"עופו, טוסו ציפורי שיר..."

ציפורים קטנטנות לחשו לי ששמי ושם אבי וחברתי הטובה עלו וצפו בין סלטימבוקה ופנקוטה. אני אומרת, אחלה חומרים, אחלה תיבול, א-מ-מה תיבול חייב להיות מקצועי ובעיקר מדוייק. "נעמה המנהלת לשעבר שהועפה מתפקידה." נעמיד דברים על דיוקם - איש לא העיף אותי, בחרתי לעזוב כי קצתי בעבודה סזיפית, מיגעת ופניתי לחיי (מסתבר שהיו לי כאלה). כך עשו רבים וטובים לפני, נראה שגם אחרי. "גן עדן שלכם" אכן, זכו אורט בכותבת מעולה, אנינת טעם ובעיקר בחברה. כך היא לי, כך היא להם. יחיו הקנאים ויאכלו מכל הבא ליד. ובאשר למסלנסקי, הרשי לי לצחוק. מצאת בפורום קרדום לחפור בו, עבודה קשה אמרנו? אך נראה ששכרך בצידה. עדיין שמורים מכתבייך אליי, מלאי אינפורמציה על ההוא והזה שהועברו אלייך באופן אישי, מתוך בטחון בך ובמה שאת מתיימרת להיות. את, ניצי, עשית באינפורמציה הזו שימוש מכוער וזול. היי בטוחה שאם שוב אתבל את מפגשייך המשונים לא אהסס להשתמש בנשק בנתת לי. עד עכשיו לא אמרתי דבר, גם כשראיתי אותך פוגעת ברגל גסה ביקר לי מכל, לא עוד! אני מקווה שבסדנה הבאה יהיה מספיק חומר מקצועי (לשם כך התכנסתם, לא?) כדי לעסוק בו ולא ברכילות זולה ורעות רוח. נעמה

ואני אומרת - רק הקפידי להגות את שמי נכון...

לא מבינה מה עניין מצאת להעלות את שמי על דל שפתייך, לאחר ששנה ומעלה חלפו מאז בחרתי שלא להיות חלק ממאורת התככים שהקמת לך. הרגלים קשה לשנות. כמו נעמה חברתי הטובה, גם אני שומרת את כל התכתובת הארסית, חסרת המעצורים המכילה פרטים מחייהם האישיים של חברי הפורום (אז והיום כפי שנכחתי לראות), חוות דעת על מצבם הנפשי, מידע על מצב חיי הנישואין שלהם ובריאותם, ודי לחכימא. נעמה הועפה מניהול הפורום? אין בעיה למצוא את השירשורים הקוראים לה לחזור. אני מאחלת לך הרבה הצלחה בסדנאות הבאות, אך בבקשה, אין לי עניין לשמש לך מנוף או כלי לקידום עניינייך, ובבוודאי לא תוך שימוש בשמי הטוב. ולחדשים שזה מקרוב באו - זהירות... לא ליפול בפח ולקחת מכאן רק את הדברים הטובים.

חברות יקרות.

בחרתן יום לא מוצלח להעלות את מכאובי לבכן והקנאה. לא הכרתי ואינני מכיר את הימים הקודמים של פורום זה. אני חדש כאן ומבוגר מספיק להבחין בין טוב לרע שעדיין לא מצאתי כאן. מסתבר שיש ימי זוהר של תחילת הפורום. ויש ימי עוני וסבל שנראה שזהו הזמן בו הייתם בפורום זה. ואל לנו להתיימר מי תרם או תורם יותר. כולנו אוהבי אוכל. וכל דבר שיועלה על ידחן בטוח שאדע להבחין בין טוב לרע. מנסיון. בחרו בטוב. תנו כתף למי שמצליח להעלות את המורל ואת הידע. תנו חיבוק. ונראה לי מהכרותי המעטה האישית והויזואלית שאין כל כך הרבה שרוצים לדעת מה היה אם היה רע. ומוותרים. ונשמח לקרוא על מה שהיה טוב. קיפודת. עקצת ללא צורך. לא שמעתי מילים בגנותך. וחבל שהחלטת לחוות דיעה על סדנה טובה יפה משכנעת ונעימה ואין ספק בליבי שלא תמצאי תומכים לדבריך מבאי הסדנה. כולנו מחכים לסדנה הבאה. הנכן מוזמנות לסדנה זו שתבוא עלינו לטובה לשנות את דעתכן. תבואו על הברכה. שבת שלום. מאיר

סליחה???????

אם לא היית חבר ולא השתתפת בפורום זה בתקופה נדונה מאין לך הידע שתקופת נעמה כמנהלת הפורום היתה תקופת ימי עוני וסבל? בלי כל קשר לפועלך המבורך, מה לך להעיר, לנזוף, להעביר ביקורת על דברים ועובדות שאינך יודע ובתקופה שלא השתתפת בפורום, מה הידע שלך למה שנעשה מאחורי הקלעים של ניהול הפורום הזה בתקופת ניהולה של המנהלת הנוכחית? נעמה היתה ועדיין מוערכת כמנהלת טובה, זאת שזמן מסוים ניהלה אותו ממרחק רב, לא סולקה ולא הועזבה, מי שקרוב לנושא יודע את האמת, ההכפשה, השקרים, הכניסה לחיים הפרטיים, היא חלק ממסורת הניהול של המנהלת הנוכחית ולראיה ראה את העזיבה המסיבית של טובים ומקצועיים את הפורום. מאז עזיבתה של נעמה אינני כותבת ולא אכתוב בפורום פרט להודעה זאת, הרגשתי שנעשה עוול לנעמה ולא בצדק ולכן הייתי חייבת להגיב, הפורום הפך לפורום של מתחבקים ומתלקקים, המנהלת, תחת ההילה המפוקפקת של מנהלת פורום מצאה מקור בכלל לא רע להשגת הנחות והטבות לשימושה האישי, כך בכל אופן אומרים בעלי העסקים והמסעדות ואמינה עלי הצהרתם. לפיכך, המשך בפועלך המבורך, אל תנסה ליפות את מה שאינו יפה, אין זה ענינך וכי שציינת, אם אינך יודע אל תחווה דיעה.

סליחה??????????????????????????

חייב להעיר לסוף הערתך. נסי כמוני ליפות תמיד את שאינו יפה. תראי שהחיים יהיו שונים לחלוטין. לא אכפת לי מה המנהלות לשעבר עשו. טוב לי מאד עם מנהלת הפורום העכשוית. ואיני מוצא שזה נכון להכנס לפורום ע"מ לגרום למריבות ותככים. נראה שבכל זאת נשארו אנשים. ואולי לא הבשלנים הטובים ביותר אך באמת בני אדם. ואם נאמר משהו על נעמה. זכות כל אחד לומר את מחשבתו. ולא אכעס על מחשבתו או דעתו. זכותו לחשוב כך גם אם אינני מסכים לדעתו. כל זמן שאותם דברים נאמרו אישית ולא בפורום פתוח. אין לי כל טענה אליו או אליך. שבת שלום

ואני אומרת - רק הקפידי להגות את שמי נכון...

לא מבינה מה עניין מצאת להעלות את שמי על דל שפתייך, לאחר ששנה ומעלה חלפו מאז בחרתי שלא להיות חלק ממאורת התככים שהקמת לך. הרגלים קשה לשנות. כמו נעמה חברתי הטובה, גם אני שומרת את כל התכתובת הארסית, חסרת המעצורים המכילה פרטים מחייהם האישיים של חברי הפורום (אז והיום כפי שנכחתי לראות), חוות דעת על מצבם הנפשי, מידע על מצב חיי הנישואין שלהם ובריאותם, ודי לחכימא. נעמה הועפה מניהול הפורום? אין בעיה למצוא את השירשורים הקוראים לה לחזור. אני מאחלת לך הרבה הצלחה בסדנאות הבאות, אך בבקשה, אין לי עניין לשמש לך מנוף או כלי לקידום עניינייך, ובבוודאי לא תוך שימוש בשמי הטוב. ולחדשים שזה מקרוב באו - זהירות... לא ליפול בפח ולקחת מכאן רק את הדברים הטובים.

"קשה כשאול קנאה רשפיה רשפי אש שלהבתיה" (שה"ש)

ומה לך סנשו פנשו כי תתעורר? חגור את חמורך וחזור לאבוס שלך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר