הומו היא מילה גסה?

זה טוב מאוד

שיש מקום מפלט אליו יכולים לפנות בני הקהילה בחדרה, מבחינתי אתם יכולים לראות את עצמכם כעושי שליחות. צריך לטפל בבעיה בכמה מישורים במקביל וזה לא עיניין חד כיווני. אפשר וצריך לשאול את השאלות הכואבות אבל יחד עם זאת אפשר ומותר גם לשים דברים בפרופורציות. אם העירייה באמת דוגלת בחוסר עשייה, אפשר לגרום לה לעשות. היא הרי נבחרת ע"י הציבור. אני לא אומרת חלילה שמה שנעשה בחדרה, או בכל מקום אחר לצורך העיניין, הוא בסדר ואני מחזקת את ידיהם של כל אלה שמצליחים למרות הכל לחיות את חייהם כמי שהם באמת אך יחד עם זאת בואי נתבונן דרך משקפת הקידמה, אילו תמורות חלו בישראל ב10 השנים האחרונות בנושא ההומואים והלסביות? שינויי חקיקה ושינויים חברתיים וחשיפה בתקשורת ועוד רבים כאלה ואחרים וצריך להמשיך ולא לוותר בגלל איזו אמירה של אחד כזה או אחר. זהו מאבק לטווח ארוך וצריך לדעת מתי לקחת אוויר ולצלול אל הרפש. יש נוכחות לא מעטה לקהילה ולתומכיה בתקשורת, אפשר לרתום אותם ולהגיע אל משרדי העירייה ולפתוח את הנושא אל מול המצלמות. אנחנו חיים היום בעידן שאפשר וגם רצוי להגיד "עד כאן!!"

תגובה קצת שונה

אנשים נוטים לחשוש ולפחד מהלא מוכר ואז עושים הכללות שזה בעיני כמו סוג של גזענות ההומואים כאלה הלסביות כאלה סוג של תיוג בני אדם במקום להתייחס לכל אדם כעולם ומלואו. תבדקו בנות נכבדות שאתן לא עושות הכללות כאלו מהזר והלא מוכר לכן כמו למשל הגזענות הקשה שיש היום כלפי האתיופים למרות שאף אחד לא מודה בכך, עדיין קשה להם מאוד למצוא עבודה גם לאקדמאים ולמשכילים שביניהם. זה מטריד מאוד בדיוק כמו גילויי שנאה כלפי הקהילה ההומו לסבית. להומו או לסבית לפחות יש את האפשרות להישאר בארון ולהתפרנס בכבוד להם בשל צבע עורם אפילו אין את האפשרות הזו. אני מאוד מגנה את מה שקרה בחדרה אבל באותה נשימה אני מבקשת שכל אחת תסתכל בתוך עצמה ותבדוק אם לא חטאה בתיוג או הכללה כאלו או אחרים ואם עשתה כן אף פעם לא מאוחר לתקן. חג שמח לכולן

הומו זאת הגדרה

לא מעבר לזה

הכל בעיני

המתבונן, תלוי הקשר, זה סובייקטיבי.

תגובה קצת שונה

אנשים נוטים לחשוש ולפחד מהלא מוכר ואז עושים הכללות שזה בעיני כמו סוג של גזענות ההומואים כאלה הלסביות כאלה סוג של תיוג בני אדם במקום להתייחס לכל אדם כעולם ומלואו. תבדקו בנות נכבדות שאתן לא עושות הכללות כאלו מהזר והלא מוכר לכן כמו למשל הגזענות הקשה שיש היום כלפי האתיופים למרות שאף אחד לא מודה בכך, עדיין קשה להם מאוד למצוא עבודה גם לאקדמאים ולמשכילים שביניהם. זה מטריד מאוד בדיוק כמו גילויי שנאה כלפי הקהילה ההומו לסבית. להומו או לסבית לפחות יש את האפשרות להישאר בארון ולהתפרנס בכבוד להם בשל צבע עורם אפילו אין את האפשרות הזו. אני מאוד מגנה את מה שקרה בחדרה אבל באותה נשימה אני מבקשת שכל אחת תסתכל בתוך עצמה ותבדוק אם לא חטאה בתיוג או הכללה כאלו או אחרים ואם עשתה כן אף פעם לא מאוחר לתקן. חג שמח לכולן

זה לא גזענות בכלל

גזענות היא עמדה והתנהגות המפלה בין בני אדם על רקע צבעם או על רקע השתייכותם האתנית, הלאומית או הדתית.(הגדרה של משרד החינוך , לא שלי) אם יש הפלייה כלפי ציבור מסויים א. צריך להוכיח שאכן ישנה כזו וב. צריך לדרוש באמצעים הקיימים והחוקיים השוואת תנאים ואת זה עושים בבית משפט כי זה פשוט לא חוקי. אמרת נכון, מה שעושים לאתיופים אכן נופל בהגדרה של גזענות, גם כלפי הערבים בדיוק אותו דבר ואפילו כלפי חרדים במקומות אחרים. כלפי הומואים ולסביות (פחות מלהומואים לדעתי) זו פשוט שנאה ופחד שנובעים מבורות נטו. לצערי אנחנו נתקלות לא מעט גם בגילויים כאלה אפילו בתוך הקהילה עצמה, אז גם בזה אני מאוד מסכימה איתך danagov יאללה.. חג "מסירה מעבר" שמח

מה שמשותף הוא

ששנאה ופחד שנובעים מבורות נטו הם הבסיס לגזענות בדיוק כמו שהם הבסיס להומופוביה ולזאת הייתה כוונתי. ואני בטוחה כמוך שיש הרבה בקהילה שלוקים בגזענות זו או אחרת וכל בקשתי שכל אחד יבדוק אם הוא עצמו לא חטא בסוג של שנאה ופחד שנובע מבורות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר