האמא של השאלות

רוצה שאמחוק אותך, at_sheli?

את מתבקשת לכתוב את דבריך בצורה מכובדת ולא משפילה. אינך רשאית להשתמש בהודעותיך בכינויי גנאי כאלו או אחרים. אז בואי נתחיל מזה שתתנצלי מיד כי אחרת הודעתך הפוגענית תימחק ובאופן אוטומאטי גם התגובות אליה. תחסכי ממני בבקשה אן. (רואה הכל)

אן..

תודה רבה לך. .המשך יום נפלא

אה, יופי אן

הגיע הזמן שתתחילי להפגין שרירים.

אן היקרה

תראי, אני חושבת שהתגובה שלך היא מבורכת והכרחית, אבל את ההודעה של שלי אני לא חושבת שצריך למחוק. נראה לי שחשוב שיראו איך היא מרשה לעצמה להתבטאת כדי לקבל איזשהו מושג מי היא ומה היא.. פעם היא מתבטאת בשיא הרגישות והחוכמה (הודעתה "מושמושית") ופעם אחרת היא מרשה לעצמה להיות בוטה ומזלזלת כמו בהודעתה לרונית. שלי- ברור לי ולעוד בנות כאן, שעבר עלייך משהו קשה. (בהתייחסות ישירה למשפט שכתבת - "גברים לא עושים סקס מאהבה, איפה את חיה?") ואני מדברת עכשיו מהמקום ההומאני ולא הכועס, למרות שאני בהחלט כועסת עלייך על המילים והנימה שבה את מרשה לעצמך להתבטא, והכי גרוע זה שאני יודעת שאת בכלל לא מודעת לזה. אני בטוחה שלא ניסית בכוח לפגוע ברונית, אבל תקראי שוב את מה שכתבת ותגידי לי אם מישהי הייתה כותבת לך דברים שכאלה איך את היית מרגישה, ובהודעה אחרת שלוקיטה כתבה לי כתבת את "תפסיקו לנתח אותי" אז אולי תחיי בעצמך את מה שאת מצהירה לאחרות? בקיצור שלי - רונית לא נפגעה ממך, היא מספיק חזקה בשביל שלא להיפגע מהתבטאויות זולות מזלזלות וטיפשיות כגון אלו. את גורמת נזק רק לעצמך ולסביבה הקרובה שלך. יש בך הרבה כאב והמון כעסים שהצטברו (וזה מחזיר אותי להודעה הראשונה שכתבתי לך ושעליה הגבת לי בהאשמות של "פוזה" ו"אדישות"......) ואני יכולה רק לאחל לך בהצלחה, כי הייתי במקום שלך, ואני יודעת ב-ד-י-ו-ק על מה אני מדברת. נשיקות אוהבת עירד

דניאל שלום

במידה והודעה נמחקת - נמחקות התגובות אליה, דהיינו, כל התגובות שנכתבו אחרי ולא לפני ההודעה המדוברת. לפיכך, במידה ואסיר את הודעתה של "את שלי" - הודעתך הזו ("אן היקרה) תימחק אבל לא הודעתך שלמעלה. קאפיש? אן. (על המשמר)

היא לא קובעת עובדות

וחבל שאת מתגוננת. עכשיו את יותר מדי שקופה. הרי ברור שהיחסים שלך לא יכולים בשום אופן להיות תקינים זה יותר חזק מהעובדות פה אחרת בעלך הוא חסר בטחון עצמי טוטלי והוא סמרטוט ( תסלחי לי כן...) אבל אני לא מתארת לעצמי איך אפשר לחלוק אישה שהוא אוהבת עם עוד....איך זה ייתכן . אולי מושמוית צודקת אין בכלל בעל אוהב אם הוא מסכים לחלוק אותך. ולגבי סקס? ממתי גברים עושים סקס מתוך אהבה ? איפה את חיה תגידי לי.?.???הוא לא חייב לאהוב אותך בשביל לשכב איתך. את בכלל "נשמעת" לי כמו ילדה קטנה. יום נעים גם לך מותק.

ושלי, עוד כמה דברים לי אלייך

"היא לא קובעת עובדות".... את זו שמנסה לקבוע עובדות בדברים שאת לא מכירה ולא מבינה. "בעלך חסר ביטחון עצמי טוטאלי...סמרטוט" "וחבל שאת מתגוננת" את זו שתמיד מתגוננת, ואני לא מבינה למה, על פניו היה נראה שתמצאי פה שפה משותפת עם הבנות, אף אחת כאן לא רוצה ברעתך, להיפך. איך ולמה את מצליחה לקומם את הפורום נגדך אני לא מבינה... "עכשיו את יותר מדי שקופה" עכשיו א-ת יותר מדי שקופה, שקופה מדי אפילו...שקופה שזה כואב לי לראות.... ולגבי ההערה - "ולגבי סקס? ממתי גברים עושים סקס מתוך אהבה? איפה את חיה תגידי לי??????" איפה א-ת חיה שלי תגידי לי, יש בך משהו מאוד פצוע שדורש טיפול ומיידי! ואני שבה אומרת שאני יודעת ב-ד-י-ו-ק על מה אני מדברת, הייתי במקום שלך פעם, והיום אני כבר יודעת יותר טוב מזה, והצעד הראשון זה להודות שיש לך בעיה, ואני מקווה שתגיעי להבנה הזאת ומהר, אחרת את תגרמי לעצמך עוד ועוד נזקים, מעבר לאלה שגרמו לך.... את מתחפרת בתוך הכאב שלך ולא מרפה, וזה רק אומר ש"הצד השני" ניצח כי הפכת לאדם כואב כועס ובוטה, שמרשה לעצמו להאמין ולומר שטויות....הדברים שאת כותבת באים מתוך כעס, וזו אף פעם לא הדרך הנכונה לחיות. "את בכלל "נשמעת" לי כמו ילדה קטנה" את זו שמתנהגת כמו ילדה קטנה, מכל הבחינות, ועד עכשיו אין לך אומץ להגיב? שוב ברחת? והפעם אני לא אכתוב לך במייל "תחזרי" כי כנראה שבאמת יש לך עוד כמה דברים לפתור ולטפל בהם לפני שתוכלי להתבטאת באופן פומבי, מבלי לפגוע באחרים ובעיקר בעצמך. בכבוד רב עירד

דניאל שלום

במידה והודעה נמחקת - נמחקות התגובות אליה, דהיינו, כל התגובות שנכתבו אחרי ולא לפני ההודעה המדוברת. לפיכך, במידה ואסיר את הודעתה של "את שלי" - הודעתך הזו ("אן היקרה) תימחק אבל לא הודעתך שלמעלה. קאפיש? אן. (על המשמר)

אן חמודה

אני יודעת, את כל מה שאמרת עכשיו. כבר צברתי פז"ם בפורומים והבנתי איך הדברים עובדים... אבל אני דיברתי על משהו אחר אם לא שמת לב...

כן ולא...

בקונטקסט החברתי שלנו כיום להיות מיעוט זה אף פעם לא נעים את גורמת צער להורים לא תמיד הסביבה יודעת איך להתייחס אלייך ואם את רוצה להביא ילדים את בכלל בתסבוכת ואם אפשר לחיות חיים יותר קלים(שוב הכל בקונטקסט של נורמות חברתיות)למה לא? בראייה יותר רחבה-אני חושבת שהעולם האידיאלי הוא כזה שנשים נמשכות לנשים וגברים לגברים. גברים ונשים שונים זה מזה בהרבה דברים אך הביולוגיה שלהם(של רובם)מכתיבה להם לחיות ביחד אם תשאלו נשים סטריטיות אני בטוחה שהרבה תגדנה שבכיף היו עוברות ניתוח שיעביר אותן לנשים. השילוב של גבר ואישה לא מוצלח-והוא מקור לדיכוי נשים לרב לא תמיד. דמיינו עולם שמורכב מזוגות חד מיניים שגם יכולים להביא ילדים יחד-כזה שזו תהיה הנורמה החברתית בו-נראה לי אחלה

אולי...

כיום מספר ההומואים\לסביות הולך וגדל ביחס לאוכלוסיה, כך שטיאורתית עוד כמה עשרות שנים אולי רוב הזוגות יהיו חד מיניים, ולצאת מהארון זה לספר להורים שאת סטיירטית

אז בואי אני אחדש לך משהו מושית..

אני יודעת שלפני איזה 10 שנים שתי נשים באנגליה הביאו ילדה לעולם ללא זרע של גבר, אני מתכוונת שמהבחינה הביולוגית, הגנים של הילדה הגיעו משתי האימהות. אתן בטח בהלם עכשיו וחושבות שאני ממציאה, או שלפחות מישהו המציא וסיפר לי. אז אני אסביר, ואני לא חזקה במדעים, אבל זה הולך בערך ככה. בגוף האנושי יש שני סוגים של גנים - אחד באיברי הרבייה, והשני, נמצא בעור, בשיער וכ"ו ונקרא גן מיטוכונדריאלי. לקחו גנים-כרומוזומים מאיברי הרבייה של האחת, וגן מיטוכונדריאלי מהשנייה, ואיכשהו (צר לי אבל זה היה ממש מזמן ואני לא כל-כך זוכרת את כל הפרטים...) הפרו את הביצית. חשוב לציין שמן הסתם שתי נשים יכולות להביא רק ילדה לעולם, בגלל שיש להן רק גנים של X (למי שלא זוכרת משיעורי ביולוגיה - XX = נקבה XY = זכר) בעקבות האירוע קמה קול צעקה בעולם, והוציאו את האפשרות הזאת מחוץ לחוק, אבל מבחינה מדעית היא קיימת. אני אוסיף בנימה אישית שאני לא חושבת שזה רעיון טוב על פי רוב בשביל בני האדם לשחק את אלוהים.... עד כאן בנושא ההוא, ועכשיו בקשר לתשובה שענית. כל הסיבות שהבאת לרצון להשתנות היו חיצוניות, לפי מה שאני ראיתי, כך שנראה כאילו הסיבה היחידה להיות נורמלי היא בשביל החברה, אפילו לא בשביל עצמך. וזה בעיניי תמיד מעוות, נורמות חברתיות קיימות בעיניי רק מתוך פחד, פחד להיות שונה, פחד להיות אמיתי, פחד לגלות את האמת שלך בעצמך במקום הדרך הפשוטה שיכתיבו לי אותה. ואני לא מדברת על נורמות חברתיות מוסריות כמו לא לגנוב או לא לרצוח, אלא נורמות חברתיות של, איך להתלבש, איך לדבר, ומה ובמי להאמין, ואת מי לאהוב.

תגידי - מה תוכניותיך למחר ב9:00 ?

יש לי מבחן עם פרקים נרחבים בגנטיקה ותורשה אולי תלכי במקומי ? וכן גם אני שמעתי על הסיפור הזה ... שונאת תקופת מבחנים

שוקטה נשמה שלי

לא עשיתי אפילו בגרויות סורי... ואת הסיפור הזה ראיתי בערוץ שמונה, עם ריאיונות של שתי האמהות והרופאים... ומאיפה את שמעת עליו? כי את הראשונה שאני "מכירה" ששמעה עליו גם... בהצלחה במבחן... באנטומיה אני בטוחה שאת מוציאה 100... עירד

אני בשוק בהלם בהמומה!!

שלי.. איך את מעיזה לכתוב כך למישהי? איך את מעיזה לקרא לבעלה של מישהי בשם "סמרטוט"??? אם רונית אומרת לך שטוב לה בחיי הנישואין, מי את שתכני את בעלה סמרטוט? הצלחת לעצבן אותי ילדה! ולא רבות עושות זאת. את אולי תתפלאי, ואולי קשה לך להאמין, אבל כן! יש כמה וכמה נשים שטוב להן בחיי הנישואין וטוב להן עם הבעל ולמרות הכל הן נמשכות לנשים, והן לא צריכות להסתיר את זה כי הבעל יודע ומסכים. זה שאת "לא מתארת לעצמך" לא אומר שזה לא קיים! והעובדה שאת זו שלא מסוגלת להבין את זה - לא בהכרח מצביעה על כך ש"ברור היחסים הזוגיים שלה לא יכולים בשום אופן להיות תקינים", כלשונך. תכבדי את הכותבות כאן או אל תכתבי בכלל.

אמאל'ה

מה זה זה? מודה ומתוודה שמזמן לא קראתי הודעה ראשית עם שאלה כל כך מעניינת וגם ממש, אבל ממש רלוונטית, לפחות לי. וגם מזמן לא קראתי כזו השתלחות חסרת רסן בשואלת השאלות, ובחלק מהמשיבות, ללא כל בסיס. לא אוסיף לגביי ההשתלחות כי רק אחזור על דבריי חגית, אן, דניאל ואחרות, לעצם העניין: אני יכולה לומר שבנוסח טיפה שונה שאלתי את עצמי את השאלה הזו לא מעט פעמים. והתשובה משתנה מעת לעת. השאלה ששאלתי את עצמי הייתה = לו הייתי יכולה להתעורר בבקר ולא להיות לסבית - האם הייתי בוחרת בכך? התשובה כמעט תמיד הייתה - כן, אבל רק אילו הייתי שוכחת הכל - לא זוכרת בכלל שפעם הייתי לסבית, אחרת האובדן יהיה גדול מידיי. כיום יש לי אהבה כל כך גדולה שממלאת לי את הלב, למרות ימים ורגעים לא פשוטים. אז נראה לי שהיום אני עונה לא ולא! לא מוותרת. זהו כזה

היא לא קובעת עובדות

וחבל שאת מתגוננת. עכשיו את יותר מדי שקופה. הרי ברור שהיחסים שלך לא יכולים בשום אופן להיות תקינים זה יותר חזק מהעובדות פה אחרת בעלך הוא חסר בטחון עצמי טוטלי והוא סמרטוט ( תסלחי לי כן...) אבל אני לא מתארת לעצמי איך אפשר לחלוק אישה שהוא אוהבת עם עוד....איך זה ייתכן . אולי מושמוית צודקת אין בכלל בעל אוהב אם הוא מסכים לחלוק אותך. ולגבי סקס? ממתי גברים עושים סקס מתוך אהבה ? איפה את חיה תגידי לי.?.???הוא לא חייב לאהוב אותך בשביל לשכב איתך. את בכלל "נשמעת" לי כמו ילדה קטנה. יום נעים גם לך מותק.

מה קרה??

בלעת את הלשון????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

למושמוש

אני אוהבת את דרך המחשבה שלך. אני חושבת שהעלנו בפורום הזה שאלות עם עקרון דומה ואף אחד לא יכל לתת תשובה עניינית.ואני לא פה כדי לתת לך אותה גם כן אבל אני אישית לא יכולה לדמיין לי סיבה למה הייתי צריכה לעבור ניתוח מוח שיהפוך אותי לסטרייטית? מה זה ? בשביל מה? מה לא טוב לי בעצם? זה שההורים שלי חושבים שאני חולה? זה שאני לא יכולה להביא ילד לעולם שלנו בדרך ה"טבעית"?שאלתך גוררת אלף שאלות אחרות.עצוב לי נורא שיש אנשים שמוכנים לוותר על משהו כל כך יפה ו"סודי" , על משהו כל כך רוחני ועליוני כמו אהבה ( לבת זוג) בשביל משהו כל כך חסר חיים ויבש כמו קונפורמיות חברתית. ואולי אני מדברת עכשיו בהשפעת הסרט שראיתי "lost and delirious" לא יודעת . אני רק חושבת שאילו הייתי עוברת כזה ניתוח זה היה נגד רצוני החופשי ובכלל הייתי הופכת לבובה שלא יודעת לדבר.עם עצב צריך להתמודד איך שרק אנחנו יודעות אבל לא להשתיק את עצמינו בניתוחים וניחומים אלה ללכת האלה ולשמור על עצמינו כי אלוהים יודע אנחנו זקוקות אחת לשניה בין היתר כי המין שלנו מדוכא לרוב...אז זהו.לא יודעת אם כל מה שכתבתי הגיוני זה היה פרוץ רגשות. ביי ביי .

זה המקום להזכיר

לכל הלסביות ששכחו מטעמי נוחות שלהן שמוסד הנישואין -למרות שכבר לא ככ רואים את זה-נועד לעגן את המשיכה והאהבה הרומנטית בין בני הזוג(שוב מדגישה משיכה ואהבה)אם אין משיכה לפחות מצידכן מה אתן עושות שם ועוד אחרי שהבעל יודע??אני יודעת שחלקנו פשוט נדחק לזה אבל יש פה אלמנט של ניצול המוסד הזה וזה בדיוק כמו דוגמנית בת 20 שמתחתנת עם קשיש מליונר. תשחררו את נפשכן המסכנה ואת הבעלים המסכנים האלה לאושר אמיתי ואהבה אמיתית לרונית-יש לך 2 ילדים שבמוקדם או מאוחר יאלצו להתמודד עם המידע הזה-תאמיני לי עדיף עכשיו שהם קטנים וזקוקים לך ולא ממש מבינים את העניין מאשר שהם בני עשרה מעוצבנים ועקשנים. שוב אין פתרונות קלים ואני מקווה שלא אהיה אף פעם במצב הזה

תודה על הפידבק

אך אני באמת לא תופסת אהבה רומנטית כאיזה עיקרון נשגב אלא כאיזה מכניזם שפועל בגוף שלי-ואם אני יכולה לשנות אותו כך שחיי יהיו יותר קלים למה לא? מה איכפת לי מי מושא האהבה שלי כל עוד התחושה היא אותו דבר? אני צריכה לקדש את האהבה לבנות רק כדי להצדיק את הקיום שלה? לא בשבילי

אני בשוק בהלם בהמומה!!

שלי.. איך את מעיזה לכתוב כך למישהי? איך את מעיזה לקרא לבעלה של מישהי בשם "סמרטוט"??? אם רונית אומרת לך שטוב לה בחיי הנישואין, מי את שתכני את בעלה סמרטוט? הצלחת לעצבן אותי ילדה! ולא רבות עושות זאת. את אולי תתפלאי, ואולי קשה לך להאמין, אבל כן! יש כמה וכמה נשים שטוב להן בחיי הנישואין וטוב להן עם הבעל ולמרות הכל הן נמשכות לנשים, והן לא צריכות להסתיר את זה כי הבעל יודע ומסכים. זה שאת "לא מתארת לעצמך" לא אומר שזה לא קיים! והעובדה שאת זו שלא מסוגלת להבין את זה - לא בהכרח מצביעה על כך ש"ברור היחסים הזוגיים שלה לא יכולים בשום אופן להיות תקינים", כלשונך. תכבדי את הכותבות כאן או אל תכתבי בכלל.

את יכולה להסביר

מה תקין במע היחסים הזאת? אין ספק שהעמדת הפנים מתאימה לשני הצדדים אחרת הם לא היו בה.. יש פה סתירה של ההגדרה של מע יחסים בין בני זוג-אינטימיות את המרכיב העיקרי שמאפיין זוגות נשואים אין שם(מצידה בטוח) מה ככ תקין בעטיפה ריקה או יותר גרוע -בעטיפה שיש בה מה שלא אמור להיות בה?

רוצה שאמחוק אותך, at_sheli?

את מתבקשת לכתוב את דבריך בצורה מכובדת ולא משפילה. אינך רשאית להשתמש בהודעותיך בכינויי גנאי כאלו או אחרים. אז בואי נתחיל מזה שתתנצלי מיד כי אחרת הודעתך הפוגענית תימחק ובאופן אוטומאטי גם התגובות אליה. תחסכי ממני בבקשה אן. (רואה הכל)

לאן...

לחסוך ממך מה? התבכיינות של הבנות פה? אז הינה אני חוסכת לך . תמחקי את כל ההודעות שלי חד משמעית. אין לי עניין להיות פה . למזלי יש לי חיים ואנשים שמקבלים אותי ככה, עם כל המגרעות שלי אם כל זה שאני מתבטאה כמו שאני . אז מה קרה? בקיצר אן יקירתי וכולם.....מאחלת חיים נפלאים ותמשיכו ברוח כזאת .

את יכולה להסביר

מה תקין במע היחסים הזאת? אין ספק שהעמדת הפנים מתאימה לשני הצדדים אחרת הם לא היו בה.. יש פה סתירה של ההגדרה של מע יחסים בין בני זוג-אינטימיות את המרכיב העיקרי שמאפיין זוגות נשואים אין שם(מצידה בטוח) מה ככ תקין בעטיפה ריקה או יותר גרוע -בעטיפה שיש בה מה שלא אמור להיות בה?

מושית שלום

מי קבע איך נראת העטיפה? מי קבע איך זוגיות אמורה להיראות?אנחנו קובעים לעצמנו! ואנחנו מחליטים לבד עך חיינו. ואם לי ולפרטנר שלי טוב,מי את שלא מכירה אותי תגידי באיזה עטיפה אני חיה..ואם החברה קובעת את העטיפה ..אז לעזעזל החברה.אני הפסקתי לחיות לפי איך ש"הנורמה" מכתיבה לחיות. הבנת? וכל עוד אני לא מזיקה לאף אדם אני יחייה את חיי איך שלי נראה,ומתאים..חבל מאד שאת רואה הכל או לבן או שחור.כל עוד יש הסכמה בין 2 אנשים בוגרים,הכל טוף!
עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר