התאהבתי במדריכה שלי

הי התאהבתי במדריכה שלי ואני לא יודעת אם היא ליסבית לפני כמה ימים ההיתי אצלה בבית להדרכה ושהיא שאלה אותי לגבי נשים מה אני אוהבת היה קשה לי לומר ואז היא אמרה וזה נראה שהיא תיארה את עצמה אם אני אוהבת נשים שנראות כמוה ההיתי בשוק ולא הגבתי נראה לי בדיעבד שניסתה לרמוז לי אני לא יודעת והאמת אני לא מפסיקה לחשוב עליה אשמח לעצה מה לעשות?

זה לא מש/נה,

היא מחוץ לתחום חפשי לך מישהי בגילך

מעניין אני לא אמרתי שהיא מבוגרת ממני?.

את לא נעימה ולדעתי את צריכה לגלות רגישות את לא יודעת מי עומדת מאחורי ההודעה ואת לא יודעת באיזה מצב היא נמצאת

אני לא יודעת מי את אבל מה שבטוח פורום שאמור לעזור ולתמוך לא עונה במילים ריקות מתוכן אם את לא יודעת מה לומר אל תאמרי. אם התאהבת פעם במישהו את יודעת איך זה מרגיש התגובה של לא רק שלא עוזרת ולא תורמת היא גם עלולה לגרום לנזק רק שתדעי להבא.

התאהבתי במדריכה שלי

הי התאהבתי במדריכה שלי ואני לא יודעת אם היא ליסבית לפני כמה ימים ההיתי אצלה בבית להדרכה ושהיא שאלה אותי לגבי נשים מה אני אוהבת היה קשה לי לומר ואז היא אמרה וזה נראה שהיא תיארה את עצמה אם אני אוהבת נשים שנראות כמוה ההיתי בשוק ולא הגבתי נראה לי בדיעבד שניסתה לרמוז לי אני לא יודעת והאמת אני לא מפסיקה לחשוב עליה אשמח לעצה מה לעשות?

יש מצב,

אבל אל תקחי אותי קשה, סבבה? רק נתתי עצה.

העצה היחידה שאני יכולה לתת לך

זה לקחת אויר, לא להבהל ובעיקר לעשות מה שמרגיש לך כנראה שעם הזמן ומפגשים נוספים תקבלי את התשובה ... ואל תתרגשי מהנשמות הטהורות פה אחד הדברים שלומדים פה מהר מאוד זה לסנן

העצה הכי טובה..

זה ללכת אליה שוב להדרכה... אם היא יזמה את השיחה בפעם הראשונה, סביר שהיא תנסה בפעם השנייה. ואם לא , תזמי את.

תודה על העצה עזרתי אומץ ואמרתי לה היא אמרה שהיא לא בעניין ויש לה בן זוג. כנראה זה היה נדמה לי שהיא מנסה לרמוז.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר