מבקש בדחיפות המלצה/ות לעשות דבר טוב עם קורקבנים !!!??? (לא שלי)

של אמא שלי. זאת אומרת היא קנתה אותם. כמעט 3 קילו של קורקבנים. היא רוצה מאוד לעשות קורקבנים כמו שעשתה לפני הרבה שנים, אבל שכחה את המתכון שהיה לה פעם. נדמה לי אם מלח ובצל, אבל ממש כבר לא זוכרים אצלינו, וגם לא חייב להיות דווקא זה. כל מתכון, אם אפשר, כזה שנבדק והוכיח את עצמו מוצלח. לא מצאתי בשום אתר אוכל מתכון ל...קורקבנים, ואני יודע שיש. המון תודה מראש.

היי שוסטה...

מתחילים בנקיון, שוטפים היטב ומבשלים עד לרתיחה של כמה דקות, מסננים ושוטפים שוב, מסלקים "זנבות" לא רצויות. יש שמבשלים את הקורקבנים שלמים ויש שחותכים כל אחד לשנים או שלושה חלקים, בכל מקרה החיתוך יהיה קל יותר לאחר בישול של 10 דקות לפחות, לאחר מכן מבשלים את הקורקבנים עד לריכוך מלא, זה אורך קצת זמן ורצוי לעשות זאת בסיר לחץ. עכשיו יש שתי אפשרויות עיקריות, קורקבנים ברוטב טבעי, היינו מטגנים בצל+שום עד להשחמה קלה, מוסיפים את הקורקבנים המבושלים, מוסיפים מרק בשר כדי כיסוי ומבשלים עוד 1/2 שעה. השניה, מכינים רוטב עגבניות ומוסיפים את הקורקבנים, מבשלים כחצי שעה, כך אני עושה.

קורקבנים עם אורז.

לנקות את הקורקבנים, ולחתוך אותם ל-2 או 4. לטגן בצל, להוסיף את הקורקבנים. לבשל כחצי שעה, להוסיף מעל זה אורז ומים (יחסית לכמות האורז). כך אני מכינה, אין מקור למתכון. רעיה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר