למנהלי פורום "יחסים" איפה השיוויון??!!

אם מצאתם לנכון להקצות פורום מיוחד ללסביות, עם כל האפשרויות לפרסם הודעות כולל הכרויות, ותבורכו על כך, מדוע לא מצאתם לנכון להקצות פורום דומה להומוסקסואלים??? או אולי פורום משותף לסביות/הומו (גאים) ?? ושלא תבינו לא נכון, אני לא הומו אבל אני דוגל בחופש ובבחירתו המינית של כל אדם, וכך מקבל אותו, כולל לסביות והומוסקסואלים. מוגש לכם באהבה, כחומר חשוב למחשבה, מהאחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי.

שלום לך ראובן

הנושא של פורום בוואלה המיוחד להומואים - הועלה בעבר מס' פעמים. הפנייה לא צריכה להיות אלי - כמנהלת הפורום, אלא להנהלת הקהילות של וואלה. בעבר היה כאן פורום "גאווה" פורה וסוער למדי (במיוחד אחרי שנסגר אתר IOL) אולם מסיבות שונות - הפורום נסגר. כיום ישנם פורומים רבים המיועדים לגברים באתרים השונים: נענע, תפוז, גוגיי וכו'. בכדי לפתוח פורום - יש צורך במתנדב שיהיה מוכן לנהל אותו, להקדיש את זמנו לניהול התוכן, לסינון ולבקרת ההודעות, לשירשורים ולמענה אישי של הפונים במייל - כל זאת ללא תשלום. במידה והנך מעוניין לנהל פורום כזה - ממליצה לך לפנות להנהלת הקהילות. אני מצידי, רק מברכת על כך. שתהיה שנה טובה לכולנו אן. מנהלת פורום לסביות.

תודה לך אן על תגובתך ותמיכתך מראובן

אן בוקר טוב לך פנייתי בפורום היתה מופנית למנהלי "יחסים" האחראים על הקהילות השונות תחת כותרת זו, ולא למנהלת פורום זה או אחר תחת הקטגוריה "יחסים". מאחר ולא מצאתי אופציה לפנות ישירות למנהלי "יחסים" פרסמתי את ההודעה שלי בכל אחת מהקבוצות השייכות לקטגוריה "יחסים" וכמובן גם אצל הלסביות, הנוהל על ידך ביד רמה, וזו ההזדמנות לחזק את ידייך ולומר לך "כל הכבוד על תרומתך החשובה". נכון לעכשיו, עדיין איני יודע את הדרך לפנות למנהלים הראשיים של הקטגוריה "יחסים" ואשמח לדעת זאת על מנת לפנות אליהם ישירות. אם הבנתי נכון, מהמנהלת המקסימה חגית, אז הבעיה בעצם היא, ותקני אותי אם אני טועה, כי לא נמצא מתנדב כמוך המוכן להשקיע ממיטב זמנו בהתנדבות וללא תמורה,לניהול פורום ההומוסקסואלים, ולא כי קיימת כאן אפלייה עקרונית, ואף שאלה אותי אם אני מוכן להיות המנהל של פורום כזה, ולצערי אני לא יכול מפאת חוסר אפשרותי להתמסר לניהול הפורום עם כל המשתמע מכך. בכל מצב,אן הלא-פורמ-מה-לי המקסימה, תודה לך שוב על תגובתך, ועל מסירותך עבור קהילת הלסביות הפורחת בזכותך. המשך יום נפלא וקסום לך, אישה מקסימה, מהאחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי.

למנהלי פורום "יחסים" איפה השיוויון??!!

אם מצאתם לנכון להקצות פורום מיוחד ללסביות, עם כל האפשרויות לפרסם הודעות כולל הכרויות, ותבורכו על כך, מדוע לא מצאתם לנכון להקצות פורום דומה להומוסקסואלים??? או אולי פורום משותף לסביות/הומו (גאים) ?? ושלא תבינו לא נכון, אני לא הומו אבל אני דוגל בחופש ובבחירתו המינית של כל אדם, וכך מקבל אותו, כולל לסביות והומוסקסואלים. מוגש לכם באהבה, כחומר חשוב למחשבה, מהאחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי.

ראובן, אם היה ביקוש זה היה קיים, ושוב- יש מספיק באתרים אחרים.

מאמי, אפשר לחשוב שחסרים אתרים של לסביות, ובכל זאת יש גם כאן.

תודה לך אן על תגובתך ותמיכתך מראובן

אן בוקר טוב לך פנייתי בפורום היתה מופנית למנהלי "יחסים" האחראים על הקהילות השונות תחת כותרת זו, ולא למנהלת פורום זה או אחר תחת הקטגוריה "יחסים". מאחר ולא מצאתי אופציה לפנות ישירות למנהלי "יחסים" פרסמתי את ההודעה שלי בכל אחת מהקבוצות השייכות לקטגוריה "יחסים" וכמובן גם אצל הלסביות, הנוהל על ידך ביד רמה, וזו ההזדמנות לחזק את ידייך ולומר לך "כל הכבוד על תרומתך החשובה". נכון לעכשיו, עדיין איני יודע את הדרך לפנות למנהלים הראשיים של הקטגוריה "יחסים" ואשמח לדעת זאת על מנת לפנות אליהם ישירות. אם הבנתי נכון, מהמנהלת המקסימה חגית, אז הבעיה בעצם היא, ותקני אותי אם אני טועה, כי לא נמצא מתנדב כמוך המוכן להשקיע ממיטב זמנו בהתנדבות וללא תמורה,לניהול פורום ההומוסקסואלים, ולא כי קיימת כאן אפלייה עקרונית, ואף שאלה אותי אם אני מוכן להיות המנהל של פורום כזה, ולצערי אני לא יכול מפאת חוסר אפשרותי להתמסר לניהול הפורום עם כל המשתמע מכך. בכל מצב,אן הלא-פורמ-מה-לי המקסימה, תודה לך שוב על תגובתך, ועל מסירותך עבור קהילת הלסביות הפורחת בזכותך. המשך יום נפלא וקסום לך, אישה מקסימה, מהאחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי.

הפנייה להנהלת הקהילות של וואלה

נעשית באמצעות הקישור הזה: http://help.walla.co.il/ts.cgi?w=/@feedback ובנושא - יש לבחור "קהילות". אין מנהלים נפרדים ל"יחסים" אלא הנהלת הקהילות היא שאחראית לכאורה על כל הפורומים והמנהלים בפורומים השונים מנהלים אותם בהתנדבות, כאמור. ואכן כמו שאמרו לך, לניהול פורום דרוש מן הסתם מנהל. כ בכל מקרה, מקסימום תנסה להשתלב בפורום של אחרים אחרים, מנסיוני - ברוב המקרים אפילו תמצא שם את אותם אנשים (כמו חלק מהנשים שכותבות כאן וגם בפורומים נוספים). בהצלחה! אן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר