האמא של השאלות

לרונית

מאחלת לך רק טוב ולמשפחתך

כנ"ל....

מושית ..שכחתי משהו!

הבנתי שאת מתעניינת לדעת אם שרית חדד לסבית..מה, בא לך עליה??

דווקא היא

לא הטיפוס שלי גברית מדי וערסית מדי לטעמי דרך אגב אני לא התכוונתי לסובב את הדיון אליך ולדרך החיים שלך פשוט התענינתי בתגובות של הבנות פה לשאלה שבטח כולן שאלו את עצמן מתישהו פשוט נסכים על אי הסכמה

אני בשוק בהלם בהמומה!!

שלי.. איך את מעיזה לכתוב כך למישהי? איך את מעיזה לקרא לבעלה של מישהי בשם "סמרטוט"??? אם רונית אומרת לך שטוב לה בחיי הנישואין, מי את שתכני את בעלה סמרטוט? הצלחת לעצבן אותי ילדה! ולא רבות עושות זאת. את אולי תתפלאי, ואולי קשה לך להאמין, אבל כן! יש כמה וכמה נשים שטוב להן בחיי הנישואין וטוב להן עם הבעל ולמרות הכל הן נמשכות לנשים, והן לא צריכות להסתיר את זה כי הבעל יודע ומסכים. זה שאת "לא מתארת לעצמך" לא אומר שזה לא קיים! והעובדה שאת זו שלא מסוגלת להבין את זה - לא בהכרח מצביעה על כך ש"ברור היחסים הזוגיים שלה לא יכולים בשום אופן להיות תקינים", כלשונך. תכבדי את הכותבות כאן או אל תכתבי בכלל.

ואני בשוק ממך

חגית אני בשוק ממך... את באמת חושבת שזה נכון לחיות בבית אחד שאישה מאוהבת בבת הזוג שלה? את יכולה לבוא ולומר שאפשר לקיים בית על בסיס של הערכה והבנה, מתוך מקום של מחשבה "שרוצים לשמור על הקיים ולא רוצים לפרק", אבל זה קצת רחוק מהמציאות לצאת במשפט של "טוב להן בחיי הנישואין" איזה טוב יכול להיות לה דבר ראשון לבעל ולילדים. וכן מותק שלא יהיו לך טעויות לגבר לא משנה באיזה חור לגמור. נקודה למחשבה (מקווה שלא עיצבנתי כל כך) שבוע נפלא - מאמינה באהבה אהבה ועוד אהבה

מאמי - אני לא יודעת לגבי שאר הבנות פה, אבל אני כבר מזהה אותך מקילומטרים

בין אם תקראי לעצמך "את שלי" או "אני המומה"... ועם חגית דיברתי כבר אתמול אבל מיכוון שהיא שומרת שבת היא ביקשה ממני למסור שתחכי לתשובה עד יום ראשון... לילה טוב

תעזבו אותי בשקט כבר. מה קורה לכן. די.

לא נכנסת לפה יותר זהו. ביי. אני זאת אני.

האמא של השאלות

אם אומרים לכן שאפשר לעבור ניתוח שיהפוך אתכן לסטרייטיות הייתן רוצות לעבור אותו? דרך אגב זה לא מדע בדיוני..

הסבר

סליחה על הבורות מה פרוש המילה "סטרייטיות"?

תעזבו אותי בשקט כבר. מה קורה לכן. די.

לא נכנסת לפה יותר זהו. ביי. אני זאת אני.

עוזבות אותך...בשקט

ושמחות שגם את...עוזבת לכי לטיפול מותק...ויפה דקה אחת קודם. כל ההתבטאויות שלך...מסגירות כי עברת טראומה. שבת שלום ובהצלחה לך. אני לא שלך שלי...זה בטוח (וטוב שכך, לא?) גואנה

שליייי

לפני שאת עוזבת.. את נראית לי מה זה מצחיקה ואין ספק שיש לך את הסגנון היחודי שלך(כל עוד לא תרדי עלי הכל בסדר-צוחקת) רציתי להגיד לך- נראה שאת היחידה פה שהיתה בכל הסיטואציות גם נשואה בקשר עם אישה גם רווקה בקשר עם נשואה (אני מבינה מהתגובות שלך שאת כיום מאוהבת-מאחלת שיימשך כמה שיותר)אז לפי דעתי התגובות שלך שוות קריאה נוספת כי את לא סתם מדברת מהתאוריה אלא מנסיון. אני למשל לא חושבת-איך אפשרי לחיות כך ולא אחרת כי עובדה שהן חיות כך לאורך זמן-השאלה מה המחיר-וחלקן מוכנות לשלם אותו ואם הן טוענות שטוב להן כך-אז כנראה. אבל לפי דעתי את מרוויחה כיום יותר... תיהני מהחיים-מגיע לך הרווחת את זה דרך אגב למה כולן חושבות שעברת איזשהי טראומה???

מושמוש

תודה על העידוד מתוקה. אני מניחה שהפורום הזה הוא יותר בקטע של פירגון ועידוד, יותר הומני . ואני חשבתי שהולכים פה קרבות , רוחות , סערות , שהבנות פה נועזות ומלאות בניצוצות .....לא שאני מתנצלת או משהו אבל כולן ככה התאגדו נגדי ...מלבדך, שזה נחמד. ולגבי טראומה...לא עברתי טראומה שיסתכלו במילון מה זה טראומה . זה לא מה שאני עברתי . אני פשוט התאהבתי באופן נואש במישהי תפוסה פעם( וגם סטרייטית ) וזה לא הסתדר ובכל כוחי ניסיתי להפנים פה לפנויות שלא יכנסו לקשר עם תפוסות כי זה מתכון לאהבה נכזבת אך הבנתי שזה חסר תועלת. כל אחת מאיתנו תעשה טעות זאת או אחרת.כן כמעט נכנסתי לדיכאון אבל זה עבר כמו שכל דבר עובר. אני לא יודעת במה אני נלחמת בדיוק ולמען מי... אולי מפני שאכפת לי מנשים יותר מגברים זאת כי שנשים פגיעות יותר מגברים בכל האספקטים ונחותות יותר מהם . אף אחת פה לא מכירה אותי ואני לא אעשה מאמץ כדי שתכיר אותי. מי שחושבת שיש לי טראומה אלוהים יודע ממה שיהיה ומי שחושבת שאני זולה ומוזלת שיהיה גם כן, עכשיו שאן אמורה למחוק אותי(וטוב שכך) לא אכפת לי מה לכתוב ולא אכפת לי מה ישחבו עליי או על בעלים של כל אחת פה. ומי שכועסת עליי זה רק מפני שאני דוברת אמת ואני אמיתית ולא הולכת בעקיפין ולא רומזת אלה אומרת ישר מה שיש . זאת אני וכך יהיה תמידדדד. יש לי אהבה גדולה יותר מכל מה שיכולתי לבקש אני מבורכת מהבחינה הזאת.מאחלת לך אותו דבר. נשיקות מושמוש.

עוזבות אותך...בשקט

ושמחות שגם את...עוזבת לכי לטיפול מותק...ויפה דקה אחת קודם. כל ההתבטאויות שלך...מסגירות כי עברת טראומה. שבת שלום ובהצלחה לך. אני לא שלך שלי...זה בטוח (וטוב שכך, לא?) גואנה

נידמה לי?

או שהצהרת שאת עוזבת?

אז בואי אני אחדש לך משהו מושית..

אני יודעת שלפני איזה 10 שנים שתי נשים באנגליה הביאו ילדה לעולם ללא זרע של גבר, אני מתכוונת שמהבחינה הביולוגית, הגנים של הילדה הגיעו משתי האימהות. אתן בטח בהלם עכשיו וחושבות שאני ממציאה, או שלפחות מישהו המציא וסיפר לי. אז אני אסביר, ואני לא חזקה במדעים, אבל זה הולך בערך ככה. בגוף האנושי יש שני סוגים של גנים - אחד באיברי הרבייה, והשני, נמצא בעור, בשיער וכ"ו ונקרא גן מיטוכונדריאלי. לקחו גנים-כרומוזומים מאיברי הרבייה של האחת, וגן מיטוכונדריאלי מהשנייה, ואיכשהו (צר לי אבל זה היה ממש מזמן ואני לא כל-כך זוכרת את כל הפרטים...) הפרו את הביצית. חשוב לציין שמן הסתם שתי נשים יכולות להביא רק ילדה לעולם, בגלל שיש להן רק גנים של X (למי שלא זוכרת משיעורי ביולוגיה - XX = נקבה XY = זכר) בעקבות האירוע קמה קול צעקה בעולם, והוציאו את האפשרות הזאת מחוץ לחוק, אבל מבחינה מדעית היא קיימת. אני אוסיף בנימה אישית שאני לא חושבת שזה רעיון טוב על פי רוב בשביל בני האדם לשחק את אלוהים.... עד כאן בנושא ההוא, ועכשיו בקשר לתשובה שענית. כל הסיבות שהבאת לרצון להשתנות היו חיצוניות, לפי מה שאני ראיתי, כך שנראה כאילו הסיבה היחידה להיות נורמלי היא בשביל החברה, אפילו לא בשביל עצמך. וזה בעיניי תמיד מעוות, נורמות חברתיות קיימות בעיניי רק מתוך פחד, פחד להיות שונה, פחד להיות אמיתי, פחד לגלות את האמת שלך בעצמך במקום הדרך הפשוטה שיכתיבו לי אותה. ואני לא מדברת על נורמות חברתיות מוסריות כמו לא לגנוב או לא לרצוח, אלא נורמות חברתיות של, איך להתלבש, איך לדבר, ומה ובמי להאמין, ואת מי לאהוב.

יודעים את זה כבר הרבה זמן

זה משהו שהוא אפשרי אבל הרבה בלגן כשאפשר פשוט לשכב עם מישהו. אם אתן שואלות אותי הייתי עושה את הניתוח הזה מחר ובכל מחיר. אין דבר שיותר מפריע לי יותר מהעובדה שאני לסבית. זה ממש מטריד אותי במיוחד בזמן האחרון. אני כ"כ מעדיפה להיות נורמלית על כל המשתמע מזה להיות עם גברים משפחה ילדים וכל החרא. נמאס לי לצאת מהארון כל פעם שאני נכנסת למסגרת חדשה נמאס לי שתמיד יודעים עליי עוד לפני שאמרתי משהו. נמאס לי כבר שמקטלגים אותי כ"הלסבית". נמאס לי מהחיים האלה, אני לא רואה את עצמי יוצאת עם אף בחורה יותר בחיים אבל עם גבר בטוח שלא. נמאס לי להיקרע בין מה שאני רוצה להיות למה שאני באמת נ-מ-א-ס!!!!! תנו כבר איזה ניתוח שיסדר את כל הבלגן הזה!

מאמי - אני לא יודעת לגבי שאר הבנות פה, אבל אני כבר מזהה אותך מקילומטרים

בין אם תקראי לעצמך "את שלי" או "אני המומה"... ועם חגית דיברתי כבר אתמול אבל מיכוון שהיא שומרת שבת היא ביקשה ממני למסור שתחכי לתשובה עד יום ראשון... לילה טוב

יותר המומה מהמומה

דניאל "את שלי" אני לא מכירה, אבל זה נחמד שכל הודעה שלא נראית לך מסיבה כך או אחרת אבל בוחרת לקטלג, אני שלא כמוך, בחרתי לשאול באמת את חגית שאלה אמיתית, אבל כנראה שהדיון האמיתי הוא לא לרמתך. אין בהודעה זו שום יחס של חיבה או זלזול כלפיך חלילה או אהדה לדבריה של "את שלי". אחכה בשמחה לשמוע מחר מחגית "השומרת שבת". ולפי מה שהבנתי אינך בת זוגתה של חגית, מדוע את מדברת בשמה ??? מאמינה באהבה אהבה ועוד אהבה

האמא של השאלות

אם אומרים לכן שאפשר לעבור ניתוח שיהפוך אתכן לסטרייטיות הייתן רוצות לעבור אותו? דרך אגב זה לא מדע בדיוני..

לא יודעת איך הגעתי לפה

אבל נתקלתי בשאלה ואענה אני סטרייטית והייתי עושה ניתוח שיהפוך אותי ללסבית חד משמעית שלא תבינו אותי לא נכון-אין לי נסיון כמעט בכלל עם גברים חוץ מהתאהבויות מרחוק אני פשוט לא אוהבת את החיבור הזה שיוצר מאזן כוחות לא שויוני זה ממש מדכא אותי (אני נשבעת שאני רצינית) הייתי נותנת הרבה בשביל לשנות צד... זה לא כזה תענוג להיות סטריטית
עבור לעמוד
, , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר