האמא של השאלות

היי...

רק מי שאינו שלם עם עצמו,ירצה לעבור ניתוח שכזה,ואולי עדיף שכך.נכון,יש בעיות עם ההורים,והחברה. אך בן אדם כזה הוא פשוט אומלל.שלא חי את חיו איך שהוא אוהב,מעדיף...לצערי אני לא הלכתי אחרי הלב ,והתחתנתי עם גבר שאני אומנם מאד אוהבת,ומעריכה,באיזה מקום איבדתי את עצמי דווקא בגלל החברה וההורים..חישבנתי לכולם חוץ מלעצמי..המזל היחידי שלי זה שבלי מקבל אותי עם אהבת הנשים שיש בתוכי,ולא מונע ממני לממש אותה..אז שוב,ניתוחים שכאלה יכולים היו להתממש אם מי שלא שלם עם עצמו,סגור על עצמו.

הסיפור שלך בכלל מוזר..

לא נראה לי שבעלך אוהב אותך באופן רומנטי אם הוא מוכן שתהיי בקשרים עם אחרות אבל אם זה מתאים לכם אחלה

אין שום דבר רע

בלרצות להשתנות ולחשוב על אפשרויות שונות ולא משנה מה הסיבה לכך בנות תתעוררו אין שום דבר רע בלצאת מדי פעם מהקופסא להתאווררות אם כולנו מתחפרות בעמדות שלנו ובטבע המולד שלנו אנחנו חוסמות כל פתח לשינוי והתקדמות זה שמישהי לסבית ולכן שונה מהרוב לא הופך אותה לליברלית באופן חשיבתה מסתבר יש כאלו שבנסיבות חיים אחרות אך עם אותה אישיות היו משתלבות יופי במאה שערים

הסיפור שלך בכלל מוזר..

לא נראה לי שבעלך אוהב אותך באופן רומנטי אם הוא מוכן שתהיי בקשרים עם אחרות אבל אם זה מתאים לכם אחלה

חחחחחחחחחחח

ממי, בעלי חולה לי על התחת בכל האופנים. דבר שני לא שמעת על לקבל את האחר איך שהוא ודווקא מתוך זוגיות,אהבה, ורומנטיות..

אין שום דבר רע

בלרצות להשתנות ולחשוב על אפשרויות שונות ולא משנה מה הסיבה לכך בנות תתעוררו אין שום דבר רע בלצאת מדי פעם מהקופסא להתאווררות אם כולנו מתחפרות בעמדות שלנו ובטבע המולד שלנו אנחנו חוסמות כל פתח לשינוי והתקדמות זה שמישהי לסבית ולכן שונה מהרוב לא הופך אותה לליברלית באופן חשיבתה מסתבר יש כאלו שבנסיבות חיים אחרות אך עם אותה אישיות היו משתלבות יופי במאה שערים

מה נהיה?

למה לרצות להתעורר..למה לרצות להשתנות? למה ללכת נגד מי שאת?? למה?? למה ?? למה???

חחחחחחחחחחח

ממי, בעלי חולה לי על התחת בכל האופנים. דבר שני לא שמעת על לקבל את האחר איך שהוא ודווקא מתוך זוגיות,אהבה, ורומנטיות..

כל כך נכון רונית

האמא של השאלות

אם אומרים לכן שאפשר לעבור ניתוח שיהפוך אתכן לסטרייטיות הייתן רוצות לעבור אותו? דרך אגב זה לא מדע בדיוני..

כן

חחחחחחחחחחח

את היית מסכימה

להיות עם מישהי סטרייטית שלא אוהבת אותך באופן כזה ומקיימת מע יחסים עם גברים בזמן שהיא גרה איתך? לא נראה לי עכשיו שימי את עצמך במקומו או שהוא הומו או שהוא חוגג מהצד

למושמוש

אני אוהבת את דרך המחשבה שלך. אני חושבת שהעלנו בפורום הזה שאלות עם עקרון דומה ואף אחד לא יכל לתת תשובה עניינית.ואני לא פה כדי לתת לך אותה גם כן אבל אני אישית לא יכולה לדמיין לי סיבה למה הייתי צריכה לעבור ניתוח מוח שיהפוך אותי לסטרייטית? מה זה ? בשביל מה? מה לא טוב לי בעצם? זה שההורים שלי חושבים שאני חולה? זה שאני לא יכולה להביא ילד לעולם שלנו בדרך ה"טבעית"?שאלתך גוררת אלף שאלות אחרות.עצוב לי נורא שיש אנשים שמוכנים לוותר על משהו כל כך יפה ו"סודי" , על משהו כל כך רוחני ועליוני כמו אהבה ( לבת זוג) בשביל משהו כל כך חסר חיים ויבש כמו קונפורמיות חברתית. ואולי אני מדברת עכשיו בהשפעת הסרט שראיתי "lost and delirious" לא יודעת . אני רק חושבת שאילו הייתי עוברת כזה ניתוח זה היה נגד רצוני החופשי ובכלל הייתי הופכת לבובה שלא יודעת לדבר.עם עצב צריך להתמודד איך שרק אנחנו יודעות אבל לא להשתיק את עצמינו בניתוחים וניחומים אלה ללכת האלה ולשמור על עצמינו כי אלוהים יודע אנחנו זקוקות אחת לשניה בין היתר כי המין שלנו מדוכא לרוב...אז זהו.לא יודעת אם כל מה שכתבתי הגיוני זה היה פרוץ רגשות. ביי ביי .

מושמושית??!!!

תשמעי, דבר ראשון כל הכבוד לך שיש לך כוחות לרשום ב6 וחצי בבוקר..דבר שני,בעלי הכי לא הומו בעולם..אך בדבר אחד צדקת: הוא כן חוגג,והרבה............אבל איתי..חחחחחח נכון,שזה לא נורמטיבי,אך לרוב הנשואות כאןיש התר כזה או אחר מהבעל.אני אישית לא מחסירה מבעלי כלום,וכנ"ל הוא.אם לא חסר לו אהבה,סקס,אישה טובה,אז למה שירצה "לחגוג מהצד"??!!וחבל שאת קובעת עובדות,מבלי לדעת פרטים..המשך יום נעים.

היא לא קובעת עובדות

וחבל שאת מתגוננת. עכשיו את יותר מדי שקופה. הרי ברור שהיחסים שלך לא יכולים בשום אופן להיות תקינים זה יותר חזק מהעובדות פה אחרת בעלך הוא חסר בטחון עצמי טוטלי והוא סמרטוט ( תסלחי לי כן...) אבל אני לא מתארת לעצמי איך אפשר לחלוק אישה שהוא אוהבת עם עוד....איך זה ייתכן . אולי מושמוית צודקת אין בכלל בעל אוהב אם הוא מסכים לחלוק אותך. ולגבי סקס? ממתי גברים עושים סקס מתוך אהבה ? איפה את חיה תגידי לי.?.???הוא לא חייב לאהוב אותך בשביל לשכב איתך. את בכלל "נשמעת" לי כמו ילדה קטנה. יום נעים גם לך מותק.

את היית מסכימה

להיות עם מישהי סטרייטית שלא אוהבת אותך באופן כזה ומקיימת מע יחסים עם גברים בזמן שהיא גרה איתך? לא נראה לי עכשיו שימי את עצמך במקומו או שהוא הומו או שהוא חוגג מהצד

מושית היקרה

תראי, אני יכולה להבין איך סיפור חייה המרתק של רונית עורר אצלך אי אלו תהיות וספקות. אני מבינה איך קשה לך להבין את המסגרת הזאת שהיא חיה בה באושר ובשלמות. אבל יש דרך לשאול שאלות, כשאלות, ולא כהסקת מסקנות מהירה והצבת עובדות (יפה שאמרת לה מבלי להכיר אותה ואת בעלה מה היא ומה בעלה ומה שניהם עושים ביחד ולבד...) זה היה הדבר הראשון. הדבר השני הוא שבתור אחת עם נטיות חד מיניות את אמורה לדעת היטב שיש הרבה דרכים לחיות והרבה דרכים להיות מאושר, גם לסטרייטים גם להומואים וללסביות וגם לדו מיניים... ושוב - אני מבינה איך לך זה נשמע מוזר, אבל באמת קשה לך להבין שיש יותר מדרך אחת לחיות? לכל אחד מהצדדים? הדבר השלישי הוא, שבתור אחת עם ניסיון גדול עם המין הגברי, אני יכולה לומר לך בוודאות שאת גברים העניין הזה רק מדליק. לגברים יש הרבה טוסטסטרון והרבה אגו מכדי שהם ירגישו מאויימים ע"י אישה אחרת. בעיניהם (ואני מדברת פה ככלל, ולא כפרט על בעלה של רונית, כי בדיוק כמוך אני לא מכירה אותו ולא ארשה לעצמי להגיד לך או לכל אחת אחרת מה הוא...) אז בעיניי גברים (מהניסיון שלי) הם תמיד ירגישו שיש להם מה לתת שלאישה אחרת אין מה לתת, והם מקבלים את זה שאישה אחרת תיתן לי (או לרונית) משהו שהם לא יכולים לתת, ואם כבר זה מוריד להם מהנטל, כי אם אני אלך להשלים את זה במקום אחר, אני לא אדרוש מאותו גבר משהו שחסר לי בחיים ושהוא לא יכול לתת לי... ירדת לסוף דעתי? יומטוב עירד

היא לא קובעת עובדות

וחבל שאת מתגוננת. עכשיו את יותר מדי שקופה. הרי ברור שהיחסים שלך לא יכולים בשום אופן להיות תקינים זה יותר חזק מהעובדות פה אחרת בעלך הוא חסר בטחון עצמי טוטלי והוא סמרטוט ( תסלחי לי כן...) אבל אני לא מתארת לעצמי איך אפשר לחלוק אישה שהוא אוהבת עם עוד....איך זה ייתכן . אולי מושמוית צודקת אין בכלל בעל אוהב אם הוא מסכים לחלוק אותך. ולגבי סקס? ממתי גברים עושים סקס מתוך אהבה ? איפה את חיה תגידי לי.?.???הוא לא חייב לאהוב אותך בשביל לשכב איתך. את בכלל "נשמעת" לי כמו ילדה קטנה. יום נעים גם לך מותק.

רוצה שאמחוק אותך, at_sheli?

את מתבקשת לכתוב את דבריך בצורה מכובדת ולא משפילה. אינך רשאית להשתמש בהודעותיך בכינויי גנאי כאלו או אחרים. אז בואי נתחיל מזה שתתנצלי מיד כי אחרת הודעתך הפוגענית תימחק ובאופן אוטומאטי גם התגובות אליה. תחסכי ממני בבקשה אן. (רואה הכל)

אני בשוק בהלם בהמומה!!

שלי.. איך את מעיזה לכתוב כך למישהי? איך את מעיזה לקרא לבעלה של מישהי בשם "סמרטוט"??? אם רונית אומרת לך שטוב לה בחיי הנישואין, מי את שתכני את בעלה סמרטוט? הצלחת לעצבן אותי ילדה! ולא רבות עושות זאת. את אולי תתפלאי, ואולי קשה לך להאמין, אבל כן! יש כמה וכמה נשים שטוב להן בחיי הנישואין וטוב להן עם הבעל ולמרות הכל הן נמשכות לנשים, והן לא צריכות להסתיר את זה כי הבעל יודע ומסכים. זה שאת "לא מתארת לעצמך" לא אומר שזה לא קיים! והעובדה שאת זו שלא מסוגלת להבין את זה - לא בהכרח מצביעה על כך ש"ברור היחסים הזוגיים שלה לא יכולים בשום אופן להיות תקינים", כלשונך. תכבדי את הכותבות כאן או אל תכתבי בכלל.

רוצה שאמחוק אותך, at_sheli?

את מתבקשת לכתוב את דבריך בצורה מכובדת ולא משפילה. אינך רשאית להשתמש בהודעותיך בכינויי גנאי כאלו או אחרים. אז בואי נתחיל מזה שתתנצלי מיד כי אחרת הודעתך הפוגענית תימחק ובאופן אוטומאטי גם התגובות אליה. תחסכי ממני בבקשה אן. (רואה הכל)

אה, יופי אן

הגיע הזמן שתתחילי להפגין שרירים.

היא לא קובעת עובדות

היי שלי..

האמת שלא ממש בא לי לענות לך!..אבל את לא מכירה לא אותי ולא את בעלי. וטוב שכך.אנשים בורים מקוממים אותי.בעיניי את לא שונה מהחרדים{ואין לי חשק לפרט, המבין יבין}..יש בך המון זעם,ואת מאד תוקפנית ואגרסיבית,וחבל..הבנתי כבר שאת כזאת,אז לא אענה לך יותר,מפני שאת משתמשת בשפה בוטה.
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר