מתלבטת

מתלבטת

היי בנות, לאחרונה אני מוצאת את עצמי מפנטזת על בנות ולא יודעת מה לעשות. מחפשת בנות שעברו תהליך דומה.אגב אני בת 23 ממרכז הארץ.

דניאל

זה אולי חדש ולא מוכר לך, אבל זה לא משהו שכדי להילחם בו. זה צד חדש בך, ולכי אחרי הלב שלך, בין אם הוא אומר לך להיות עם גבר ובין אם אישה. שיהיה בהצלחה!

היי דניאל

אני בדיוק במצבך.. גם לי הכל נראה חדש ולא מוכר ואינני יודעת מה לעשות.. אם להדחיק או לנסות אפשר מייל?

http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker

http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר