האמא של השאלות

איזה כיף

לראות שההודעה שלך הוציאה מהקונכיה כמה חברות שלא ראיתי אותן כאן מזמן וגם כמה חדשות שהצטרפו! (אפילו שהשרשור הזה הפך לארוך והזוי מדי בסופו...) לא הייתי רוצה לעבור ניתוח. טוב לי כמו שאני, לסבית מתוך הבנה ומבחירה, ודווקא היום, אחרי ששנים בכלל לא הגדרתי את עצמי ככזו, אחרי ששנים אמרתי שאני "סתם אוהבת נשים" או "רק רוצה להתנסות" ואחרי תקופה שהחלטתי שאני "ביסקסואלית", דווקא היום אני שלמה עם זה, אני לסבית! ולא, לא רוצה ניתוח. בוקר טוב

את שלי, המומה מצטערת לא מצטערת, לא משנה...

אני עדיין מזהה אותך שאת אותה אחת. יקירתי, לא נראה לי שיש עוד מישהי בעולם שמתנסחת כמוך, וזו לא מחמאה, ולא משנה בכמה שמות תזדהי, כל פעם כשתנסי לדבר באמת אני אזהה את אותה הבורות. אז שוב, את לא שומעת לא משנה כמה מסבירים לך, כמו שכתבתי לך כבר במייל, מכל עכבר את עושה הר, איכשהו נתקעת על חגית כי אמרתי שדיברתי איתה בטלפון? דיוס מיוס... אני לא מגנה כאן על אף אחת ואף אחת לא ביקשה ולא צריכה את עזרתי, אם כבר אני מהצעירות פה ולי יש מה ללמוד כאן מאחרות מכל הבחינות... אני יצאתי להגנתו של הפורום, ולאופן התנסחות שלא פוגע ומזלזל באף אחד, כזה שאת היחידה שחוזרת עליו שוב ושוב ושוב ושוב... אז כדי שתביני כמה את משרה לעצמך לחשוב שאת יודעת ומבינה ובעצם לא. לא. כרגע אין לי בת זוג. לא. נכוויתי ממערכת יחסים עם נשוי ולא נשואה. לא. זאת לא הייתה חגית, הסברתי כבר בשורה הקודמת. ולא. חגית היא לא נושא כל כך רגיש שאני תוקפת. שוב, הסברתי בשורה הקודומת והקודמת... בורות וטיפשות הן נושא רגיש אצלי ובגללן אני "תוקפת" ואני חולת נפש? סוף סוף שמת לב. תודה מתוקה. ואם תמשיכי להזדהות בעוד ועוד אנשים נוספפים, אני בסוף עוד אתפתה לרשום את השם שלך, ואני מנסה שלא לתת לך להוביל אותי לפגיעה ישירה.. אז תרדי מהעץ ותרדי ממני יקירתי... בסיידר?

את משחקת באש ולא סתם נכבית ואת זקוקה לעזרה לפי מה

שהבנתי מהחבר שכתבת שהוא מפורסם אך לא חשפת את שמו. מוטב מאוחר מאף פעם לא!

רוניתי יא.....

(מה העניינים? את יודעת שאני עדיין בהתאוששות?....) אני חושבת שהשאלה של מושית דווקא מאוד מעניינת, ואני חושבת שיהיה יותר מעניין לשמוע את התשובה שלה, מושית - בתור זו ששאלה אולי גם תעני? חוץ מזה שאני הייתי שמחה לעשות ניתוח שיסדר לי את המוח, אל כל הבלאגנים האחרים אני מתכוונת, ולא בנושא מהדובר...

יסדר לך את המח זה חשוב כי לסבית את לא חולת אורגיות וסמים זה לא לסבית

לי הייתה מיועדת ההודעה???

ואגב אני לא בעד אורגיות. ממש לא!אני מעדיפה אחת "על אחת" חחחחח.מה ניסית להגיד,לקלל???? תרשמי יותר ברור..ולטובתך אל תקללי,או תנבלי את הפה אחרת יוצאי אותך מהפורום . נראה לי?!!!

טל גנץ היקר, עוד הודעה אחת בכל פורום שהוא, ואני פונה בעניינך למשטרה.....

לי הייתה מיועדת ההודעה???

ואגב אני לא בעד אורגיות. ממש לא!אני מעדיפה אחת "על אחת" חחחחח.מה ניסית להגיד,לקלל???? תרשמי יותר ברור..ולטובתך אל תקללי,או תנבלי את הפה אחרת יוצאי אותך מהפורום . נראה לי?!!!

לא רונית, את יודעת מי זה.... אנחנו מדברות על הנושא כבר שבועות.

מסתבר שמצבו גרוע ממה שחשבתי.

יסדר לך את המח זה חשוב כי לסבית את לא חולת אורגיות וסמים זה לא לסבית

אח שלו - מצ'עמם לך ?

לך תקנה אייס קפה ותתקרר

איזה כיף

לראות שההודעה שלך הוציאה מהקונכיה כמה חברות שלא ראיתי אותן כאן מזמן וגם כמה חדשות שהצטרפו! (אפילו שהשרשור הזה הפך לארוך והזוי מדי בסופו...) לא הייתי רוצה לעבור ניתוח. טוב לי כמו שאני, לסבית מתוך הבנה ומבחירה, ודווקא היום, אחרי ששנים בכלל לא הגדרתי את עצמי ככזו, אחרי ששנים אמרתי שאני "סתם אוהבת נשים" או "רק רוצה להתנסות" ואחרי תקופה שהחלטתי שאני "ביסקסואלית", דווקא היום אני שלמה עם זה, אני לסבית! ולא, לא רוצה ניתוח. בוקר טוב

בכל אחת יש את..........

אני לא מאמינה שיש סטריטית שלא "פינטזה" או...... ומי שלא הפסידה ביי אלפא

לא רונית, את יודעת מי זה.... אנחנו מדברות על הנושא כבר שבועות.

מסתבר שמצבו גרוע ממה שחשבתי.

אז הגיע כבר הזמן שתמשיכי הלאה ותעזבי את ההוא עם המצב הגרוע לנפשו

האמא של השאלות

אם אומרים לכן שאפשר לעבור ניתוח שיהפוך אתכן לסטרייטיות הייתן רוצות לעבור אותו? דרך אגב זה לא מדע בדיוני..

היי שאלה..

מה הכוונה לא מדע בדיוני?... יש לך הוכחות ואם כן אשמח לשמוע.. זה סתם מעניין אותי כל הקשור למדע וכיוצא בזה..

אני חושבת

שהרצון הזה לשנות משהו מהותי ממי שאתה הוא לא בא ממקום שלם. זה לא כמו איזה תכונת אופי שהיא בעייתית, כמו לאחר, או להתעצבן מהר. שגם לך בפני עצמך היא לא בריאה, ולא רק כשהיא יוצאת החוצה... הציקה לי תשובה של מישהי שאמרה שהיא סטרייטית והייתה רוצה להיות לסבית, זה בדיוק כמו לסבית שרוצה להיות סטרייטית. סוג של רצון לברוח ממשהו ולא אל משהו... וברור שגברים, גם לי מאוד קשה לי איתם, הם חווים דברים אחרת מרגישים דברים אחרת ופועלים אחרת וזה לפעמים מאוד קשה לרצות אותם ולאהוב אותם, שלא לדבר על לסמוך עליהם. אבל יש גם נשים כאלה. ואני יודעת שזה פלספני, אבל בעיני כל בני האדם שווים, גם במהותם, גם בשוויונם.. ה' ברא את כולנו מסיבה. וה' לא שם אף אחד מאיתנו מעל השני, החברה עשתה זאת, אנחנו עשינו זאת... וגם אני לעתים "מצהירה" שנשים שוות יותר מגברים, אבל ברור לי שזה לא נכון, אולי סוג של אפלייה מתקנת שאני מנסה לעשות . דרך אגב - "פמיניזם" לפי ההגדרה האקדמית/מילונית הוא שיוויון, שזה ההיפך משובינזם שזה אפלייה ע"פ ג'נדר. כך שפמיניסטיות שחושבות שנשים שוות יותר מגברים, הן בכלל שוביניסטיות! יש את המשפט הזה של א"א (אלכו' אנונ') ה' תן לי את הכוח לשנות את מה שאני יכול לשנות ואת הכוח לקבל את מה שאני לא יכול לשנות. וה' נתן לנו הת היכולת וההכרח להבדיל בין השניים.. כל אחד בדרכו... מה גם שמי שרוצה להשתנות, זה לא בגלל שהיא מרגישה רע עם מה ואיך שהיא מרגישה, אלא שהיא מרגישה רע ברגע שזה יוצר בעיה ברגע שהיא מנסה ליישם את זה... (החברה והמשפחה) ה"מלחמה" האנושית האולטימטיבית היא בין החברה והאינדבדואל, (דרך אגב - פדריקו גרסיה לורקה היה מחזאי ספרדי בתחילת המאה הקודמת, הוא היה הומוסקסואל בארון וכל מחזותיו, ללא שום רמיזה לנטיות שכאלה, התעסקו במרד של אדם אחד להגשמה עצמית ובין החברה/משפחה דת וכ"ו, כל מחזותיו הסתיימו בטרגדיה, ולרוב מוות, תחשבו שזאת הייתה המציאות דאז...) והמקום הנכון היחיד לדעתי הוא של פשרה משני הצדדים. ופשרה זה כשכל צד עושה צעד אחד לקראת עמק השווה. פשרה זה ההיפך מוויתור. וויתור זה ביטול.

לקחתי משפט אחד שלך...ה' תן לי את הכוח לשנות....

לקחתי את המשפט שלך לכיוון קצת אחר.. אני רוצה לשנות ולהתחיל לחיות ולא לתת למצפון שלי לשתק אותי ובעצם לוותר (כפי שכתבת: "וויתור זה ביטול") ולתת לנפש שלי למות ומצד שני תן לי את הכח לקבל את העובדה שאני נשואה ולא מסוגלת לשנות זאת לפחות לתת לנפש שלי לחיות ולהיות עם אישה בלי שהמצפון יהרוג אותי מצד שני.

היי שאלה..

מה הכוונה לא מדע בדיוני?... יש לך הוכחות ואם כן אשמח לשמוע.. זה סתם מעניין אותי כל הקשור למדע וכיוצא בזה..

נתקלתי בכתבה...

שבה היה כתוב שמדענים גילו את החומרים שגורמים לנו להימשך לאחרים וגם את האיברים בגוף שקולטים את החומרים האלה ומעבדים במוח-היה ממש מעניין לא נראה לי שכיום כל הניסויים האלה מעשיים אבל בטח במחשבה לטווח רחוק ימצאו לדברים שמגלים היום שימוש

הכתבה אכן נכונה

לא קראתי אותה אבל ראיתי את מהלך הניסוי ששודר בערוץ 8 כיום יש כל כך הרבה פיתוחים גנטים לנושא פשוט מחרישים אותם טוב טוב ... סופ"ש מצויין שיהיה !

לקחתי משפט אחד שלך...ה' תן לי את הכוח לשנות....

לקחתי את המשפט שלך לכיוון קצת אחר.. אני רוצה לשנות ולהתחיל לחיות ולא לתת למצפון שלי לשתק אותי ובעצם לוותר (כפי שכתבת: "וויתור זה ביטול") ולתת לנפש שלי למות ומצד שני תן לי את הכח לקבל את העובדה שאני נשואה ולא מסוגלת לשנות זאת לפחות לתת לנפש שלי לחיות ולהיות עם אישה בלי שהמצפון יהרוג אותי מצד שני.

בייבי שלי

קודם כל, המשפט הוא לא שלי, ולא מגיעה לי שום קרדיט עליו, אני מצטערת אם אני נשמעת קטנונית, פשוט חשוב לי כשאני מצטטת אחרים לא לקבל קרדיט... גם ההמשך שכתבתי הוא חלק מהנוסחא של א"א - ותן לי את הכוח להבדיל ביניהם... אבל אני שמחה שיכולתי לתת לך משהו, בכל דרך... ומה שכתבת, איך שלקחת הבנת ויישמת/מיישמת את זה, זה בדיוק מה שהמשפט מתכוון, אבל בדיוק, ומצפון לפי דעתי קיים מסיבה, צריך לתת לו קול, אבל לא שליטה. נשיקות יקירתי ושבת שלום עירד

דניאל

נתקלתי בעבר במשפט הזה רק לא זכרתי אותו. וכן..הקרדיט כן מגיע לך מעצם העובדה שהעלית אותו על הכתב (אפילו שהוא לא שלך)הוא נותן חומר למחשבה וקראתי אותו בדיוק בזמן הנכון כי אני נלחמת בעצמי כחודש, כי הכרתי מישהי. נלחמת בין הרצון העז לחיות, לאהוב, להרגיש ..לבין המצפון, מלחמה פנימית שמתישה אותי נפשית. המצפון אכן די שולט בי , מקווה לנצח אותו... שבת שלום.
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר