האמא של השאלות

האמא של השאלות

אם אומרים לכן שאפשר לעבור ניתוח שיהפוך אתכן לסטרייטיות הייתן רוצות לעבור אותו? דרך אגב זה לא מדע בדיוני..

אם לך היו...

אומרים שאפשר לעבור ניתוח לסדר את המוח היית עוברת???

מה פתאום? למרות שאני לא לסבית, ואז עוד יותר לא, למה לאבד את המגוון?

המוח שלי בסדר גמור תודה

ואם הוא לא היה בהחלט הייתי עוברת...אולי גם את צריכה עדיין אשמח לקבל תשובה עניינית על השאלה

רוניתי יא.....

(מה העניינים? את יודעת שאני עדיין בהתאוששות?....) אני חושבת שהשאלה של מושית דווקא מאוד מעניינת, ואני חושבת שיהיה יותר מעניין לשמוע את התשובה שלה, מושית - בתור זו ששאלה אולי גם תעני? חוץ מזה שאני הייתי שמחה לעשות ניתוח שיסדר לי את המוח, אל כל הבלאגנים האחרים אני מתכוונת, ולא בנושא מהדובר...

כן ולא...

בקונטקסט החברתי שלנו כיום להיות מיעוט זה אף פעם לא נעים את גורמת צער להורים לא תמיד הסביבה יודעת איך להתייחס אלייך ואם את רוצה להביא ילדים את בכלל בתסבוכת ואם אפשר לחיות חיים יותר קלים(שוב הכל בקונטקסט של נורמות חברתיות)למה לא? בראייה יותר רחבה-אני חושבת שהעולם האידיאלי הוא כזה שנשים נמשכות לנשים וגברים לגברים. גברים ונשים שונים זה מזה בהרבה דברים אך הביולוגיה שלהם(של רובם)מכתיבה להם לחיות ביחד אם תשאלו נשים סטריטיות אני בטוחה שהרבה תגדנה שבכיף היו עוברות ניתוח שיעביר אותן לנשים. השילוב של גבר ואישה לא מוצלח-והוא מקור לדיכוי נשים לרב לא תמיד. דמיינו עולם שמורכב מזוגות חד מיניים שגם יכולים להביא ילדים יחד-כזה שזו תהיה הנורמה החברתית בו-נראה לי אחלה

אם לך היו...

אומרים שאפשר לעבור ניתוח לסדר את המוח היית עוברת???

אני מבינה ש..

השאלה הזו היתה יותר מידי למוח הקטן והצר שלך מאחלת לך הרחבת אופקים

האמא של השאלות

אם אומרים לכן שאפשר לעבור ניתוח שיהפוך אתכן לסטרייטיות הייתן רוצות לעבור אותו? דרך אגב זה לא מדע בדיוני..

לא.....

אהבה של זוגות חד מיניים הם יותר אמיתיים כי הם הולכים לפני הלב שלהם..... אבל אני לא מסכימה עם התגובות שאומרות שהשאלה מראה על צרות שכל, זה פשוט מראה על דמיון מפותח (במובן הטוב)

כן ולא...

בקונטקסט החברתי שלנו כיום להיות מיעוט זה אף פעם לא נעים את גורמת צער להורים לא תמיד הסביבה יודעת איך להתייחס אלייך ואם את רוצה להביא ילדים את בכלל בתסבוכת ואם אפשר לחיות חיים יותר קלים(שוב הכל בקונטקסט של נורמות חברתיות)למה לא? בראייה יותר רחבה-אני חושבת שהעולם האידיאלי הוא כזה שנשים נמשכות לנשים וגברים לגברים. גברים ונשים שונים זה מזה בהרבה דברים אך הביולוגיה שלהם(של רובם)מכתיבה להם לחיות ביחד אם תשאלו נשים סטריטיות אני בטוחה שהרבה תגדנה שבכיף היו עוברות ניתוח שיעביר אותן לנשים. השילוב של גבר ואישה לא מוצלח-והוא מקור לדיכוי נשים לרב לא תמיד. דמיינו עולם שמורכב מזוגות חד מיניים שגם יכולים להביא ילדים יחד-כזה שזו תהיה הנורמה החברתית בו-נראה לי אחלה

אז בואי אני אחדש לך משהו מושית..

אני יודעת שלפני איזה 10 שנים שתי נשים באנגליה הביאו ילדה לעולם ללא זרע של גבר, אני מתכוונת שמהבחינה הביולוגית, הגנים של הילדה הגיעו משתי האימהות. אתן בטח בהלם עכשיו וחושבות שאני ממציאה, או שלפחות מישהו המציא וסיפר לי. אז אני אסביר, ואני לא חזקה במדעים, אבל זה הולך בערך ככה. בגוף האנושי יש שני סוגים של גנים - אחד באיברי הרבייה, והשני, נמצא בעור, בשיער וכ"ו ונקרא גן מיטוכונדריאלי. לקחו גנים-כרומוזומים מאיברי הרבייה של האחת, וגן מיטוכונדריאלי מהשנייה, ואיכשהו (צר לי אבל זה היה ממש מזמן ואני לא כל-כך זוכרת את כל הפרטים...) הפרו את הביצית. חשוב לציין שמן הסתם שתי נשים יכולות להביא רק ילדה לעולם, בגלל שיש להן רק גנים של X (למי שלא זוכרת משיעורי ביולוגיה - XX = נקבה XY = זכר) בעקבות האירוע קמה קול צעקה בעולם, והוציאו את האפשרות הזאת מחוץ לחוק, אבל מבחינה מדעית היא קיימת. אני אוסיף בנימה אישית שאני לא חושבת שזה רעיון טוב על פי רוב בשביל בני האדם לשחק את אלוהים.... עד כאן בנושא ההוא, ועכשיו בקשר לתשובה שענית. כל הסיבות שהבאת לרצון להשתנות היו חיצוניות, לפי מה שאני ראיתי, כך שנראה כאילו הסיבה היחידה להיות נורמלי היא בשביל החברה, אפילו לא בשביל עצמך. וזה בעיניי תמיד מעוות, נורמות חברתיות קיימות בעיניי רק מתוך פחד, פחד להיות שונה, פחד להיות אמיתי, פחד לגלות את האמת שלך בעצמך במקום הדרך הפשוטה שיכתיבו לי אותה. ואני לא מדברת על נורמות חברתיות מוסריות כמו לא לגנוב או לא לרצוח, אלא נורמות חברתיות של, איך להתלבש, איך לדבר, ומה ובמי להאמין, ואת מי לאהוב.

נורמות חברתיות קיימות

באפן בלתי נמנע ומתחייב בכל מקום בו יש יצורים עם מודעות(בינתיים זה רק בני אדם) האפשרות הייחודית שלנו לעבד דברים באופן רפלקסיבי עלינו קיימת רק בנו-נורמות חברתיות זה לא קנוניה של מישהו או גורם אלא דבר שמתפתח באופן טבעי. ברור שדיברתי מההיבט האישי שלי וזה נובע מהאופי האישי שלי וזה בכלל לא מעוות יש הרבה אנשים שמעדיפים לחיות את חייהם באופן נורמיטיבי כי האופי שלהם לא מאפשר להם אחרת וישי אנשים ולא דווקא בהקשר של לסביות שבוחרים לחיות בניגוד לנורמות חברתיות-אני מניחה שאנשים אלו בעלי אופי מחושל וחזק או פשוט מרוכזים מידי בעצמם

המוח שלי בסדר גמור תודה

ואם הוא לא היה בהחלט הייתי עוברת...אולי גם את צריכה עדיין אשמח לקבל תשובה עניינית על השאלה

היי...

רק מי שאינו שלם עם עצמו,ירצה לעבור ניתוח שכזה,ואולי עדיף שכך.נכון,יש בעיות עם ההורים,והחברה. אך בן אדם כזה הוא פשוט אומלל.שלא חי את חיו איך שהוא אוהב,מעדיף...לצערי אני לא הלכתי אחרי הלב ,והתחתנתי עם גבר שאני אומנם מאד אוהבת,ומעריכה,באיזה מקום איבדתי את עצמי דווקא בגלל החברה וההורים..חישבנתי לכולם חוץ מלעצמי..המזל היחידי שלי זה שבלי מקבל אותי עם אהבת הנשים שיש בתוכי,ולא מונע ממני לממש אותה..אז שוב,ניתוחים שכאלה יכולים היו להתממש אם מי שלא שלם עם עצמו,סגור על עצמו.

רשמתי עם עם א..לא אוהבת שיש לי שגיאות...

נורמות חברתיות קיימות

באפן בלתי נמנע ומתחייב בכל מקום בו יש יצורים עם מודעות(בינתיים זה רק בני אדם) האפשרות הייחודית שלנו לעבד דברים באופן רפלקסיבי עלינו קיימת רק בנו-נורמות חברתיות זה לא קנוניה של מישהו או גורם אלא דבר שמתפתח באופן טבעי. ברור שדיברתי מההיבט האישי שלי וזה נובע מהאופי האישי שלי וזה בכלל לא מעוות יש הרבה אנשים שמעדיפים לחיות את חייהם באופן נורמיטיבי כי האופי שלהם לא מאפשר להם אחרת וישי אנשים ולא דווקא בהקשר של לסביות שבוחרים לחיות בניגוד לנורמות חברתיות-אני מניחה שאנשים אלו בעלי אופי מחושל וחזק או פשוט מרוכזים מידי בעצמם

מושית מתוקה

מסכימה עם כל מה שאמרת, כשאמרתי מעוות התכוונתי שיש אנשים שנותנים לרצון שלהם להשתלב בחברה לשלוט להם על החיים, והפחד מניכור חברתי מנכר אותם מעצם... והמשפט האחרון שלך די מגדיר אותי במיוחד... גם בעניין היקף ההקשרים, במגוון התחומים,גם בעניין החישול, וגם בעניין הריכוז... דרך אגב, יש מצב שאת אותה מושית שעבדה לפני הרבה שנים בתוצרת הארץ?

רשמתי עם עם א..לא אוהבת שיש לי שגיאות...

רונית יאללה שלך, קבלי חיבוק

מושית מתוקה

מסכימה עם כל מה שאמרת, כשאמרתי מעוות התכוונתי שיש אנשים שנותנים לרצון שלהם להשתלב בחברה לשלוט להם על החיים, והפחד מניכור חברתי מנכר אותם מעצם... והמשפט האחרון שלך די מגדיר אותי במיוחד... גם בעניין היקף ההקשרים, במגוון התחומים,גם בעניין החישול, וגם בעניין הריכוז... דרך אגב, יש מצב שאת אותה מושית שעבדה לפני הרבה שנים בתוצרת הארץ?

לא....

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר