האמא של השאלות

האמא של השאלות

אם אומרים לכן שאפשר לעבור ניתוח שיהפוך אתכן לסטרייטיות הייתן רוצות לעבור אותו? דרך אגב זה לא מדע בדיוני..

לא יודעת איך הגעתי לפה

אבל נתקלתי בשאלה ואענה אני סטרייטית והייתי עושה ניתוח שיהפוך אותי ללסבית חד משמעית שלא תבינו אותי לא נכון-אין לי נסיון כמעט בכלל עם גברים חוץ מהתאהבויות מרחוק אני פשוט לא אוהבת את החיבור הזה שיוצר מאזן כוחות לא שויוני זה ממש מדכא אותי (אני נשבעת שאני רצינית) הייתי נותנת הרבה בשביל לשנות צד... זה לא כזה תענוג להיות סטריטית

מגיע לך כפיים...

ברצינות...

האמא של השאלות

אם אומרים לכן שאפשר לעבור ניתוח שיהפוך אתכן לסטרייטיות הייתן רוצות לעבור אותו? דרך אגב זה לא מדע בדיוני..

לא

זה בהחלט היה מקל על החיים שלי מעצם היותי נשואה אבל בשום אופן לא הייתי רוצה לעבור ניתוח כזה.

יותר המומה מהמומה

דניאל "את שלי" אני לא מכירה, אבל זה נחמד שכל הודעה שלא נראית לך מסיבה כך או אחרת אבל בוחרת לקטלג, אני שלא כמוך, בחרתי לשאול באמת את חגית שאלה אמיתית, אבל כנראה שהדיון האמיתי הוא לא לרמתך. אין בהודעה זו שום יחס של חיבה או זלזול כלפיך חלילה או אהדה לדבריה של "את שלי". אחכה בשמחה לשמוע מחר מחגית "השומרת שבת". ולפי מה שהבנתי אינך בת זוגתה של חגית, מדוע את מדברת בשמה ??? מאמינה באהבה אהבה ועוד אהבה

גבירתי "ההמומה", תראי, אני מה זה מצטערת

אם טעיתי בזיהוי... ואם היית מכירה אותי, אם היית קוראת פה חלק מההודעות וההתנסחויות שלי כאן בפורום, לפני שא-ת היית מנסה לקטלג אותי ולכתוב לי - "אבל זה נחמד שכל הודעה שלא נראית לך מסיבה כך או אחרת אבל בוחרת לקטלג" ואין לי בעיה עם מישהי שחושבת אחרת או חיה אחרת ממני, להיפך, לך, למושית ולשלי יש בעיה עם איך שאחרות כאן חיות ותוקפות את דרך החיים שלהן, הבחירות שלהן, ומטילות ספק באמת שלהן, כי לכן יש בעיה עם זה.... אני לא חיה כמוהן ולי דרך החיים הזאת לא הייתה מתאימה, אבל אני לא אעיז בחיים לדבר למישהו כמו שאת ושלי דיברתן פה אל הבנות... אז כאילו..... הלו?????? ובזה את גם מזכירה לי את את-שלי, כי גם היא מאשימה אחרות בדיוק אבל בדיוק במה שהיא עושה, כך שאם אתן באמת לא מכירות..... אתן מאוד מאוד מאוד דומות. ומי שכותבת משפט כגון - "לגבר לא משנה באיזה חור לגמור" אז שוב אני אומר שאת מאוד מאוד מאוד דומה לשלי... ולאנשים שבאמת חושבים דברים שכאלה וגם כותבים אותם, אני מנסה או לעזור, או לעבור. ויש לי הרגשה שאת יודעת על מה אני מדברת...... נשיקות

עירד ממי

מה את מתרגשת נשמה?? הרי שקוף שזאת אחותה התאומה חחחחחחח

מושמוש

תודה על העידוד מתוקה. אני מניחה שהפורום הזה הוא יותר בקטע של פירגון ועידוד, יותר הומני . ואני חשבתי שהולכים פה קרבות , רוחות , סערות , שהבנות פה נועזות ומלאות בניצוצות .....לא שאני מתנצלת או משהו אבל כולן ככה התאגדו נגדי ...מלבדך, שזה נחמד. ולגבי טראומה...לא עברתי טראומה שיסתכלו במילון מה זה טראומה . זה לא מה שאני עברתי . אני פשוט התאהבתי באופן נואש במישהי תפוסה פעם( וגם סטרייטית ) וזה לא הסתדר ובכל כוחי ניסיתי להפנים פה לפנויות שלא יכנסו לקשר עם תפוסות כי זה מתכון לאהבה נכזבת אך הבנתי שזה חסר תועלת. כל אחת מאיתנו תעשה טעות זאת או אחרת.כן כמעט נכנסתי לדיכאון אבל זה עבר כמו שכל דבר עובר. אני לא יודעת במה אני נלחמת בדיוק ולמען מי... אולי מפני שאכפת לי מנשים יותר מגברים זאת כי שנשים פגיעות יותר מגברים בכל האספקטים ונחותות יותר מהם . אף אחת פה לא מכירה אותי ואני לא אעשה מאמץ כדי שתכיר אותי. מי שחושבת שיש לי טראומה אלוהים יודע ממה שיהיה ומי שחושבת שאני זולה ומוזלת שיהיה גם כן, עכשיו שאן אמורה למחוק אותי(וטוב שכך) לא אכפת לי מה לכתוב ולא אכפת לי מה ישחבו עליי או על בעלים של כל אחת פה. ומי שכועסת עליי זה רק מפני שאני דוברת אמת ואני אמיתית ולא הולכת בעקיפין ולא רומזת אלה אומרת ישר מה שיש . זאת אני וכך יהיה תמידדדד. יש לי אהבה גדולה יותר מכל מה שיכולתי לבקש אני מבורכת מהבחינה הזאת.מאחלת לך אותו דבר. נשיקות מושמוש.

שלי היקרה, תרשי לי לצטט אותך?

אולי כדאי שאני אפסיק לומר דברים, ורק אפנה אותך בחזרה אל עצמך בכל פעם.... "אני לא יודעת במה אני נלחמת בדיוק ולמען מי... אולי מפני שאכפת לי מנשים יותר מגברים זאת כי שנשים פגיעות יותר מגברים בכל האספקטים ונחותות יותר מהם" שימי לב לשלוש המילים האחרונות שכתבת... והפעם את לא יכולה להאשים אותי שניתחתי אותך, לא הסקתי מסקנות, לא דמיינתי עובדות, רק הצבתי לך ראי... ואני מרשה לעצמי לעשות זאת שוב ושוב, כי אם לא היה לך פה משהו למצוא, משהו שרק את יכולה לדעת מה הוא... לא היית ממשיכה לחפש כאן... נשיקות יקירתי אוהבת עירד

גבירתי "ההמומה", תראי, אני מה זה מצטערת

אם טעיתי בזיהוי... ואם היית מכירה אותי, אם היית קוראת פה חלק מההודעות וההתנסחויות שלי כאן בפורום, לפני שא-ת היית מנסה לקטלג אותי ולכתוב לי - "אבל זה נחמד שכל הודעה שלא נראית לך מסיבה כך או אחרת אבל בוחרת לקטלג" ואין לי בעיה עם מישהי שחושבת אחרת או חיה אחרת ממני, להיפך, לך, למושית ולשלי יש בעיה עם איך שאחרות כאן חיות ותוקפות את דרך החיים שלהן, הבחירות שלהן, ומטילות ספק באמת שלהן, כי לכן יש בעיה עם זה.... אני לא חיה כמוהן ולי דרך החיים הזאת לא הייתה מתאימה, אבל אני לא אעיז בחיים לדבר למישהו כמו שאת ושלי דיברתן פה אל הבנות... אז כאילו..... הלו?????? ובזה את גם מזכירה לי את את-שלי, כי גם היא מאשימה אחרות בדיוק אבל בדיוק במה שהיא עושה, כך שאם אתן באמת לא מכירות..... אתן מאוד מאוד מאוד דומות. ומי שכותבת משפט כגון - "לגבר לא משנה באיזה חור לגמור" אז שוב אני אומר שאת מאוד מאוד מאוד דומה לשלי... ולאנשים שבאמת חושבים דברים שכאלה וגם כותבים אותם, אני מנסה או לעזור, או לעבור. ויש לי הרגשה שאת יודעת על מה אני מדברת...... נשיקות

דווקא חיכיתי וחכיתי לתשובתך המתחסדת

"ואם טעיתי בזיהוי" וטעית... אז תצטערי. תראי אני מאוד מעריכה את הכותבות כאן, אני קוראת כאן תקופה ארוכה, וחלילה לא מזלזלת בהתמודדות הלא פשוטה שלהן. נכון לא חויתי נישואין כדי לבוא ולומר את מה שאני אומרת, אבל ראיתי זאת בקרוב... הכי קרוב. אני לא מטילה ספק בקושי, אבל קשה לי עם גישה של "אוהבת אותה ונשארת איתו" ואני לא פוסלת את הדרך הזאת או אומרת שהיא לא לגיטימית, אבל צר לי, היא מאוד,אבל מאוד חולנית. מי פה דיבר אל הבנות איך קיטלגת אותי לתוך דבריה של "את שלי" ??? ולמה בגלל ששאלתי את חגית שאלה לגיטימית??? את רוצה שאני אבין לא??? ואני לא מאשימה, אין בדברי צל של אשמה. אולי לך או לכל אחת אחרת שבאותה סירה נוח לראות את זה כך. אל תנסי לעזור לי, ולא לאף אחת, תתרכזי בשיחות הטלפון שלך ואולי תנסי לעזור בכיוונים נכונים.

איזה חמודה את...

אני לא מתחסדת וגם לא חסודה, ולגבי השורה הראשונה שלך, אז כנראה שאת לא יודעת לקרוא בין השורות... מה גם שזה גם כתוב על גבי השורות, נו טוב נעזוב את זה לבינתיים.. אז אני אמשיך באותה הנימה, תרשי לי לצטט אותך?...... "ואני לא פוסלת את הדרך הזאת או אומרת שהיא לא לגיטימית, אבל צר לי, היא מאוד,אבל מאוד חולנית." את לא פוסלת או אומרת שהיא לא לגיטימית, אבל צר לך היא מאוד אבל מאוד חולנית.................................................. ??????????????????????????????????????????????????????????????? ואני אמשיך... "מי פה דיבר אל הבנות...." (כביכול פנית רק אל חגית..) אבל יש פה הרבה בנות פה בפורום שהן נשואות, כך שאם את תוקפת אחת את תוקפת את כולן.... כי לא תקפת מישהי ספציפית שאת מכירה, אלא את הרעיון של להיות נשואה וגם להיות.... אז כן דיברת אל כל הפורום, ואת כרגיל לא שמה לב לעצמך. "ואני לא מאשימה, אין בדברי צל של אשמה" יקירתי, יש "האשמה" , ויש "אשמה" איך הצלחת לבלבל בין השתיים..... זה רק את יודעת.... ואני לא באותה "סירה" יחד עם הבנות הנשואות, אפ כבר להיפך אני הייתי בצד של המאהבת, ונפגעתי עד שכמעט השתגעתי, ואני לא מדברת מטאפורית אלא מילולית. ואני לא הייתי יכולה לחיות ככה ואני גם לא רוצה לחיות ככה, אבל בניגוד אלייך, אין לי בעייה עם מישהי שהיא שונה ממני ויש לה דרך אחרת ממני לחיות. אם כולנו היינו אודו הדבר, העולם היה מאוד מאוד משעמם את לא חושבת? הסירה שאנחנו כן נמצאות בה ביחד ואת לא, זה כבוד הדדי, הבנה, קבלה, ובעיקר אהבה. והסירה הזאת זה הפורום... ואת עולה לסירה ויורדת מהסירה ועולה לסירה ויורדת מהסירה.... וגם משפריצה עלינו הרבה שפריצים בכל פעם כשאת עולה ויורדת.... אז אולי תחליטי? ואם נוח לך בים שם לבד לשחות, תיהני... מתישהו את תתעייפי. וכשזה יקרה. אנחנו נחכה לך כאן על הסירה, רק אם תרצי.... רק אם תביני שפה בסירה - יש מקום לכולן! וגם לך, אם רק תלמדי איך לא לפגוע בעצמך ובאחרים. עירד

ואת לא מתעייפת

כן פניתי בשאלה לחגית, אני לא רואה את הפסול כאן, אולי חגית בעצמה תענה ולא את... ונוסף לכך... מזל טוב! זהו זה רישמי? את וחגית התאחדתן לגוף אחד? מי את שתעני במקומה, כשהשאלה מופנת אליה? וכן יש בפורום הזה הרבה נשים נשואות, נכון! עובדה... זה שהן מגדירות עצמן לסביות משעשע אותי עד מוות, לסבית היא לא אישה שמקיימת יחסי מין עם נשים. ואת יודעת מה, אולי זה באמת רעיון מתנדבת להקים פורום "ללסביות שנשואות לסטרייטים" וככה לפחות יהיו כאן דיונים ברמה?

וסליחה, המומה מצטערת לא מצטערת איך שאת לא קוראת לעצמך..

אבל מאיפה את יודעת פרטים על שיחות הטלפון שלי אפשר אולי לדעת?

ואת לא מתעייפת

כן פניתי בשאלה לחגית, אני לא רואה את הפסול כאן, אולי חגית בעצמה תענה ולא את... ונוסף לכך... מזל טוב! זהו זה רישמי? את וחגית התאחדתן לגוף אחד? מי את שתעני במקומה, כשהשאלה מופנת אליה? וכן יש בפורום הזה הרבה נשים נשואות, נכון! עובדה... זה שהן מגדירות עצמן לסביות משעשע אותי עד מוות, לסבית היא לא אישה שמקיימת יחסי מין עם נשים. ואת יודעת מה, אולי זה באמת רעיון מתנדבת להקים פורום "ללסביות שנשואות לסטרייטים" וככה לפחות יהיו כאן דיונים ברמה?

בובלה את מה זה לא בפוקוס.....

את כבר איזה כמה הודעות כותבת אליי, ופתאום טוענת שאני עונה במקום חגית... יפה לך, לא עניתי במקום חגית עניתי בתור מישהי שמכבדת ומקבלת את חגית, או כל אחת אחרת כמוה פה בפורום. מה שלך קשה להבין ולעשות ומאיפה את יודעת מה יש או אין ביני ובין חגית? סתם מעניין אותי לדעת... את גם בודקת את המיילים שלי? את שיחות הטלפון שלי? עוקבת אחריי לראות עם מי אני נפגשת? או שאולי את עוקבת אחרי חגית? וטוב באמת שאת יודעת מה ההגדרה של לסבית. את אפילו לא יודעת מי את שלי....

וסליחה, המומה מצטערת לא מצטערת איך שאת לא קוראת לעצמך..

אבל מאיפה את יודעת פרטים על שיחות הטלפון שלי אפשר אולי לדעת?

את חיה בסרט

"ועם חגית דיברתי כבר אתמול אבל מיכוון שהיא שומרת שבת היא ביקשה ממני למסור שתחכי לתשובה עד יום ראשון..." את עד כדי כך טיפשת שכמה הודעות לפני את לא זוכרת מה את כותבת???

בובלה את מה זה לא בפוקוס.....

את כבר איזה כמה הודעות כותבת אליי, ופתאום טוענת שאני עונה במקום חגית... יפה לך, לא עניתי במקום חגית עניתי בתור מישהי שמכבדת ומקבלת את חגית, או כל אחת אחרת כמוה פה בפורום. מה שלך קשה להבין ולעשות ומאיפה את יודעת מה יש או אין ביני ובין חגית? סתם מעניין אותי לדעת... את גם בודקת את המיילים שלי? את שיחות הטלפון שלי? עוקבת אחריי לראות עם מי אני נפגשת? או שאולי את עוקבת אחרי חגית? וטוב באמת שאת יודעת מה ההגדרה של לסבית. את אפילו לא יודעת מי את שלי....

אני לא בפוקוס? מה אומר עלייך?

אני כותבת לך את ההודעות, כי אני רואה שאת יוצאת להגנת חגית עוד לפני שבכלל היה למה. ומצטערת שאני חוזרת בפעם המיליון, אבל זה שאני שואלת את חגית שאלה,עדיין לא אומר שאני תוקפת אותה, לעזאזל מה את רוצה???? בינך לבין חגית? אין לך בת זוג במקרה??? לא נכבת במקרה מהתאהבות באישה נשואה??? השעה משפיעה עלייך לרעה מאוד! את חולת נפש... בחיי. מה קרה חגית זה נושא כל כך רגיש שאת ככה תוקפת???

שלי היקרה, תרשי לי לצטט אותך?

אולי כדאי שאני אפסיק לומר דברים, ורק אפנה אותך בחזרה אל עצמך בכל פעם.... "אני לא יודעת במה אני נלחמת בדיוק ולמען מי... אולי מפני שאכפת לי מנשים יותר מגברים זאת כי שנשים פגיעות יותר מגברים בכל האספקטים ונחותות יותר מהם" שימי לב לשלוש המילים האחרונות שכתבת... והפעם את לא יכולה להאשים אותי שניתחתי אותך, לא הסקתי מסקנות, לא דמיינתי עובדות, רק הצבתי לך ראי... ואני מרשה לעצמי לעשות זאת שוב ושוב, כי אם לא היה לך פה משהו למצוא, משהו שרק את יכולה לדעת מה הוא... לא היית ממשיכה לחפש כאן... נשיקות יקירתי אוהבת עירד

היא התכוונה

שהן בעמדה נחותה יותר בחיים ולא שהן נחותות יותר באמת-כי הגברים יצרו את זה

הסבר

סליחה על הבורות מה פרוש המילה "סטרייטיות"?

רועי, סטריטיות זה ישרות

ואתה מרובע, אז אצלך יש עוד כמה קווים ישרים
עבור לעמוד
, , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר