לפחות חלקן מתעוררות

אני אותה הגברת בשינוי האדרת

איכותית, החייאת כאן ת'עניינים ונעלמת??....

לחכות לך 361 יום עכשיו? יאא..... ושוקטה, בכול זאת, היא הראשונה בשירשור

חגית ..

אני כבר הזמנתי אותך לחזור ולעשות איתי בלאגנים

אז ככה...

קראת לי אז באתי מה נהיה?

תראו תראו מי פה !

זהו! אני את שלי עשיתי

איכותית, החייאת כאן ת'עניינים ונעלמת??....

לחכות לך 361 יום עכשיו? יאא..... ושוקטה, בכול זאת, היא הראשונה בשירשור

שלום שלום גם לך

את אחראית על הסיאנס המטורף שהולך פה?

get a room...

אז ככה...

קראת לי אז באתי מה נהיה?

נשואלסססססס

אני מבינה שכולכן חזרתן לכאן לכפר על החטאים של כל השנה? איזה מזל שכיפור בפתח... ושמתן לב שאן נשארה כאן כ-ל הזמן הזה?

את אחראית על הסיאנס המטורף שהולך פה?

get a room...

תכלס

מעלים כאן רוחות מהאוב. אבל בכיף ואיפה LOL כשצריך אותה?

מליונריתתתת111!!11!!!!

מחלקה סגורה או לא... אבל יאללה בלאגן! ונראה לי שזה הזמן לכינוס השנתי שלנו, לא??? או שנחכה לאחרי החגים?

זה לא זה

בלי RD תוחזר RD לאלתר! יהודיה לא מתרגשת מיהודיה _____ אני מרגישה ממש כמו מרקו שמחפש את אימו

אז ככה...

קראת לי אז באתי מה נהיה?

גברת...

איפה את? לא רואים , לא שומעים, לא מריחים.. מתי איזה קפטינו מקיאטו גראנדה גראנדה נטול חלב רזה וכף קצף ?

תכלס

מעלים כאן רוחות מהאוב. אבל בכיף ואיפה LOL כשצריך אותה?

תכל'ס?

אמרת תכל'ס. תכל'ס הפורום הזה היה מאגניב פעם, וחשבתי שחזר קצת אז באתי לבדוק נשיקות

נשואלסססססס

אני מבינה שכולכן חזרתן לכאן לכפר על החטאים של כל השנה? איזה מזל שכיפור בפתח... ושמתן לב שאן נשארה כאן כ-ל הזמן הזה?

איך אפשר להיות נשואה ולסבית?

תכל'ס?

אמרת תכל'ס. תכל'ס הפורום הזה היה מאגניב פעם, וחשבתי שחזר קצת אז באתי לבדוק נשיקות

שנים

אז ככה...

קראת לי אז באתי מה נהיה?

תסלחו לי!!!

אני לא מבינה מפתאום כולכן התעוררתן ככה! החלטתן לעשות לי חיים קשים? זה אומר שאני צריכה להיות כאן כמעט כל הזמן כשהפורום מתעורר, יו קנואו... התרגלתי לנמנום, לשקט כאן ועכשיו אתן באות ומחרבשות לי ת'שינה??? סתאאאם. איזה כיףףף לראות אתכן שוב! תמשיכו!!!! אן, לא תנום ולא תישן שומרת הפורום...

שנים

וואו

אפילו את פה!

ואוו

כמעט כולן התפקדו. חסרות "שרון" "מילקי" וכל השאר שאת ניקיהן שכחתי. (בגילי המופלג, מותר לי )איתכן הסליחה. בוקר טוב ישראל מי יתן ולא נדע עוד צער ואובדן כל כך כואב
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר