מעניין?!

מעניין?!

ואם אני יורד לבחורה ... וגם מנשק ומלקק אותה כמו בחורה וגורם לה לגמור כמו לסבית .. אז איך אני עדיין גבר? בגלל הבונוס של הסוף שיש לי זין במקום איזה סטיק שעששוי מפלסטיק?אני עדיין אישה לדעתי

אתה לא, בגלל הסיומת המצ'ואיסטית שלך, סורי, אבל אתה עדיין גבר

לחשוב שאולי אתה בחורה

מה זה שווה שאישה שוכבת במיטה ועוצמת עיניים וחושבת שאתה אולי זה בחורה? אז זה רמאות. אם כבר מישהי נמשכת לנשים, אז מוטב שהיא תעשה זאת עם בחורה. אבל לעצם העניין, אין כמו אהבה בין גבר לאישה. אין כמו רומנטיקה בין גבר לאישה. מצטערת שאני אולי קובעת בפסקנות, אבל העולם נברא - גבר ואישה. ואם יש פנטזיה, לממש קשר עם נשים זה מותר.

לנה בונבוניירה...................................את

לא יכולה לכפות דעתך על אנשים אחרים! את חושבת שגבר ואישה זו אידילייה - שיהיה לך לבריאות! לא כל אחד חושב ככה, תכבדי את האחר! ביי, דבורה

אני לא רק בונבוניירה אני כל המפעל

איני כופה את דעתי על אף אחד. אני רק אומרת את דעתי.. שלא תביני לא נכון, אני מתה על נשים, מחבבת נשים , אוהבת להיות בחברת נשים. וחושבת שאין כמו נשים. אנחנו המין החזק לשמו. אבל תחשבי על תמונה רומנטית? תחשבי על ריקוד זוגי, את תמיד רואה בדימיון גבר ואישה. זה עושה לי את כל ההבדל. וגם בדבריי הקודמים ציינתי שלממש פנטזיה מינית עם נשים זה לא פסול, ואפילו אני "השמרנית" הייתי רוצה לנסות.

אז תנסי. אגב, אם יצא לך לראות זוג נשים רוקד, תגידי מה דעתך

תשובה למאמי 98

ראיתי בחיי הרבה. זוג נשים רוקד זה די נחמד אבל אין לזה את אפקט הרומנטיות. מה לעשות, אני רומנטית בנשמתי מאמינה בדברים הפשוטים והיפים של החיים. הייתי רוצה לחיות כמו פעם כשאהבה היתה אהבה, וזאת אומרת אהבת אמת. לצערי, קשה למצוא דבר כזה. אני עוד בתקווה....

אין בזה אפקט רומנטי?

תלוי מה האווירה. במועדון זה לא יהיה רומנטי כמו בבית עם נרות וג'ורג בנסון ברקע. את זה אולי לא ראית...

יש בזה אפקט רומנטי למי שמתאהבת בנשים

את כנראה לא, אבל את שוב מכלילה. תגידי, לדעתך, אבל את כופה את דעתך על הכלל.

אין בזה אפקט רומנטי?

תלוי מה האווירה. במועדון זה לא יהיה רומנטי כמו בבית עם נרות וג'ורג בנסון ברקע. את זה אולי לא ראית...

גורג בנסון ?!!!

איזו מגניבה את !!

אז תנסי. אגב, אם יצא לך לראות זוג נשים רוקד, תגידי מה דעתך

איזה רומנטי זה זוג נשים רוקד

תשובה למאמי 98

ראיתי בחיי הרבה. זוג נשים רוקד זה די נחמד אבל אין לזה את אפקט הרומנטיות. מה לעשות, אני רומנטית בנשמתי מאמינה בדברים הפשוטים והיפים של החיים. הייתי רוצה לחיות כמו פעם כשאהבה היתה אהבה, וזאת אומרת אהבת אמת. לצערי, קשה למצוא דבר כזה. אני עוד בתקווה....

כנראה שאת לא מוצאת את הרומנטיקה שאת כל כך רוצה בגלל

שהיא קיימת רק בין נשים לנשים.. גברים לא באמת יודעים מה זו רומנטיקה .. זה סתם בסרטים :)

לחשוב שאולי אתה בחורה

מה זה שווה שאישה שוכבת במיטה ועוצמת עיניים וחושבת שאתה אולי זה בחורה? אז זה רמאות. אם כבר מישהי נמשכת לנשים, אז מוטב שהיא תעשה זאת עם בחורה. אבל לעצם העניין, אין כמו אהבה בין גבר לאישה. אין כמו רומנטיקה בין גבר לאישה. מצטערת שאני אולי קובעת בפסקנות, אבל העולם נברא - גבר ואישה. ואם יש פנטזיה, לממש קשר עם נשים זה מותר.

סליחה שנכנסתי באמצע

העולם נברא על זוגיות של גבר ואישה, מעבר לכך כל דבר שונה הינו חריג החברה צריכה לקבל חריגות,מחוסר ברירה וגם טיפת זרע כדי שאותם חריגות תתעברנה דרך אגב החברה גם מקבל חולי נפש כחלק מחברה לו ביתי היית באה אלי ואומרת לי כי הינה לסבית, היית מסיימת את דרכה כביתי.

מעונינת

להכיר מישהי נחמדה, כבר נימאס לי לחפש ולהתאכזב אני ממש זקוקה לאהבה של אישה בחורה, אז אם מישהי רוצה להכיר אותי שתכתוב לי למייל שלי mooy5@walla.com

כנראה שאת לא מוצאת את הרומנטיקה שאת כל כך רוצה בגלל

שהיא קיימת רק בין נשים לנשים.. גברים לא באמת יודעים מה זו רומנטיקה .. זה סתם בסרטים :)

קצת לא ברור לי

למה הצורך הזה להתחזות לאחרת. פעם את מיטל בן, פעם אהבה 22 ופעם את אורלי. בשביל מה זה טוב?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר