מחפש אשכנזי לא רזה ולא שעיר (כמו בתמונה), עדיפות לחלקים מלאים ולבנבנים מעל 30 המשך לקרוא

אם אתה אשכנזי , חלק (או לא שעיר במיוחד) , מלא ( או בעל מבנה גוף חסון) , עם ישבנים לבנבנים וחלקים , רצוי מעל גיל 30 אז מחכה לך בחור צעיר בן 24 ,אתלטי , חטוב , שזוף , 181 , נראה טוב מאוד באמת .

תשובה

עונה לדרישותיך, רק פחות חלק מאשר בתמונה מאיפה אתה? גיא

got a mail

הוא חתיך חבל על הזמן (רק חבל שהוא השאיר אותי מלא בכינים שהיה קשה מאוד להוריד אותם!)

ראו הוזהרתם!!!

מוסר השכל: יש אנשים שקשה להם לקבל "לא" כתשובה , אבל עם איך שאתה נראה אתה לא צריך להתפלא !!!

"dor533" או "דני" או איך שלא תקרא לעצמך , אתה בסך הכל גבר מתוסכל בגיל העמידה , ואני יכול להבין אותך , רק חבל שבגלל שלך לא הולך , אז אתה מנסה להרוס לאנשים אחרים . אתה דוחה ומגעיל , ואם אתה חושב שתשים כובע על הגוש בשר הענקי הזה שיש לך על הראש , ואף אחד לא יבחין , אז טעות - אני שמתי לב , ולכן דחיתי אותך . מה גם שהפנים שלך לא מכסות על הפגם הזה , אז כינים לא יכולתי להעביר לך , גם אם היה לי , כי גם להם יש כבוד עצמי !

הוא חתיך חבל על הזמן

אני ניפגשתי עם הבחור כמה וכמה פעמים והדבר האחרון שאפשר להגיד עליו שיש לו כינים אולי לך או איפה שהיתה בגנים קיבלת כינים אבל לא מהבחור הזה כנראה שהאיש דחה אותך לכן אתה מפיץ שמועה כזו זדונית עליו אני חושב שאתה צריך להתבייש ולבקש מהבחור החמוד והחתיך סליחה ומחילה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנים בלבד - סטוצים
בחר
בחר