מספר הודעות שניתן היה להתייחס אליהן כמנהלת פורום ולא יתייחס, ניתן ורצוי להגיב אף בהומור ובבדיחות הדעת ומדי פעם להעלות נושאים לדיון. אכן אפשר להחליף מנהל, למה ללכת על האופציה של לסגור את הפורום ?

באמת, דנה

על מה את מדברת? גם אם הייתי מתייחסת לכל הודעה או לכל משפט - זה לא היה ממש משנה. כי שלא כמו בעבר, כמעט ואין "בסיס מייסד" וגולשות קבועות בפורום וההודעות כאן די אקראיות. גם אם אקח אותך כדוגמא: בחצי שנה האחרונה הגבת בפורום בממוצע 4 פעמים בחודש, כשבחודש מאי לא הגבת כלל והחל מאמצע יוני עד אמצע ספטמבר (3 חודשים) לא כתבת ולו הודעה אחת (אני מתייחסת לפורום הזה בלבד). כך ששוב, כמו שאמרתי, ההודעות בפורום הן אקראיות ולא מתרחשים דיונים ראויים לשמם. ייתכן שזה באמת לא אשמתן של הגולשות, כי הרי הפייסבוק והסקייפ באמת הרבה יותר נוחים וקלים לתפעול מה עוד שמדובר בתוכנות אונליין. אני נמצאת כאן שנים רבות מתוך רצון ואהבה ואף אחד לא מכריח אותי להיות כאן. אבל לפעמים, אפילו אני, חושבת שהמקום הזה הופך למיותר במרחבי המדיה הוירטואלית.

מה לי יש תרוץ טוב

אני דו יש עוד עניינים שמעסיקים אותי

אני סבורה שהאמירה לא נשאר מה לנהל אינה נכונה

אני סבורה שחשוב שהפורום הזה יהיה קיים אשריך שאת לא צריכה לעבוד קשה והפורום רדום ממילא את לא מרוויחה על זה כסף אז מה אכפת לך הצעה שהיה יותר מעניין אל תמחקי הודעות הכרויות אם הן אינן מבזות ומרגיזות זה יכול להיות נחמד. הפורום רדום אך אולי יתעורר בהמשך. הפורומים של וואלה נוחים לגלישה וידידותיים למשתמש לדעתי חבל לסגור. וראיתי שהפורום מסייע ותומך בבנות צעירות ואת יודעת מה אומרים המציל נפש אחת כאילו מציל עולם ומלואו אז מה אכפת לך ? ואם פורום משותף עם הגייז עושה קצת בלאגן אז מה? עדיף מתרדמה לא? אפשר להזמין ת'בנים מקסימום אם הפורום יתעורר יותר מדי לחיים תמיד אפשר להעיף אותם שוב

אין קשר לפיסבוק או אתרי הכרויות

ישנן פורומים של לסביות כמו גוגיי ותפוז שעדיין מתפקדים. במקום לחשוב איך לסגור פורום זה או אחר אולי פשוט לשדרג אותו להוסיף כאן פונקציות שיהיה מעניין קישורים למקומות של לסביות וכן גם הודעות פירסום של מסיבות שזה מה לעשות חלק מהקהילה תבדקי מה הולך בפורום של אתר גוגיי או תפוז ותיראי מה אפשר ללמוד משם הפורום הזה הוא נוסטלגיה להרבה אני אישית התחלתי את דרכי בעולם הנשים דרך הפורום הזה ובזמנו (לפני 5 שנים) הוא היה פעיל כי גם היה אירגון למפגשים, השארת מיילים להתכתבות וכל מיני, היתה פעילות שמשכה בנות לכאן, מה שלא נעשה כבר הרבה זמן ולכן פורום זה ריק מתוכן....

mami98, את יודעת יפה מאד

שלא מדובר במשחקי אגו. אם תסתכלי טוב מסביב, תראי שהבעיה היא לא רק בפורום שלנו אלא בכלל הפורומים בוואלה. כך שהבעיה, היא לא הניהול, או המנהלת כלשונך. אלא מעבר לכך.

הכל עניין של השקעה

וכן, מבינה ממך שהבעיה מערכתית, וזה באמת לא תלוי בי. הלוואי והיתי מנהלת של "וואלה", אבל כרגע זה לא המצב לדעתי לא יהיה נכון לסגור את הפורום, אבל אם באמת חשבת על זה ברצינות, אז עדיף לאחד בפורום אחר ולא לסגור ממש.

לא לסגור!

ממש לא לסגור

חובה להשיר פתוח ביטוח רכב
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר