מה אני?

מה אני?

בקשה אני צריכה עזרה דחוף. כל פעם שאני עם בנים אני בכלל לא נהנת מי זה ואני חושבת רק על בנות. לא היה לי בן אחד שלא קרה לי את זה. אף פעם לא הייתי ברגע אינטמי עם בת אז אני לא יודעת בוודעות. אבל קרה לי הרבה פעמים שהתאבתי בבנים שלא היו איתי. אני לא יודעת כבר. אני ממש מבולבלת ואני ממש מדוכאת מי זה. ממש אבל. אני לא רוצה לחיות את החיים שלי בשקר אבל אני גם לא רוצה שהתייחסו אלי שונה ובמיוחד מן ההורים. אני בת 16 דרך הגב. הדבר הזה אבל מטריד אותי רק שלוש שנים. אני מפחדת מהחיים אתן אפילו לא יודעות באיזה מצב אני. אני רוצה להרגיש משהו שאני עם חבר שלי ולא רק לעשות לו טובה. אמרתי לו את זה ואני מתחרטת. אווףף בבקשה מזה אומר עלי בנות. אני אשכרה רועדת עכשיו כי אני רוצה לאהוב בנים וזה שאני מתאהבת גם בבנות זה עושה אותי מבויישת וכאילו אני גברית. ואני ממש לא. אני שוקלת לפרוש מהגיטרה רק בגלל שזה עושה אותי גברית והכל. אבל אז אני יעכז את המשפחה שלי ואני לא רוצה בכלל.

את מי שאת ורק את יכולה לעזור לעצמך

ולמצוא תשובות. את נשמעת מבולבלת, קצת לחוצה וחסרת סבלנות, מה שאופייני כל כך לגיל הצעיר שלך. ליבי איתך. בגיל 16 אפשר עשות כל כך הרבה שטויות ... שטויות הרבה יותר גדולות מלהפסיק ללמוד על גיטרה. מי אמר שגיטרה זה גברי ... מה השטויות האלה. תני לעצמך אוך רוח סבלנות..., את לא תאבדי אף אחד ... את לא צריכה לצאת מהארון עדין ... הרי את לא יודעת ... מצד אחד את חושבת על הבנות מצד שני התאהבת גם בבנים, אבל לא יצא לך להיות איתם. זאת אומרת שעכשיו את נמצאת עם מישהו חמוד אולי, נחמד אולי אבל את לא מאוהבת וזה מאוד מבלבל אותך וזה לא ממש טוב, וזה לא משנה אם את נמשכת לבנות או בנים. לדעתי לא צריך להיות עם מי שלא אוהבים, גם במחיר של בדידות... אבל זה חטא קטן שכולנו חוטאים בו וגם אני הייתי בסרט הזה ... ולפעמים זה טוב לעבור את זה כדי לדעת להמנע בהמשך מלעשות טעויות יותר גדולות כמו להתחתן עם מי שלא אוהבים ואני מכירה שניים כאלה, וזה עצוב. את צעירה כל כך, תנסי תטעמי ... קחי את הדברים בקלות, אל תלחצי משום דבר, העולם היום כל כך פתוח ומבין ... אני לא מאמינה שתאבדי את המשפחה שלך ... ואם הם שמרנים באוופן חריג ... אז תמיד יהיו אנשים אחרים שיוכלו לתמוך בך ... אני בטוחה שמנהלת הפורום תוכל להפנות אותך למס' מקומות שמתאימים לבני נוער. זה גיל מסוכן מתוקה, שלפעמים עושים הרבה שטויות מניסיון, אז תשמרי על עצמך ... ובכייאת למה להפסיק ללמוד גיטרה אם רת אוהבת ... כל כך מגניב ולא גברי ... מה השטויות האלה ...

רוני יקרה

הי רוני. נשמע שאתה קצת מבולבלת, ולא יודעת מה קורה. את מצפה מעצמך להמשך ולהתאהב בנים, אבל זה פשוט לא קורה.. וכאילו שזה בפני עצמו לא מבלבל מספיק - את מתחילה גם לחשוב על כל ההשפעות האחרות שיהיו לעניין הזה על החיים שלך... על התדמית, על הגיטרה, על המשפחה, על העתיד... יקרה, בתקופה מבלבלת כזו, עד שהכל בחיים ינחת במקומו, רציתי להציע לך כמה מקומות שיכולים לעזור לך. קודם כל יש את איגי, אגודת הנוער ההומולסבי בישראל, שם יש פורומים וקבוצות שתוכלי למצוא אנשים שנמצאים בערך באותו מקום כמוך... חוצמזה, רציתי לספר עלינו, על סה"ר. אנחנו מתנדבים פה באינטרנט ומציעים צ'אט אישי או פורוo, שם תוכלי לספר על כל מה שכואב ומבלבל, ואנחנו מבטיחים להקשיב ולהבין ולא לשפוט אפילו לשנייה. את מוזמנת בחום, מכל הלב. איתך, מתנדב סה"ר.

פה בשבילך / whendreamscometrue

היי, אני לא ממש יודעת מה לכתוב כדי שזה לא ייראה חשוד או מוזר. בכל מקרה, אני פה בשביל להציע אוזן קשבת,לתת כתף,להיות אוביקטיבית ואמיתית. אני מוצאת לאחרונה הרבה אנשים שפשוט רוצים לדבר עם מישהו שלא מכיר אותם או במסגרת טיפולית כלשהי. זהו. אם את מעוניינת,את מוזמנת לכתוב לכתובת המייל שלי או כאן. מה שמרגיש לך נכון. כמובן ששום חשיפה לא מוצרכת. whendreamscometrue@walla.com נתראה:) ההודעה הוצבה כהודעה ראשית והועברה ע"י הנהלת הפורום

בת שש-עשרה הייתי ו...

לדעתי את בעיקר הורמונלית. זה הגיל הזה שהכל קיצוני בו. הורמונים משתוללים בדם ומביאים אותך מצד אחד לצד שני בשניות בודדות. גיל של באלגנים, אמוציות, טירוף וגם דיכאונות וחוסר ביטחון עצמי אבל בעיקר - התבגרות! אני לא חושבת שאת צריכה כבר עכשיו להחליט מה את. זה עוד נורא מוקדם גם אם את לא ממש נהנית להתעלס (מילה של שאולי או שאול ) עם חבר שלך . הייתי אומרת, תנשמי. קחי אוויר ותוציאי . שתי כוס מים קרים ועוד אחת לדרך וקחי את היום לאט. נראה לי שאת בעיקר מתאהבת בלהיות מאוהבת וזאת בגלל הפרומונים במוח ולאו דווקא בגלל האישיות המעלפת של הסובבים אותך (בהם את חשה כאילו התאהבת). ועוד משהו קטן, אמנם משפחה זה חשוב אבל היא לא באה במקום. כלומר, אני לא ממליצה למנוע משהו מעצמך (מה שזה לא יהיה) בגלל דעותיהם של בני משפחתך, אבל זו רק דעתי. אגב, זו שזירה

1 למיליון

את מגניבה לגמרי, אהבתי את תגובתך. מראה גם על בגרות שלא אופיינית לגילך הצעיר ולתגובות הקודמות שלך הנועזות והקצת אימפולסיביות. יפה אהבתי, יש לך אישיות מגוונת ומעניינת. ולא אני לא מנסה להתחיל איתך, אמרתי לך כבר שאני לא בקטע של צעירות, סתם מפרגנת לך לגמרי, מותר?

מה אני?

בקשה אני צריכה עזרה דחוף. כל פעם שאני עם בנים אני בכלל לא נהנת מי זה ואני חושבת רק על בנות. לא היה לי בן אחד שלא קרה לי את זה. אף פעם לא הייתי ברגע אינטמי עם בת אז אני לא יודעת בוודעות. אבל קרה לי הרבה פעמים שהתאבתי בבנים שלא היו איתי. אני לא יודעת כבר. אני ממש מבולבלת ואני ממש מדוכאת מי זה. ממש אבל. אני לא רוצה לחיות את החיים שלי בשקר אבל אני גם לא רוצה שהתייחסו אלי שונה ובמיוחד מן ההורים. אני בת 16 דרך הגב. הדבר הזה אבל מטריד אותי רק שלוש שנים. אני מפחדת מהחיים אתן אפילו לא יודעות באיזה מצב אני. אני רוצה להרגיש משהו שאני עם חבר שלי ולא רק לעשות לו טובה. אמרתי לו את זה ואני מתחרטת. אווףף בבקשה מזה אומר עלי בנות. אני אשכרה רועדת עכשיו כי אני רוצה לאהוב בנים וזה שאני מתאהבת גם בבנות זה עושה אותי מבויישת וכאילו אני גברית. ואני ממש לא. אני שוקלת לפרוש מהגיטרה רק בגלל שזה עושה אותי גברית והכל. אבל אז אני יעכז את המשפחה שלי ואני לא רוצה בכלל.

חמודה בגילך את אמורה לכתוב ללא שגיאות רבות כל כך

1 למיליון

את מגניבה לגמרי, אהבתי את תגובתך. מראה גם על בגרות שלא אופיינית לגילך הצעיר ולתגובות הקודמות שלך הנועזות והקצת אימפולסיביות. יפה אהבתי, יש לך אישיות מגוונת ומעניינת. ולא אני לא מנסה להתחיל איתך, אמרתי לך כבר שאני לא בקטע של צעירות, סתם מפרגנת לך לגמרי, מותר?

נו בטח שמותר...

קדימה פרגני כאוות נפשך... את יכולה גם לנסות להתחיל איתי (עיניין שבשיגרה), אבל חבל על המאמץ שלך. האישיות שלי מגוונת ?! תלוי איזו מהן...

חמודה בגילך את אמורה לכתוב ללא שגיאות רבות כל כך

מה ? אתה לסבית?

אז אולי תסתום את הפה שלך ?!

למה רוע לב שימי , למה?

נו בטח שמותר...

קדימה פרגני כאוות נפשך... את יכולה גם לנסות להתחיל איתי (עיניין שבשיגרה), אבל חבל על המאמץ שלך. האישיות שלי מגוונת ?! תלוי איזו מהן...

גם אם תתחילי איתי את לא יצא לך ממני שום דבר

זה עניין עקרוני אצלי, לא צעירות !!! גם אני הייתי פעם צעירה, מבולבלת ונפגעתי קשה מאהבה נכזבת ולא משנה עם זה קורה עם גבר או אשה, אלו אותם רגשות. בגיל צעיר יש רגשות חזקים ונוטים יותר לעשות שטויות כשנפגעים וסובלים מאהבה נכזבת, אני לא מוכנה שיהיה לי חלק בעניין. נכון שהעולם שייך לצעירים ... צעירות אבל בשבילי גיל 35 ומעלה זה סבבה לגמרי ואני מרגישה בגילי המופלג 38 צעירה, סקסית ולוהטת. מגיל 16 עד גיל 21 הרגשתי על הפנים לא רוצה לחזור לתקופה ההיא.

האמת אין לי מה להגיב אבל הייתי חייבת

מיליונרית , גם פראנץ' וגם שזירה חחחחחחחחחחחחח השירשור הזה הרס אותי מצחוק

הופה הופה..תראו תראו..

מי זאת שהתעוררה משנת היופי שלה. שים לה תות. לא טוב התות. תוציא תוציא ת'תות. חיה בשביל להצחיק אותך

גם אם תתחילי איתי את לא יצא לך ממני שום דבר

זה עניין עקרוני אצלי, לא צעירות !!! גם אני הייתי פעם צעירה, מבולבלת ונפגעתי קשה מאהבה נכזבת ולא משנה עם זה קורה עם גבר או אשה, אלו אותם רגשות. בגיל צעיר יש רגשות חזקים ונוטים יותר לעשות שטויות כשנפגעים וסובלים מאהבה נכזבת, אני לא מוכנה שיהיה לי חלק בעניין. נכון שהעולם שייך לצעירים ... צעירות אבל בשבילי גיל 35 ומעלה זה סבבה לגמרי ואני מרגישה בגילי המופלג 38 צעירה, סקסית ולוהטת. מגיל 16 עד גיל 21 הרגשתי על הפנים לא רוצה לחזור לתקופה ההיא.

יאללה... יאללה..

על מי את עובדת , אני יודע שאת מתה עלי.. אם אני לא ידע מי ידע, יאללה פנק אותה.. (למה אין אייקון של אשתנור)

הופה הופה..תראו תראו..

מי זאת שהתעוררה משנת היופי שלה. שים לה תות. לא טוב התות. תוציא תוציא ת'תות. חיה בשביל להצחיק אותך

חבוד אז מה ניש ?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר