בן 26 גברי שרירי אמיתי סקסי לאללה מחוץ לארון מחפש.......

סקס... הרבה סקס... לדומים בלבד!!! אני מרמת גן ונייד. לא מתחת לגיל 20 ולא מעל 30. אם אתה גברי,שרירי וחתיך מקומך איתי בזיון לא מהעולם הזה. תבדוק את התמונה ותחליט בעצמך... אני אקטיבי בלבד. השאר הודעה/שלח מייל רועי

מה גודל הזין שלך!!!

יפה יפה, אלא שהתמונה מ dudedorm.com

וואלה נכון

צודק אחי...אני שלחתי את התמונה שלי לאתר.אם תכנס ל gayuk ול gaydar תמצא אותי גם שם...תהנה

ועדיין מחכה לגברי השרירי שאני הולך לטחון הלילה רועי

מה גודל הזין שלך!!!

18 עבה במיוחד

סקס... הרבה סקס... לדומים בלבד!!! אני מרמת גן ונייד. לא מתחת לגיל 20 ולא מעל 30. אם אתה גברי,שרירי וחתיך מקומך איתי בזיון לא מהעולם הזה. תבדוק את התמונה ותחליט בעצמך... אני אקטיבי בלבד. השאר הודעה/שלח מייל רועי

מתאים לי

מתאים לי שתטחן אותי... אני אוהב למצוץ ולקבל....ואני יודע את העבודה...!!!!

צודק אחי...אני שלחתי את התמונה שלי לאתר.אם תכנס ל gayuk ול gaydar תמצא אותי גם שם...תהנה

ועדיין מחכה לגברי השרירי שאני הולך לטחון הלילה רועי

לא אתווכח איתך אבל זה לא ממש נכון

באתר ההוא יש מצלמה במקום - זה לא אתר ששולחים לו תמונות מתערב איתך שלא "תמצא" תמונה של עצמך כשברקע יש משהו ישראלי (או שיש לך חולצה בעברית) או משהו כזה. אבל כך או כך - אם אתה כפיל של הבחור ההוא - רק טוב שיהיה לך

לא מתכוון לבזבז אנרגיה בוויכוח,אם תקרא את תנאי פרסום התמונות באתר אולי תחכים במקצת אחי

מתאים לי

מתאים לי שתטחן אותי... אני אוהב למצוץ ולקבל....ואני יודע את העבודה...!!!!

תן פרטים

לא מתכוון לבזבז אנרגיה בוויכוח,אם תקרא את תנאי פרסום התמונות באתר אולי תחכים במקצת אחי

כאמור - מי שיאמין יאמין אני רק ממליץ לבקר לפני זה ב- dudedorm.com

אחלה רעיון...יש שם עוד תמונות שלי...גם בלי חולצה...

TONY , NYC

hey man toy hot ..let me know how to contact you.

היי

אשמנ באים תיצור קשר באימל roni26@hotmail.co.il אני גם מר"ג 26
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנים בלבד - סטוצים
בחר
בחר