מי היה בסאונות למינהם ויכול להמליץ.

אני חדש בתחום, ואני מבקש אם משהו יכול להמליץ לי על מקום טוב. ומה עושים שם. האם מסתובבים בבגדי ים או ערומים. האם מקיימים יחסי מין או לא, ואם כן האם זה לפני כולם או בדיסקרטיות. אשמח לקבל כל מידע כולל מקומות כתובת וטל'. דרך אם זה רלוונטי, אז אני "דו" 23 גבוה חטוב ורזה. תודה

סאונות בת"א

יש שני סאונות בת"א אחת נימצאת ברח' החשמונאים 113 והיא איכותית נקייה ואין בא זנות השניה נימצאת באלנבי והיא מלוכלכת ויש בא זנות וגועל הסאונה בחשמונאים ניקראת סאונה סיטי והיא פתוחה כל יום משעה 12:30 ועד 24:00 שביום חמישי הסאונה פתוחה עד השעה 06:00 לבוקר שישי בליל שישי הסאונה פתוחה משעה 23:00 ועד 06:00 ואתה מקבל כניסה חינם ליום שבת שהסאונה פתוחה משעה 15:00 ועד 02:00 הסאונה היא איכותית ונעימה מושמעת בא מוזיקה איכותית יש סרטים כחולים גם בתאים יש בר גדול ומרווח מיקלחות נקיות וסאונה רטובה ויבשב לסאונה יש שני קומות אתה מסתובב עם מגבת מקבל לוקר הכניסה עולה עד גיל 24 20 ש"ח ומגיל 24 ועד 120 עולה 60 ש"ח לחיילים הכניסה חינם בימים א'עד ד' הכניסה משעה 20:00 עולה 40 ש"ח ובימי חמישי עולה 50 ש"ח לסאונה יש אתר באינטרנט

אתר סאונה סיטי

http://www.sauna-city.com/index.htm

מי היה בסאונות למינהם ויכול להמליץ.

אני חדש בתחום, ואני מבקש אם משהו יכול להמליץ לי על מקום טוב. ומה עושים שם. האם מסתובבים בבגדי ים או ערומים. האם מקיימים יחסי מין או לא, ואם כן האם זה לפני כולם או בדיסקרטיות. אשמח לקבל כל מידע כולל מקומות כתובת וטל'. דרך אם זה רלוונטי, אז אני "דו" 23 גבוה חטוב ורזה. תודה

מומלץ

היי כדאי ללכת רק לחשמונאים כמו שכבר המליצו לך , מומלץ להגיע בימי חמישי שישי ושבת, בימים האלו יש הרבה אנשים.

אל תעז להיכנס לאונות - מלא מחלות תתרחק ותחפש במקום אחר... בשבילך....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנים בלבד - סטוצים
בחר
בחר