כמה אהבה...!!

כמה אהבה...!!

לא משנה כמה טיוטות שאכתוב לה, לא חשוב בכמה מילים אשתמש- לעולם, אבל לעולם, אני לא יצליח להסביר לה כמה שאני אוהבת אותה. כמה שהיא חשובה לי. ואולי רק אחרי שאני ימות היא תבין שאת החיים שלי הקרבתי בשבילה. אני אוהבת אותה אחרי המילים. אוהבת אותה בכל החושים. באופן מטורף. אוהבת כל איבר שבה, כל תזוזת שפתיים, כל נענוע גוף. כל מילה שהיא אומרת, כל מבט... אני אוהבת אותה הכי שבעולם והיא בחיים לא תדע. היא דתיה.

מה הקשר לדתיה לא הבנתי

אולי גם היא אוהבת נשים יש מלא דתיות לסביות זרמי איתה תנסי מה כבר יכול להיות?

גם הדתיות

לא עשויות מפלסטיק וגם להן יש רגשות. יש הרבה דתיות לסביות (ואפילו יש את ארגון בת-קול ללסביות דתיות), כך שאל תמנעי מעצמך אהבה רק בגלל שהיא דתיה. ובכלל, אולי גם היא אוהבת אותך וחוששת לדבר איתך על הנושא? חשבת על זה?

יש מלא לסביות דתיות

את לא חייבת לספר לה שאת מאוהבת בה את יכולה לספר לה שאת אוהבת נשים לראות את התגובה שלה ואחרי זה לספר לה מה שאת מרגשיה אליה

גם אני דתיה..

וזה קשה כי זה נוגד את הדת

מה הקשר לדתיה לא הבנתי

אולי גם היא אוהבת נשים יש מלא דתיות לסביות זרמי איתה תנסי מה כבר יכול להיות?

אני אגיד לכן מה עלול לקרות...

שהיא תתרחק ממני. וזה יקרה בוודאות אם אגיד לה! ואני אוהבת אותה יותר מידי כדי להיות מוכנה לזה.... אין לי מושג מה אני יעשה בלעדייה אחרי כמה שנים שהיינו צמודות. בשום אופן אני לא מוכנה לקחת את הסיכון הזה. וזה בדיוק כל התיסכול!!! למרות שלא נראה לי שמישהי פה תבין... תנסו לחשוב איזה הרגשה זו שאת הסוד הכי גדול של החיים שלכן, אתן מסתירות מהאדם שאתן הכי אוהבות. ועכשיו תנסו לדמיין שאתן כבר כמעט לא מסוגלות יותר ומגלות לו את הסוד והוא מתרחק. ויותר לא יחזור לעולם.

גם הדתיות

לא עשויות מפלסטיק וגם להן יש רגשות. יש הרבה דתיות לסביות (ואפילו יש את ארגון בת-קול ללסביות דתיות), כך שאל תמנעי מעצמך אהבה רק בגלל שהיא דתיה. ובכלל, אולי גם היא אוהבת אותך וחוששת לדבר איתך על הנושא? חשבת על זה?

לנו יש ארטישוק

במקום לב??? ההכללות האלה מיותרות ואהבה חוצה יבשות וגם ימיייים שנה טובה

צבעונית!!

את לא יכולה מבחינה חוקית להגיב בשירשור הזה ולא להגיב בהוא שכולן צצו! (או כמו שאמרה המיליונרית, שירשור הסיאנס...)

כמה אהבה...!!

לא משנה כמה טיוטות שאכתוב לה, לא חשוב בכמה מילים אשתמש- לעולם, אבל לעולם, אני לא יצליח להסביר לה כמה שאני אוהבת אותה. כמה שהיא חשובה לי. ואולי רק אחרי שאני ימות היא תבין שאת החיים שלי הקרבתי בשבילה. אני אוהבת אותה אחרי המילים. אוהבת אותה בכל החושים. באופן מטורף. אוהבת כל איבר שבה, כל תזוזת שפתיים, כל נענוע גוף. כל מילה שהיא אומרת, כל מבט... אני אוהבת אותה הכי שבעולם והיא בחיים לא תדע. היא דתיה.

צהלולים

זה קורה גם לי: 4 שנים באהבה לאישה וזה פשוט עושה לי טוב לאהוב אותה, זה מעלה חיוך רחב ומרחיב את הלב , היא לא תדע , יש לה זוגיות עם אישה וטוב לה מאוד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר