שלום...

שלום...

היי .. אני בת 15 ויש לי חברה בת 22 . בטח אתן שואלות את עצמכן מה ילדה בת 15 עושה פה? אז ככה .. סתם הרגשתי צורך לשתף אתכן. כי אני חושבת שתבינו. תמיד נמשכתי לבנות אבל אף פעם לא חשבתי שאני באמת אהייה לס'. אני נמשכת גם לבנים אבל מסתבר שהבנים שאני נמשכת אליהם הם הומואים. ואני נמשכת הרבה יותר לבנות. אף פעם לא הייתה לי חברה או נסיון עם מישהי . ולפני קצת יותר משלושה שבועות בערך הכרתי את הבתזוג שלי היום. היינו בקשר כמה זמן והחלטנו לנסות,כי הבנו שבאמת קורה כאן משהו . היא רחוקה ממני מאוד ,מרחק של 4 שעות נסיעה. לי אין אפשרות להגיע אלייה אבל היא באה אליי בסופי שבוע. הקשר שלנו ממש טוב והכל . היא הראשונה שלי,החברה הראשונה שלי,הנשיקה הראשונה שלי עם בחורה.. הכל . טוב לי איתה. אבל ממש מוזר לי ... מוזר לי כי אף פעם לא הייתה לי חברה. ועוד יותר מוזר לי כי היא גדולה ממני בהפרש של 7 שנים. לא מפריע לנו ההפרשי גילאים,מבחינתנו הגיל זה רק מספר. טוב לנו יחד אז למה לא. אבל זה לא ממש מתעכל לי שאני עם מישהי בת 22 . לאט לאט עם הזמן אני מעכלת את זה אבל זה עדיין מוזר לי .. אני לא יודעת מה לעשות. אני ממש פוחדת להפגע כי היא הראשונה שלי בהכל. היא בחורה מדהימה אני לא חושבת שהיא איתי במטרה לפגוע בי. היא בעצמה אומרת שזה מוזר גם לה שהיא התאהבה בילדה בת 15. והיא גם מבינה אותי לכל הקשור למניות. ז"א , היא אומרת לי תמיד שאנחנו נעשה רק מה שאני ארצה,מתי שארצה. גם אם זה יהיה עוד שנה וחצי או יותר.. היא לא ממהרת מהבחינה הזו. אני מרגישה שאני ממש אוהבת אותה ובאמת שזה רק מתגבר הרגש הזה . אף פעם לא הרגשתי ככה. אבל הרבה פעמים,למרות הכל,עולה לי המחשבה הזו של למה בעצם היא איתי? הרי אני קטנה ממנה ב-7 שנים. קצת מוזר לי. אני בוטחת בה לגמריי אבל עדיין עולה לי המחשבה הזו והפחד הזה שאני אפגע.

מבחינה חוקית -

אסור לה להיות איתך בקשר רומנטי. נקודה. גם אני לא מבינה מה היא עושה איתך, והייתי שואלת אותה בכנות. כמובן שלא מספיק לשמוע את דעתה אלא ללכת עם העובדה שאת מרגישה שמשהו בקשר הזה לא נכון. לילה טוב, אן.

אולי שכחת משהו בדרך?

לידיעתך יש גם לגברים וגם לנשים תקופת מעבר בסביבות גיל 13 14 15 16 שבהם בעקבות פעילות הורמונלית נורמאלית יכול להיות משבר זהות ועלולה להיווצר משיכה לצד השני ואם לא מתיעצים אם מישהו כמו סקסולוג או מישהו אחר שמבין עלולים למצוא את עצמך במקום שלא התכוונת ללכת אליו מלכתחילה וזה עלול להיות גם מה שקורה לך. אני חושב שאדם שהחליט להצטרף לקהילת ההומו סקסואליים והלסביות צריך להיות מינימום אדם בוגר מעבר לגיל 18 לפחות וסיבותיו מגוונות אולם למה אני אומר 18 לפחות מפני שבזמן הפעילות ההורמונאלית של גיל ההתבגרות יש המון מצבי רוח אשר נגרמים בעטייה של הפעילות של הגוף העובר מילדות לבגרות ויש חוסר איזון אשר גורם לעצבנות לפצעי בגרות למחשבות אובדניות לרגישות גבוהה מהרגיל וכן למשיכה למין שלך וכל זה קורה בזמן אשר בו אסור לקחת החלטות מהסוג שאת לקחת אלא צריך לתת לגוף לעבור את המשבר ולחזור לעצמו מה שאת לא עשית. אני ממליץ לך לנסות ולהתגבר בעזרת סקסולוג או מישהו מיקצועי על הנטיה הזו ולתת לזמן לעשות את שלו לאחר הגיל אשר בו סביר להניח שהגוף נרגע מהשיגעון ההורמונאלי כי הרי תמיד תוכלי לעשות זאת בעתיד וזו כמובן זכותך אז ככה שאת לא מפסידה כלום אם תחכי ותנסי בינתיים למצות את המיטב מהיחסים בינו לבינה אין לי כלום נגד הומואים או לסביות אולם אני חושב שזו נטיית לב בדרך כלל או אולי חוסר איזון הורמונאלי אצל אחדים או אכזבה מיחסים בין גבר ואישה או סיבות נוספות אין סופיות ומי שבוחר בדרך זו חייב לדעתי להיות בוגר מספיק ואובייקטיבי מספיק לדעת את משמעותה של החלטה כזו בגלל סיבות רבות כמו דעתה של החברה כמו אי אפשרות ללדת ילדים לתוך מערכת שיש לילד איזון טיבעי של צד גברי וצד נשי אשר מקובל בחברה כאשר כל אחד תורם את חלקו באיזון זה ועוד צדדים שראוי שיבדקו בכובד ראש אני מקווה שבאמת תקחי את דבריי לתשומת ליבך ואני פונה אלייך כאילו היית ביתי ופתחת לפני את הנושא לשיחה ולקבלת עצה בהצלחה............
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר