היבקות נשים

היבקות נשים

שלום לכולכן! אני מחפש בחורה שתיאבק עם אשתי. מדובר רק על היאבקות (של ממש, עד הכנעה, אולי בכמה "סיבובים - את הכללים המדוייקים צריך לסכם אך לבטח זה יהיה בלי מכות כדי שלא יישארו סימנים ופציעות - זה בשום פנים ואופן לא מכות ולא קרב ללא חוקים), בלי מין, בלי מגע גברי ובבגדים (אומנם סקסיים). עדיף לנו שתהיה בחורה ללא רקע בתחום כי אשתי אף פעם לא למדה היאבקות וגם לא שום אומנות לחימה אחרת וחוץ מזה היא בחורה לא גדולה. ההצעה מופנית לבנות מכל חלקי הארץ חוץ מאילת. תודה!

תגיד לי זאת המשאלה שלך או שלה????

אני רוצה

שאלה

עובר עלי משהו לאחרונה שקצת מוזר לי,אשמח לקבל תגובות,, אז הסיפור שלי ככה,לפני חודשיים התחילה איתי מישהי שעובדת איתי במקום העבודה שלי,חודשיים היא רודפת אחריי והיא בכלל לא בקטע,היא סטרייטית לחלוטין,אבל התוודתה בפניי שהיא נמשכת אלי ושבחיים לא רצתה גבר כמו שהיא רוצה אותי,בסוף נכנעתי לה כי היא הורסת ומושכת בטירוף,הייתי אצלה בבית לפני שבוע ועשינו סקס מטורף שעד עכשיו השאיר לי טעם של עוד,ואחרי זה דיברה כמה שהיה לה טוב והיא רוצה אותי עוד ועוד,, אבל אחרי זה פתאום התרחקה והתגובה שלה היתה,,"שהיא צריכה קצת זמן עם עצמה" תוכלו להסביר לי ביוק מה זה אומר? פרחים רמת אביב משלוח פרחים

אשתך עוד בענין?

צור קשר  ונתאם wrestlingcouple@walla.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר